Hadi aklınıza gelen birkaç dandik anınızı anlatın :)) Soru modu : Anlatır mısınız ?!?!

Benim aklıma şu an ilkokulda yaşadığım bir anı geldi. Dersimiz Goethe'ydi.Hoca başladı okumaya ama ilk defa duymuşum adamın ismini engel olamıyorum kendime.Bi de o zamanlar çok utangaç değildim haliyle çocukluk işte :))) Neyse başladım kıkır kıkır gülmeye.Hoca sabretti okumaya devam ediyordu baktı ki ben duracak gibi değilim.Elindeki dergiyi tüm kol kaslarını gevşeterek bir salladı önüme. Allah'tan sıyırdı :)) Neyse sonra bağırdı bana : ''Adamın adı Goethe de olur Ali de Veli de.Ne gülüp duruyorsun ? '' Neyse ben öyle bir baktım ki yaralı yaralı ben ömrümde bu kadar yıkılmamıştım :D Yeminle gıkım çıkmadı şoka girdim tebeşir atsa alışıldık bişi ama dergi ney ya öyle :/ Adam hala bizim eve yakın oturuyo lastiklerini falan mı patlatsam ki :D

Not : Goethe giren şemsiye açılmaz sldkjfsk

Sonra başka anılarımda var tabi.Ben 6-7 yaşlarındayım.Bizim mahalleden bir çocuğu seviyordum çocuk abimin arkadaşı. Abim de bana o sana bakmaz böhöhöhö diye Recep İvedik gülüşleri yapıyodu.Sonra aşağıda fink atıyoruz birgün abimin üç arkadaşı ve ben :D Neyse çocuk laf arasında ''Ben seni rüyamda görsem melek sanardım'' dedi.Ben de abime öyle bir hareket çekmişim ki hala pişmanlığını yaşarım dlfkjgdkflg Baaaaak gördün mü o da seviyo dedim :D Sonra onun dayağını bir yedim bir yedim var yaa uff anlatamam. Hayır yani bendeki de aptallık :/ Sevdiğimiz iltifat ediyo ben niye abime hareket çekiyorum ? Bunu açıklayana bir şişe gazoz benden dkfjgdklfgj

Sonraaaaaaaa diye daha devam ederdim de susmak bilmem ben şimdi :/ Biraz da siz anlatın :D Ayrıca ee bunlar komik mi şimdi demeyin.Çünkü sorumda komik anılarınızı anlatın demedim sldkfjsdkf Anı işte aklınıza ne geldiyse onu anlatın :))))))

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• aylardan temmuzdu. o sıralar okul henüz yeni bitmiş ben de tatilin keyfini çıkartıyordum. hayat güzel, ben ise keyfini çıkartıyordum. bunaltıcı havalar gerçekten de bıkkınlık getirecek derecede insanın beynini eritiyordu.

yine sıcak bir temmuz günü dayanamayıp kendimi balkona atmıştım. anadolunun bağrında, mütevazı bir apartmanın 4.katında orta büyüklükte bir evi. salonun balkonundaydım. o sırada annem de içeride karpuz dilimliyordu. abimle dilim karpuzları alıp balkonda yiyorduk. Eh, tahmin edebileceğiniz gibi karpuz kabuklarını götürüp çöpe atmıyorduk. kabukları munzurca ya apartmandan olabildiğince ileri fırlatıyorduk ya da alt kattaki balkonlara atıyorduk. ben bir rekor denemesi yapıp kabuğu alt kattaki balkonun içine atıp diğer tarafından çıkmasını sağlamak için kolları sıvadım. son derece titizlikle yaladığım karpuz kabuğunu güzelce kavradım. demir parmaklıklara yanaştım ve eğilmeye başladım

Fakat tam da o anda! birden kendimi balkonda aşağı doğru tepe taklak ağlarken ve abimi de ayaklarımdan kavramış tutarken buldum. Fazla eğilmiş ve düşmeye başlamıştım ki son anda abim ayaklarımdan tutmuştu. Ancak henüz ikimiz de çocuk olduğumuz için ne benim kendimi yukarıya çekecek gücüm vardı ne de abimin beni çekecek yukarı çekecek. abim olabildiğince yüksek bir sesle anneme bağırmaya başladı. ben de 4.katta tepe taklak o manzarayı seyrediyor bir yandan da ağlıyordum. ve işte! annem gelmiş ve beni yukarı çekmişti.

