Başbakanımızın kitabı çıkacak alacak mısınız?

Tayyip Erdoğan'ın Hayatı adlı kitap adından da anlaşılacağı üzere efsane liderimizin baştan sona hayatını anlatacak? alacakmısınız

0|0
2437

En İyi Erkek Görüşü

• tayib baba bee heytt alacam tabi bundan sonra sahil kenarlarında içki içmek yok! evlilik dışı ilişkiye girerken 10 kez düşün kürtaj da yok! hahahahahahahah herkes haddini bilecek hahahahahahahahah

4|1
    8|9

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• nutuk okuyorum, Efsane lider deyince aklıma o geldi.

8|7
    2|3
  • "Efsane Lider" varsa ithal saman getiren, dini sömüren, oğluna gemicikler alan, kızını aylık 52000TL maaş ile çalıştıran, insanları kömür, makarna ile kendine çeken, adaleti bozan, sözünde durmayan, ata bile binemeyen, Davos'ta bacak bacak atarak konuşan, solcuları hapse atan, ülkemizi müslüman ülkesi yapmak isteyen, binlerce korumayla dolaşan, Her şeyden çok yüksek oranda vergi alan (Elektrik, su, benzin, Özel İletişim Vergisi, TRT vergisi, araba vergisi) değil, Dünyanın en büyük ülkelerini tek tek topraklarımızdan atan, Asla ırkçılık yapmayan, öldüğünden yıllar sonra bile düşmanları olacak kadar büyük birisi olan, ölmeyi asla umursamayan, halkına değer veren, yanında 1 koruması bile olmayan Atatürk'tür.

Bu arada benim Nokia Lumia 820'm var eğer vergiler en azından %6 olsaydı Iphone 5, Samsung Galaxy S4 bile alabilir hatta belkide iyice donatabilirdim.

6|3
    1|1
  • Yok ben Darağacında Üç Fidanı okuyorum daha çok insanların hayatlarının anlatıldığı kitapları okumayı severim almayacağım

4|6
    2|0
  • benim başbakanım değil o yüzden başbakanımıznın yerine başbakanın desen daha iyi olur. :))

3|4
    1|0
    • o zaman ülkeyi terket.

• Mustafa Kemal Atatürk'ün emperyalizm ile savaşarak kurduğu bir ülkeden gidecek olan birileri varsa onlarda emperyalizm yalakalarıdır.

• O kadar yalanı bir kitaba nasıl sığdıracaklar .

6|7
    3|2
  • evde tuvalet kağıdı bittiğinde işimi görebilir. evet alırım.

6|5
    2|2
  • he bir de dinci ile dindar arasındaki farkı öğrenmelisin.dinci dinini satar,dindar ise hiçbir maddiyat içerisinde olmadan ibadetini yapar.başbakan din iman deyip cuma namazına gitmiyorsa demek ki halka yalan söylüyorsa kul hakkı yiyorsa ondan ancak DİNCİ olur dindar değil.

3|3
    0|1
    • ben başbakanı savunmuyorum tarafsızım ama halkın %60 ı oy vermişse saygı duymak gerekir.

• Halkın %60ı oy vermedi çok daha azı oy verdi, kömürle, makarnayla, hileyle hurdayla bize %50 olarak yutturulmaya çalışıldı.

• basbakani savunmuyorum demen cok garibime gitti ne soruna nede bu cevaba bir yorumum yok ama senin savunmuyorum demene var efsane liderimiz demek savunmaktir :D savunmak da ayip degil bisi degil isteyen istedigini dusunur istedigini soyler ama yalan soylemek hos degil yani

• Onun hayranı olan kişiler zaten kitap okuyan kesim olmadığı için pek rağbet göreceğini sanmıyorum.

6|5
    1|0
  • alacam laa alacam biralarımı sarmak için kullancam :D ulan arkadaş damarıma basmayın benim

4|5
    1|1
  • Beleş verirlerse soba tutuşturmak için alırız .

4|4
    2|2
  • Gazete olsa alırdık mangalda sofra altına sermeye :Pp

3|2
    0|0
  • Alanı siksinler

3|6
    2|1
  • kaç paraysa vereyımde gozumun onune getırmesınler

3|1
    0|0
  • Hayatının mk.Hergün tvde görmeye dayanamıyorum bide kitabını okuyupta ızdırap cekemem.

2|3
    1|0
  • " efsane liderimiz "

bir gün o koltuktan iner ve palavralarının, yolsuzluklarının en azından bir kısmı açığa çıkar.

o zaman tvlerde penguen belgeseli yerine bunları izlersiniz, sansür de olmaz.bakalım o gün yine aynı yakıştırmayı yapacak mısınız :/

1|1
    0|0
  • İşim olmaz

2|3
    1|0
  • Kitap baştan sona biz biliriz ile geçecek sanırım :D

2|2
    0|1
  • parayı boşa harcayınca içim acıyor

4|3
    1|2
  • efsane lider mi ondan olsa olsa tövbe tövbe :) yaniii

3|1
    1|1
    • sıkıysa söle de 2 sene hapis yat.

