Sülalede kimden nefret edersiniz ve neden?

sülalenizde sevmediğiniz biri var mıve neden ? ben kuzenlerimden nefret ederim babanem den halamdan çünkü hep kendi çocuklarını övüp durur hher işe karışır babanemde onları över ..ya aslında kimleri sevdiğimi yazsam daha kısa bir liste olurda neyse ..sonra babanemin eltisi bir kadın var hiç sevmem oda aynen öyle bir sabah ansızın damlar eve kahvaltıya diye hiç evdekiler müsaitmi demez ..sürekli bişeyleri didikler çoğu dedikoducu pislikler babamın kuzenleride öyle yeterki açığını yakalasınlar önce bizim eve misafirliğe gelip soonra babaannemlerde dedikodumuzu yapmalar falan sırf ara bozmak o yüzden gezmelerden aile yemeklerinden nefret ederim siz kimden neden nefret ediyorsunuz

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• genelini sevmiyorum ve görüşmüyorum. dedikoducular, insanlara güvenmezler ve paran varsa akrabasın arayıp sorarlar paran yoksa tanımazlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Akrabadan nefretmi edilir ya bizim ailede tum Kuzenler beraber buyuduk oz kardesim neyse kuzenim odur bizde herkes aile icin yasar amcam baba yengelerim annedir kalabalik eglenceli her turden insana sahip bir zengin sulaleye sahibim cok sukur bide kuzen bagi birlikte buyuyunce bambaska bir arkadaslik bagi getiriyo ölürüm onlar icin ya :)

0|0
    2|0
  • ben babamdan nefret ediyorum,babama güvendim anami verdim oda beni dogurmus,anliyacagin babama bile güvenmiyorumm

0|0
    0|0
  • bence herkes dayılarından nefret ediyodur . kötü olan ne yapsak dayılarına çekti bu ya diye üstelerler

0|0
    0|0
  • bir söz vardır ya akrabanın ettiğini akrep etmez diye. harbi doğru bir kelimedir. akrabalardan bu yüzden nefret edilir.

0|0
    0|0
  • Ablamla çok kavga ederdim artık konuşmuyoruz daha mutluyum

0|0
    0|0
  • Kuzenimden nefret ediyorum tam bir itorus :D

0|0
    0|0
  • Bir kaçtane amcam var onları sevmem. Diğer amcalarımla bir problemim yok.

0|0
    0|0
  • Bizim hafif nefret üstüne yürüyor zaten :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben de amca kizindan nefret ediyorum !

Kiskanç fesat iki yuzlu ddikoducu milleti birbirine katip artistlik taslayip tenhadan ozur dileyen bir yuzsuz ! Açigini bulmak için firsat kolluyor gerizekali ama ALLAH'in adaleti o kadar buyuk ki "bazen sen hicbisey yapmazsin kader senin intikamini sesssizce alir"

0|0
    0|0
  • Akrabaların çoğu yurtdışında o yüzden nefret ettiğim kimse yok .

0|0
    0|0
  • Halamın torununa gıcık oluyorum bir kaşık suda boğucam onu

0|0
    0|0
  • dayımın oğlundan

çok gıcık nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Komple arızayız biz mesela ben babamı ve kardeşlerini çocuklarını hiç sevmem görüşmemde cok seviniorum bağlı güzel aileler görünce.. Fitne olmadan fesat olmadan dedikodu olmadan ayrım olmadan çıkar olmadan ama işte =/

0|0
    0|0
  • hepsinin canı cehenneme lanet olası federaller

0|0
    0|0
  • 4 kuzenimden 1 teyzemden diğer teyzemden az bişey nefret edyorum

0|0
    1|0
  • soyadımı paylaştığım, annem babam annem hariç herkesten.

0|0
    1|0
Yükleniyor...