Fakat keşke çekmeseydi de düşseydim diyeceğim bir şey oldu. sanırım tahmin etmişsinizdir değerli okurlar. annem beni var gücüyle dövmeye başladı. hatta bazen rahatlayıp "oh" dediğini duyar gibi oluyordum. annem beni dövmekten yorulup içeri geçti en sonunda. o gün yediğim o dayakla attığım stresi hiçbir şeyle atamazsınız. fena rahatlamış ve "oohhh" demiştim. akşam annem bunu babama anlatınca bir de babam dövmüştü. yeah!

1|0
    0|0
    • oha bunu daha once niye anlatmadin :/ cok enteresan bisi yaa :)) ben de bir abimden bir de annemden yerdm dayaklari iki posta :))

• anlattığımı sanıyordum :D sadece biraz allayıp pulladım :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Üniversiteye basladıgımda hoca basladi nerdenız geldınız hangı okuldan mezunsunuz diye. Kırıkkale de tayfun osman piyade diye bir anadolu lısesı varmıs herkes ordan gelmıs bastan sormaya basladi nerden kızım toptan kırıkkale oburune gecıyor toptan kırıkale neyse 7 kısı boyle devam etti etti hoca bana geldi oglum sen nerden hocam bende perakende olarak ankaradan geldım demistim :D

Kücükken köyde yaz tatilinde tuvalete kalkmstım. O zamnlar tuvaletler dısardaydı boyle kuytu bı yer arıyorum halbu kı 6-7 yasındasın yap oraya bı yere giderkken boyle bir seye bastıgımı farkettım yumusakdı dondum boyle bı baktım bende daha buyuk bı kopek dislerini acmıs gel bir konusacaz dedi resmen . Tuvalete pek ıhtıyacım kalmamıstı.

Bi dersımın vizesi 60 di bizde 60 barajı var fınalın ve ortalaman 60 olması gerekıyor. İşte hoca notları okurken bazı sıkıntılıları sona bıraktı son olarak bana geldı eyup vizen 60 mıs bu kagıdın da 55 lık sana 50 verıp kaldırıyım mı 60 verıp gecırıyım mı dedi bende 55 ver sürttür hocam demistim.

bi de hatırladıgım hoca kendı cevap kagıdınna 60 vermisti.

2|0
    0|0
  • Anı 1:

Taksim'de bir barda tuvalete girdim. Tam pisuvara yaklaştım ki içeri bir kız daldı ve lavaboya kusmaya başladı. Aynadan da dik dik bana bakıyor diye utanıp bir türlü tuvaletimi yapamadım. Pisuvarın başında 2 dk kadar öylece bekledim. "- Ne duruyorsun öyle... Utanma utanma hadi işeyebilirsin" dedi. O anda tüm utangaçlığımı yitirip dizimi gösterdim ve dedim ki; "benimki buralara bir yere sıkışmış, çıkaramadım." O benden daha utanmaz çıktı, çünkü yanıma yardıma gelmişti.

Anı 2:

Beşiktaş Barbaros parkında paten kayar, hokey falan oynardık. Her zaman olduğu gibi bizi izlemeye gelen, hatta ortama girmek için can atan insanlar oluşurdu çevremizde. Yalnız 2 tane kız vardı ki bizi izleyen, resmen bakmaktan kendimizi alamıyorduk. O kadar güzellerdi ki, kimse cesaret edip de yanlarına gidemedi. O sırada kalkıp gittiler ve nasılsa gelmezler diye düşündüğümden " dönerlerse gidip konuşucam" dedim. Bir süre sonra ellerinde dondurma ile döndüler. Ben de mecbur gittim yanlarına ve güneş gözlüğümün üzerinden gayet cool bir şekilde -"dondurma mı soğuk,yoksa ben mi ?" dedim. -"tabi ki sen!" dedi. -" o zaman beni ye!" dediğimde aramızdaki buzlar erimişti hatta sonrasında 2 senelik bir ilişkiye yelken açmıştık.

