Sevgilimden ayrıldım , olmuyor anlaşamıyoruz dedim o da evet bence de dedi. beni çok uzuyosun hiç özür bile

Dilemiyosun dedim,bu saatte bunları çekemem bunların kafasını yapma dedi. Neyse telefonu kapatıyorum bişey diyomusun falan dedi , ben de bana yaptıklarını yasattıklarını hiç,vicdanı soruyomusun dedim yaa uzatma hadi hadi dedi. Bugün de mesaj attı 2 kere artık başın rahat diye cevap vermedim. Ayrılırken tınlamam ertesi gün ne bunlar şimdi

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğun bunları söylemesinde ki tek sebep. senin olayı bitirmeye getirmen. yani çocukta birşey arama. bitiren sensin

0|0
    0|0
    • Bitirene kadar uğraştı o da ama :(

• Görünen ilişkilere bakıyorsunuz sorunda burada. hep başka ilişkilerle kıyaslıyorsunuz kendi ilişkilerinizi. bence senin sevgilinin öyle bir tavır sergilemesi normal. o durumda normaldir. fazla kurcalama başkasının ilişkileriyle kıyaslama. kendi ilişkine bak sadece.

• Bizde saygı kalmamış artık ilişkininde cılkı çıktı,hayırlısı.teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• çocukca şeyler ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gideri poposuna vurdu daha yazılacak bir çok şey var da uyarı alıyorum yapma konuşma böyle diye kızıyorlar :(

0|0
    0|0
  • biz değer verdikçe adamların egosu tavan yapıyo olay bundan ibaret seninki özür dilememiş ben dört yılımı verdim adam bana küfür edip vurdu daha birde :(

0|0
    0|0
    • Bende duydum küfür :(

• Offf. Canım sakın muhatap olma bir daha onunla ya resmen saygısızlık seviyesizlik

• Resmen karaktersizlik. Sadece itler gibi bir gün ayağıma kapansin ve bende ona acı cektirip gönderim istiyorum öyle insanla muhatap olunmaz zaten. Aman diim canım sende tedbirini al benim yaşadiklarimi kimsenin yasamasini istemiyorum allah korusun

• pff. ergen la bu iyi yapmışın boşver.

0|0
    0|0
  • Erkek milleti iste biz taktikca kendilerini bisey saniyorlar ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...