Zor kadınımı oynarsınız ? yoksa yelkenleri suya indirirmisiniz ?

İlgilendiğiniz tipler size meyillendiğinde neler yaparsınız bakalım ?

gerçekten zormusunuz ? zoru mu oynarsınız ? yoksa hiç kasmam olacağına varır hallerimi ?

0|0
24|6

En İyi Kız Görüşü

• Zor ya da kolay olmak için çaba harcamam.

Ben benim işte.

1|3
    2|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Zor gibi görünüp, kalenin içten fethedilmesini bekleyen..

Merdiven gibi düşün.. Basamakları teker teker çıkıyorsun ama sonunu bilmiyorsun. Sonunu bilmediğin bir yolu gitmek, seni yorar..

Eğer merak edip gidersen, sonundaki güzellikten de ancak sen nasibini alabilirsin.

Karışık işte.

0|1
    2|1
  • zorumdur . :P

0|2
    1|1
  • Aşırı zorumdur hoşlansam bile hemen yelkenleri suya indirmem . Yani böyle de olması gerek bence hemen kolaydan olacak işler değil yani

0|2
    1|1
  • adamına göre tavır olayı. konuşsunlar terslerim, mesaj atılır faceime telefonuma hiç birine cevap vermem. ama sevgilimde öyle değil tabi. çok kırsa bile bir özür dilerim hayatım lafıyla gidiyor bitiyor kırgınlık. yerim çirkinimi.

0|2
    2|0
  • Olucağı varsa olur bir sonraki adımı hesaplamam yok o yazdı ben yazmam yok canım o an nasıl isterse yaparm çok düşünmem

0|1
    2|0
  • O insandan hoşlanıyorsam yelkenleri suya indiririm direk. Hiç yokuşa sürmeye gerek yok :)

0|3
    1|0
  • bilmiyorum

0|3
    1|0
  • herkes kolay da kim la bu nazcı tayfa

1|1
    1|0
  • Cokkkk karisik biriyim

0|1
    0|0
  • Zor gibi görünen sazanlardanım..

Ondan, "zor" oluyorum güya.

Ama, nafile...

0|3
    2|0
  • Zor kadınım ama mavi ekrana düştüğümde oluyor ne oluyorsa :p

0|1
    0|0
  • Baya ugrastırırım ben. biraz dominantça olucak belki ama erkeklerin çoğu kıymet bilmeyen tipler bence. o yüzden baştan kıymetimizi anlayınca herşey daha güzel oluyor.

0|1
    1|0
  • benim nekadar önemsediğine bakarım sonra karar veririm

0|3
    2|0
  • Hic bilmiyorum ne oldugumu

0|1
    2|0
  • istesemde oynayamıyorum ben o zor kadını olmuyo bir türlü iki beden büyük geliyo bana.

0|2
    2|0
  • "Zor Kadin" bu nedir ya... "oynamak" bile o kadinlarin ne kadar basit oldugunu açikliyor.

0|2
    2|0
  • Hepimizin zaaflari var.

0|1
    0|0
  • karşımdaki adama göre zor ya da kolay olabilirim.

0|1
    0|0
  • Kolay lokmayım <3

1|1
    2|1
  • hiç kestiremiyorum.

0|1
    2|0
  • Aslında hep yelkenleri suya indirdiğimi sanıyorlar.Halbuki ben herkese karşı öyleyim. Özele daldıkça zorlaşıyorum.Gittikçe kuruntu yapmaya başlamaktan onun sapı bunu çöpü diye düşünmekten bu zorlaşma sanırım sfdkjsfg

Neyse ya konudan konuya atladım.Hem zaten ne ki bu zor kolay? Pehh seviyorsan indireceksin yelkenleri tabii ki.Ne gerek var zor kadın bilmem ne? hiç.

0|0
    0|0
  • zor kadın oynanmaz. erkek güven vermiyorsa kadın kendini koyvermez. yelkenleri suya indirmek dediğin şeyde sanırım karşılıklı güven duygusu ile mümkün olur

0|2
    2|0
    • yok ben bizzaat taktik yapan şahıslar tespit ettim ;) kötüde oyuncular o ayrıı

• maskeyi takabilselerde şaşırabilsem az buçuk .kolay güvenebilirmisin ?

• güvenirim ama herkese kolay güvenmem

• Değer verdiğim sevdiğim insanlara birer cennet abazalara yavşayanlara uçsuz buçaksız dipsiz bir cehennemim

0|3
    2|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...