1|0
    0|0
  • Evet bundan seneler önce orta okulda iken ozamanlar ilk öğretim yoktu tabi başıma hayatımda ilk ve tek bişe gelmişti benim bir huyum var okul olsun farklı bir yer olsun evden başka yere tuvaletimi yapamiyordum büyük tuvalet tabiki neyse okuldayım saat 1 gibi derse girdik benim bagırsaklar calısmaya basladı çok rahatsız etmiyodu ama arada vuruyordu zart zurt die :D:D dedim oglum kesin sıraya edicen yürügit okul wc sine hocadan izin aldım gittim yok psikolojik yapamiyom pantolu çekdim dogru evin yolunu tuttum yolda bastırınca ****** tutuyodum sonra geçiyodu yola devam apartmanda oturyoduk ozaman evi gördum hadi az kaldi dedim öyle bir bastırdıkı kapı girişinde cok fenadi ama tuttum 1ci kat cikdim 2ci kat cıkdım tam 3 kata cıkarken saldım donlara kapıyı çaldım annem açdı oglum ne oldu sana dedi anne altıma yaptım dedim son katta dayanamadım evdede misafir varmış hemen ara holden kaçı verdim banyoya çıktıgımda misafir kalmamısdı ortalıkda acayip koku allahımmm ya hala inanamiyorum

1|0
    0|0
  • ben 7-8 yaşlarındayken eve balık alındıydı, bende millet gizli balık poşetini kaçırıp bizim camın önündeki kediye atmıştım, anam gülme , babam sinir krizine girmişti

1|1
    0|0
  • Lisede ertesi günkü sınava çalışmak için arkadaşlarla okula gitmedik. Arkadaşımın birinin bir bağ evi vardı. Oraya gittik. ders çalışmadık haliyle. Akşam eve dönecekken araba çalışmadı telefonlar çekmiyor. O ıssız yerde dünya yol yürüdük. Gece geçen bir otobüse otostop çektik de aldı bizi iyi ki :)

1|0
    0|0
  • hem dandik bir anımızı soruyorsun hemde gizliye kapıyorsun =7 açılın açılın uçan tekme atacam.. asdfknasdkfndsfsd

1|0
    0|0
    • Sizi özele alalım paşa bey hazretleri dlkfjgdlkg

• Tamam konuşma bitmiştir :D

• Pau da ilk yılımızdı hoca bölüm başkanı sert bir adam sınıf sessiz coğrafya dersinde anadolunun eski çağlardaki geçirdiği değişimi anlatıyordu soru sordu bugünkü iç anadolunun olduğu yerde eskiden bir deniz vardı ismini bilen var mı dedi ben de.lise alışkanlığı testis denizi diye bağırdım sınıf koptu sert hoca bile tebessüm etti bir şey anlamadım yanımdaki kız arkadaşa millet neden gülüyor dedim kız söyleyince anladım tetis diyeceğime testis demişim :)))))

1|0
    0|0
  • lisede kendi hazırladığı yazılı cevap kağıdına 100 vermeyen hocası olmayan var mı?

2|0
    0|0
  • benımde sınıfca buna benzer olmustu ılkogretım 6 olsa gerek hayatında hıc ıngılızce gormemıs kızın bırı ı*a student aaaa hoca ne dedı a. Dedı dıye bagırması ve sınıfın kopması baya komıktı :)

1|0
    0|0
  • bir gün okula gidiyordum. düştüm. dizim kanadı. ağladım. eve geldim. uyudum. sabah kalktım, geçmişti. kahvaltı yapıp, tekrar okula gittim. bitti.

