Kızlar bir erkek yanınızda ağlarsa ne düşünürsünüz ?

kızlar bir erkek yanınızda ağlarsa ne düşünürsünüz ?

size olan aşkını haykırırken .

bir sıkıntısını anlatırken .

çok mutsuz ve canı sıkkın olduğunda .

duygusal bir yapısı var ise .

Güncellemeler:
bütün her keze özellikle kızlara çok teşekkür ederim .duyguları ile ve tüm kişilikleri ile dürüst cevaplar verdiğiniz için .

0|0
62|25

En İyi Kız Görüşü

• sarılırım..o mutlu olana kadar

mutlu etmek düşüncesi,bi tebessüm etsin diye sonuna kadar çabalamayı,elinde olsa ciğerine basmayı..bi anda ne çok şey hissedebiliyosun aslında.

5|10
    5|1

Kızlar Ne Diyor 61

• başıma geldi.onu dinlemeye çalıştım konuşarak rahatlayabileceğini düşündüm içinde tutarak zaten bu kadar dolmuştu.bence asıl sorun biz kızlar gibi sorunlarını açıkça dile getirememeleri belki bunu güçsüzlük olarak görüyorlar ama tam tersi biz aslında böyle anlarda onları kendimize daha yakın hissedip samimi buluyoruz.onlarında bizler gibi üzülebileceğini ağlayabileceğini sorunlara boşvermediğini görüyoruz...

3|7
    0|0
  • Başını memişlerime koysun ve ağlamaya devam etsin <3

3|13
    1|3
  • Bu durumu birden fazla yaşadım. Şimdi bunu söylemem muhtemelen, okuyanlara abartılı ya da itici gelecek. Yazık ki bu bir gerçek ve övündüğüm bir şeyde değil ama ; bir kaç erkeği ağlattım:(

Belki de görünümde hiç belli olmayan ama iç dünyasında hassas erkekleri yani duygusal insanı kendime yakın buldum sevdim ve bir şeyler paylaştım. Sonuçta ayrılık aşamasında tepkileri de bu oldu denilebilir.İş, aile v.s sebeble yanımda ağlayan dost erkekte oldu.

Sonuçta çok doğal ve çok insani bir hal bu.Erkeklerde duyarlıdır, incinir, üzülür, yıpranır, sarsılır, biriktirir ve böylesi patlama yaşayabilir.

Benim gözyaşlarımdan hiçte ayrı ve şaşılası değildir..En azından bana göre öyle..

2|2
    0|1
    • düşünceniz ve erkelerin bu durumunu anlayışla karşılamanız çok güzel .

• bize çıtkırıldım, ürkek ve nazlı olmayı size de hep sert, cesur ve güçlü olmayı yaftalayan zihniyetler değişmeli artık..

şayet şartlar gerektiriyorsa bizlere güçlü, korkusuz ve canıpek olmayı gereklilik,sizlere de içiniz acıdığında naifçe ağlamayı reva olarak görmeliyiz diyorum..

• sana diss atabilirim. gönder beat ı

• içim parçalanır sarılırım yüzlerini okşarım

gözlerini silerim

4|6
    0|0
  • içim acır.. cünkü bir erkeğin göz yasları timsahınkine benzemez

1|11
    0|0
  • Sarilirim kiyamam yazikkkkk

3|6
    0|0
  • Üzülürüm, anlatmasını sağlamaya çalışırım.

3|4
    0|0
  • Bence çok şekerrr Bende ağlarım ya heleki şu şekilde ağlıyosa link

1|1
    0|0
  • ağlayan erkek sevmem de

öyle kendini sıkmış olmasına rağmen 1 2 damla gözyaşı akarsa dayanamam kahrolurum (sevgilimse)

2|3
    0|0
  • Erkeklerin aglamasina dayanamam, sarilirim bende aglarim onunla.

2|4
    0|1
  • ay kıyamam len ama hiç aglayan erkek görmedim

3|5
    1|0
  • yanımda erkek ağlarsa ve buna ben sebep olduysam ben de kesin ağlarım. normal arkadaşımsa gerçekten sıkıntılı olduğunu ve dayanamayacak dereceye geldiğini düşünürüm. bana göre önemsenmeyecek birseye ağlıyorsa da duygusal olduğunu düşünürüm

2|2
    0|0
  • bana güvendiğini çıkartırım beni sevdiğini yanımdabir erkek olarak ağlayacak kadar değer verdiğini

1|3
    0|0
  • Ne düşünürsünüz diye sormuşsun ama düşünmeden sarılırım.

2|3
    0|0
  • üzülürüm :((

3|4
    1|0
  • en kendi olduğu andır önemlidir bu paylaşımı değerliyim diye düşünürüm

1|4
    0|0
  • derdinin olduğunu anlarım keyfe ağlicak değilya bişide düşünmem dinlerim

2|4
    1|0
  • İnsanın hasıdır, asıl ağlayamıyorsa tuhaf olur.

Bir kere gülen ya da ağlayan insan -erkek kadın fark etmez- sahicidir. Keşke bütün erkekler ağlayabilecek kadar kendilerini hayvanla soktukları bağlantıdan koparabilseler.

0|2
    0|0
    • ağlamayan bir erkeği hayvan olarak yargılaman doğru değil . her insan ağlar lakin biz erkekler göstere göstere ağlayamıyoruz , istisnalar hariç . düşündüğünz bağnazlıktan başka birşey değil .

• Benim bağlantı dediğim erkeğin ağlamasını küçük düşürücü,güçsüz görenlere. Anlatabildim mi?

• Onun çok üzüldüğünü ve sevilmeye layık olduğunu...

1|4
    0|0
  • Çok üzülürüm. Onu dinlerim ve sarılırım. Sorun ne ise çözmeye çalışırım.