• sorun burada zaten insanlara ne dusunecegi konusacagi ogretilmeye calisiliyor dusundugunu soyle hapis yat iyi valla :D

• ben ona bir şey derimde :D yazık lan onun için hapis yatılmaz eşekten başbakan olur da ondan anca :D neyse hapis yatmıycam onun için

• o benimkini alsın ;;;)))))

3|3
    0|3
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 24

• yok daha neler

3|6
    1|0
  • Efsane derken ?

Almayacağım hayır.

4|4
    1|1
  • Kendini ATATÜRK gibi bir lideri bile hiç sayarak.Bir ilah yapmaya çalışan, sonradan görme, kendini bir havalara sokan. Kaba etinin korkusundan binlerce koruma ile dolaşan meymenetsiz, haysiyetsiz nedüğü belirsiz bir insanın, cahil insanları din yoluyla kandırıp oylarını alan bir insanın kitabını alırım neden almayayım?

Almamın tek sebebi ise komşu teyzenin kışın odununu yakacak çıra bulamadığı için yakmasına yardımcı olurum.En azından bir hayır duası alırım.

3|2
    0|0
    • ismet inönü paranın üstüne kendi resmini bastırmıştı hiç diilse bunu yapmadı daha kötüsü de olabilirdi şükret.

• Neden şükür edecek mişim?İnönü'de,Menderes'te kalmışız bu çok açık. Zaten bunları hala gündeme getirdikleri için halen sayılklıyoruz. Arkadaşım 70 yıl olmuş. Neyin kavgasını veriyor ki bunlar. Bugüne bakmak gerek. Dünde olan dünde kalmıştır. Türk halkı onu orada tuttuğu için o şükür etsin. Belki yukarıda yazdıklarımdan dolayı, ya uyarı alırım, ya da atılırım.Önemi yok. Yarın birgün bunun hakkında da soruşturma açılırsa o dünde kaldı, diyecekler.Neden dünü bırakıp yarına hatta bugüne bakmıyoruz.

• @soran evet halimize sukretmeliyiz hitler gibi olupta milleti efsane olduguna inandirmaya calissaydi sicmistik :D

• Hayır tabiki o parayı o kitaba vereceğime gider mantıklı şeylere harcarım.

2|4
    1|0
  • soruna degil de yorumlarina hayran kaldim bu ne komikliktir ya :D yok eylemciler ulkeden surulecek yok sus konusma dusunme yoksa hapsi yersin koptum valla :D

1|1
    1|0
  • efsane mi? yok gerekli değil

1|2
    1|1
  • korsanını bile yapmazlar :D ALMICAM TABİKİ!

2|3
    1|1
  • Efsane liderimiz mi? Atatürk'ün Nutuk'unu okumak istiyordun heralde. Nutuk oku da öğren bakalım efsane lider'imiz' kimmiş

3|4
    0|1
  • alırım bir on tane hiç olmazsa 10 garibanı korumuş oluruz okumaktan

2|3
    1|0
  • o senin gibilerin lideri olabilir anca.

4|2
    2|1
    • neden bana laf attın ben demiyorum ki %60 halk oy verior

• bak gezi parkı eylemcileri ülkeden sürülebilirmiş dikkatli ol.

• @soran Kim kimi ülkeden sürecek :D hemde ülke dışına :D yahu arkadaş sizlere bunları kim söylüyor ? hadi onu geçtim söylüyorlar nasıl inanıyorsunuz ? Gezi parkı olaylarından 3 buçuk attılar, sen neyden bahsediyorsun :))

• hikaye okumam pek ..

3|2
    1|0
  • efsane lider diyince aklıma Mustafa Kemal Ataturk geldi oncelıkle sizın onun hayatını anlatan kıtapları okumanızı ve onu anlamıza davet ederım sonra o basbakan bozuntusunuz dusunuruz. :)

3|3
    0|1
  • hayır

2|2
    1|0
  • Korsan alsak olur mu :////

1|0
    2|5
  • Efsanenin anlamını bildiğinden emin misin? Almayacağım tabii ki. Okumaya değmeyecek bir hayat yaşamış zaten nasıl kitabı çıkabiliyor ki?

2|3
    0|2
  • bizede selam gönderilecekmi biz yahu dış güçler ?

1|1
    1|0
  • kişiliğinde yaşadığı çelişkileri yazan bir kitap iyi bir psikolojik roman olurdu:) biyografisine gerek yok.

1|2
    1|1
  • O herif kapima bedavaya en cok istedigim 25 kitabi biraksa, sirf o getirdi diye yirtar atarim.

1|1
    0|0
  • Öyle bir durum mu var ilk defa duydum bak. Çıkar çıkmaz alırım.

0|0
    5|1
  • hayir almam

1|2
    1|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...