1|0
    0|0
  • hangi ilkokul o yaw biz elma armut kel mahmut görürken siz göthe geçmişsiniz pep :)) dsjdjshdj

2|0
    0|0
  • Lisede öğretmenime aşık olmuştum kadını şimdi gördüm nene olmuş :-)

1|0
    0|0
  • Lisede uzun eşşek oynarken pantolonum yırtılmıştı. Bu çoğu erkeğin başına gelmiştir heralde :)

1|0
    0|0
    • Bizim sınıfta da çok oldu. Bellerine ceket bağlayan erkekler topluluğu oldu hepsi sldkfjsd

• Bak bu anı daha komik slkdfjslkdfjskdlf

• Şimdi gülüyorum aklıma geldikce ama o anki halimi bir de bana sor :D

• Bir zamanlar o resmi bir yerlede kullanmıştım.. Senin avatarını..

1|0
    0|0
    • Hadi yaa :/ Çok sevdiğim bir avatar kendisi :))

• Bence kalpsiz bir kadın adamı param parça bir halde aşkıyla yapayalnız bırakmış :D

• En basit ve gerçegide bu olsa gerek belki.. İyi geceler genç kadın :)

• asfdasfag abin haklıymış :D

1|0
    0|0
  • eh be bacım roman yazmıssın

1|0
    0|0
  • Dersteyiz arkadaşlarla en arkada oturuyoruz küfürlü konuşuyoruz. dalmışız gidiyoruz.. herneyse hoca geldi beni kaldırdı soru sordu. dedim s.git. ne dedin sen dedi.. yine s.git dedim. aslında aklımda cevap var. ama ben küfür ediyorum. nasıl oldu bilmiyorum. ve ben gidiyorum

0|0
    0|0
    • Yazdığını anladığım zaman cevap yazıcam :D

• he he ksin demşsndr. mk abazası. şu ramazan günü koydgn resme bak mal oglu mal

• Seni öteki hesabımda engelledim diye bu tavır demi ? biraz görüş açınızı geliştirin. bu fotoğrafa bakarak kişiye abaza diyorsan senin olmayan beynine çakayım

• Gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar .. :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• 7-8 yaşlarındayım 10 dairesi olan bir apartmanda oturuyoruz her evde de çocuk var genelde yaşıtlarım ama tek kötü tesadüf apartmanda 2 si kız geri kalanı erkek ee haliyle erkek çocuğu gibi olmaya başladık evimizin tam karşısında okul vardı okulun duvarı yaklaşık 3,5 metre yüksekliğinde kaya gibi taşlardan yapılmıştı yani tırmanması rahat :) halbuki girişi bir üst sokaktaydı. biz üşenmeden hergün oraya tırmanır kenardaki çıkıntılara basa basa sağa doğru yürür parmaklıkların koptuğu bir yerden gitmeye çalışırdık:) annem bunu her camdan gördüğünde kısa süreli bir kalp sıkışması yaşayığ koşa koşa aşşa iner in aşşa diye bağırır düşersem tutayım diye beklerdi:)))

günlerden bir gün yine biz 5 kafadar tırmandık tabi anne camda yok arkadaşımın ayağı kaydı düşerken benim ayağıma tutundu bende can havli ile arkadaşımın t-shirtünden yakaladım hepimiz 2,5 mt yükseklikten yere çakıldık benim kolum arkadaşımın bacağı altta kalanında kalçası ve kolu kırılmıştı :):) hepimiz 1 ay evden çıkamadık ama görüşmeden olmazdı anneciklerimiz bizi ordan oraya taşıyordu :)

hey gidi hey güzel günlerdi

1|0
    0|0
    • Benim canım çok tatlıydı valla öyle şeylerden hep korkardım dflkgjdfg

• Bence superdi bu soranin 2. Hikayeside oyle. İyi guldum size:))) okadar cokki benimde yazmam ama :pp

• ama yaz ama :):):)

• ay bitane daha geldi bu en yakın tarihte olandı :)

sevgilimle sinemaya gittik o ara pi'nin yaşamı yeni çıkmış biz fragmanını falan görüp beğenmiştik neyse filme girdik 3D bilen bilir film sürekli denizde geçiyor filmin sonlarına doğru artık beni resmen deniz tuttu midem bulanıyo başım dönüyo falan zor dayanıyorum neyse ışıklar yandı herkes çıktı ben hala oturuyom sevgilim hadi dedi montumu giydim o önden gidiyordu ayağımda zaten topuklular var başım hala dönüyor önümde basamak varmış o an görmedim ortadan perdeye kadar merdivenden yuvarlanmıştım :):):) o an sevgilimin koşuşunu sinemadaki görevli çocuğun ambulans çağırın bayan fena düştü diye çırpınışını unutmuycam :)

bu arada ben merdivenlerin sonunda oturdum kahkahalarla gülemey başladım canımın acısında millet bana bakıyordu deli herhalde diye

sonuç olarak accık kafam şişmişti bide dizlerim morardı o kaaa :)

1|0
    0|0
  • Lise mezuniyetinde sahneye ciktik,grup grup cikiyorduk mudur diplomayi verip gonderiyordu,sira bize geldi ben sahnede diplomami aldim kardesime bakiniyorumki fotografimi ceksin sonra bir baktim bana sesleniyor birileri meger herkes sahneden inmis tekbasima kalmisim ayy ne rezillik hala utanirim aklima gelince:)

23nisanda sinifi susluyorduk arkadas siraya cikmis balon asiyordu,bende git kizi korkutmak icin sirayi cek, kiz bir dustu,cok korkmustum.:)

Mahallemizde Alamancilar vardi bende8-9 yaslarindayim her yaz gelirlerdi,oglan bana asik olmus, kizkardesi derdiki abim seni kacircak,odaya kitliycek, hicbiryere birakmiycak derdi, bende topladim kankalari cocugun kapisina gittim ciklan ...cocugu bilmem ne nasil bagiriyoru, biri anneme haber vermis saolsun oda esek sudan gelinceye kadar dovmustu beni,burnum kanayinca birakti:)

2|0
    0|0
  • Saçma sapan skindirik sorularını nasılsa özlemişim afsdfas

1|0
    0|0
    • Sorularıma hiç küfür yememiştim bugün o da oldu ya hadi hayırlısı :))))))

Oku oku feyz al :D Ama bu aralar yaratıcılığımı kaybettim hissediyorum.

Böğrümdeki ateş söndü dflkjgdfg

• Yok yok bebek çok iyisin sen hep iyisin!

Bi' sen iyisin.

Seni seviyorum.

• Uww yirim yirim.

Ben de seni sefiorum galpgalpgalp

Ay bu çok ergence oldu.

Ben de seni seviyorum uleyn evimin gadını çocuklarımın anası olacaksın.

Bu da ağır oldu sanki.

Yirim yirim <3

• Ben ilk sevgilimle cikmaya basladigimda benden msnimi isteyip goruntulu konusmak istemisti bende o zmana utiyordum rahat konusamiyodum gulemiypdum felan 2onci acisimda bu bana dediki aaaa ses nie gelmiyo bisey mi yaptin ben dedim hayir valla bisey yapmadim kesin yapmissindir diyo tabii ben guluyorum yapmadim sorun sende dedim tam o sirada diger odada kardeslerim bagirmaya basmadi ben bunlara bir bagardim sonra sustular icero girdim bana dediki kucuk kardesine neden kizdin o kadar utandimki anlatamam meger ben utaniyorum konusamiyorum konussun diye yalan soylemis o kadr kotu bagrdimki sesim yan odadn pcde duyulmus hic bukadra utanmamistim tabiişu anayrildik

1|0
    0|0
  • Küçükken bana elebaşı denirdi dövmediğim kimse yoktu. Bir keresinde gıcık olduğum bir kız halamların üç kat aşağısından balkondan eğilmiş bakıyordu. Bende oklavayı olduğu gibi aşşağı bırakmıştım çocukluk aklı işte kız azkala beyin kanaması geçirmiş :(

1|0
    0|0
  • 6 yaşındayken benden 1 yaş büyük olan ablamla ( yani oda 7 yaşındaydı şimdi bide onu hesaplamakla uğraşma ) :P annemin topuklu ayakkabılarını giyip küpeler takıyoduk çantalar takıyoduk içinede fotoğraf oyuncak ne varsa dolduruyoduk parka gidip fotoları yırtıoduk oyuncaklarıda kırıyoduk geliyoduk ne anlıyosak sonunda annem bizi yakalamştı gerisini hatrlamıyorum ( o değil o yaşta topukluyla nasıl yürüyomuşuz şimdiki bebeler daha kucakta geziyo). her neyse komşumuzunda bir papağanı vardı kuşun adını benm adım koymuşlardı çok konuşuyo diye. huf ilk defa bu kadan berbat bir hikaye anlattım hikaye bile değil karman çorman ne oldu bu böyle gidiyorum ben ya

1|0
    0|0
    • Benimkiler de en saçmaları yaa daha güzelleri var aslında da niyeyse bunlar geldi aklıma :D Papağan olayına koptum :))))))

• burası eleştiriye açık bir kamu oyu <3 ahah :D

• Ahahaha tuttum bunu :D

• :)))))))) dayağın tadı damağında kalmış.

Ben küçükken mahallede pisliğin teki bir çocuk vardı; topladı bizi etrafına birkaç sinek öldürmüş sinek yedi. Siz yiyemezsiniz falan dedi bizde gaza geldik yeriz lan falan. Yer misin yemez misin derken hop bir sinek yedim. Meğersem diğerleri yememiş; hepsi atmış yere filan. Ben yedim ama yani :(

0|0
    0|0
  • yazdığını özeti çıkınca okurum.. gazeteciden dergi alıyordum üst raflardaydı o günde nasıl bir rahatlama geldiyse artık orda os*rdum sonra etrafıma bakıp suçu atacak birisini aradım adam bana baka baka güldü bende boynum bükük bir şekilde oradan ayrıldım ve bir daha o ilçeye asla uğramadım

2|0
    0|0
  • Anımı anlatmam ama soruna bayıldım ahaha işte benim tuhafımmFark budur kalite budur :D

Not: Okurken çok güldüm :D

1|0
    0|0
  • Bir hocam vardı adı Şahin.

Her neyse tam anımsayamıyorum sınıftaydık arkadaşlara dedim Şahin Ka nerede ya bugün gelmedi mi filan..

Adam arkamdaymış buradayım demişti.

İşte o an bitkisel hayata girmek istedim shaıdgsjdhj

1|0
    0|0
  • Iki gün önce, düz yolda yere yapistim.

Aramizda kalsin, biraz agladim. Cok acidi yahu.

1|0
    0|0
    • Ahahah kıyamam :)) Ben de bir gün sinemada yapıştım yere salonun yarısı kahkaha attı yarısı ah canım bir şeyin var mı tüh vah çekti. Çok pis rezil olmuştum ama ben ağlamadım güldüm :)))

• kajdhkajhsdkasd : D sesli güldüm :P

• Canimiz kiymetli abi. Yanda iki tane otobus duragi vardi...

Gözyaslarim sadece aci için degildi ki... Rezillik, pantolunum yirtilmasi, arti aci birlesince akti tuzlu damlalar.

Simdi düsününce gülüyorum.=)

• ahahahahhh anlatırsam beni tanırlar:D:D:D gizli cevaba izin vereydin keşke:)

0|0
    0|0
  • Kuzenim 3 tekerlekli bisiklet almıştı. Arkaya 3 kişi bindirdi. Öne de kendisi. Arkadakilerin arasında ben de vardım. :) Acil bir işi çıktı ve o inince yere yapıştık. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...