Bir erkeğin ağlaması beni çok etkiler.

0|1
    0|0
  • Neden bilmiyorum inanılmaz etkileniyorum ben erkeklerin ağlamasından. duygusal erkekler de vardır tabi ama erkekler genel olarak kadınlar gibi sulugöz olmadıkları için sanırım etkileniyorum nedense. hani hiç tanımadığım bir erkek bile bilmediğim bir nedenden dolayı önümde ağlasa gözlerim dolar ki çok da sert bir kişiliğim vardır. bir kadın önemsiz bir sebepten dolayı ağlayabilir ama bir erkeğin sebepsiz yere ağlayacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Samimi, değil mi?

Gücünden bir şey kaybedecek değil. Hisli biri olduğunu ayırt etmeme olanak tanırdı.

Derdi olan birini saatlerce dinleyebilirim. Anlatsın, döksün içini, rahatlasın. Ki mutlu olalım...

0|1
    0|0
  • yüzüne bir bakarım gözyaşını görmem lazım ondan sonra bende ağlamaya başlarım

2|3
    1|0
  • Oturup onunla birlikte ağlarım yemin ederim. Ben dayanamam bu erkeğin ağlamasına ..

2|2
    0|0
  • Bende ona sarılır ağlarım.

1|2
    0|0
  • Sarılıp ben de aglarim o susana kadar sonra da konusurum dinlerim onu :)

1|3
    0|0
  • Birisi ağlamştı zaten :) Walla ağladı diye sinir olmuştum çünkü hiç sewmiyodum.. Ama sewdiğim biri ağlarsa dayanamam bende ağlarım

0|0
    0|0
  • kıyamam :(

0|0
    0|0
  • sakinleştirmege çalışırım..özel biriyse sarılırım,elini tutarım

1|0
    0|0
  • Kadın-erkek fark etmez ağlamayı itici buluyorum ama gerçekten çok acı çekiyorsa ve bunun için ağlıyorsa ne denilebilir ki engel olunamaz bir şey bu.

0|0
    1|1
  • Kızlar Devam
    31

Erkekler Ne Diyor 25

• baze arkadaşların yorumunu okudum da yazdıklar çok saçma bir kadının nasıl ağlama hakkı duygusal olma hakkı varsa erkekde de var!

baze erkekler sapa sacma yorum yazmış beyler unutmayın büyük konuşanı ALLAH sevmez!

unutmayın bu dünya fanı dünya ALLAH göstermesin ama aileniz den biri ölse yine sevdiğiniz kızın veya Eşinizin yanında ağlamaz mısınız? bence ağlarsınız!

Hem duygusal erkeğin neyi varmış çapkın firlama olcana duygusal olsun onlardan daha iyi.

1|0
    0|0
  • Erkek ağlar mı hiç mk, robotuz ya biz.

2|5
    1|1
    • Yanımızda ağlamayın itici oluyosunuz.

• sizde ağlamayın bizim yanımızda bundan sonra

• siz de bıyık sakal bırakmayın.. pala remziyeler çıktı piyasaya haberin var mı...

• evet bir erkek güçlüdür kolay kolay ağlamaz ancak biz de robot değiliz ama kadınlara pek göstermeyiz o yönümüzü.Ağlamanın bir erkek için güçsüzlük göstergesi olduğunu düşünürüz ancak bir erkek kadının kucağında ağlıyorsa o kadın onun gözünde çok kutsaldır onun yanında huzurludur ve o kadına dürüsttür,ondan saklayacağı birşey yoktur ...

0|1
    0|0
  • Ona bakarsanız kızlar da bıyık bırakıyo artık. ..

0|4
    2|0
    • :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd

• Genel olarak konuşmak gerekirse erkekler kızlar gibi ota boka ağlamadığı için bana daha samimi gelir. Erkekler genel olarak çok zor ağlar, çocukluğumu saymazsak 1-2 geçmez ama hiç bir kadının önünde ağlamadım. Kızlar bazen çok güldüğünde bile ağlıyor, hiç sevmem sulugözleri.

0|0
    0|0
  • Olabilir :)) O değil de bu bülent arınç denen zırlak ve ağlak adamın karısına acıdım ya :D zır zır zır da zır zır zır :D erler film sunar " sezercik yavrum benim " ağlamak serbest.

0|0
    0|0
  • Kadınlara inanmayın .Ağladıgınız an zaafları olan bir erkek oluverirsiniz. Kendilerini size armağan gibi görmeye başlarlar.Erkek bir kadıın yanında ağlamamalı eğer aglıyorsa daha fazla aglayacak demektir.

0|0
    0|0
  • acıkcası pek duygusal olmadıgım ıcın tesellı ederım sadece ama yalanlar söyleyıp tesellı etmem gerceklerı soyler hazırlı kyaptırırım

0|0
    0|0
  • bir erkek ağlıyorsa vardır bir iş ama kızlar duygusal olduğu için ay canım derler hemen sizi kendilerine çekip teselli ederler ama olayın ilginç tarafı neden ağladığını sormazlar siz ağlamayı kesersiniz neden ağlıyorsun derler :D

Kızlar şu beyininizi kullanın be uyanık olun biraz inanmayın saf olmayın.

0|0
    0|1
  • Robot ettiniz lan erkek milletini :) siz nasıl görüyorsanız öylemi davranacağız biz hep ağlarsa ağlar demekki adamın canı çok yanmış aman kızlar ne düşünür diye mi davrancaz hep :)

0|0
    0|0
  • öyle bir hata yaptıysan geçmiş olsun...kimin yanında ağladıysan hemen muhabbeti kes...ilerleyen zamanlarda seni zavallı gariban biri acınacak biri olarak görecektir...tecrübeyle sabittir.

0|0
    0|0
  • Güncellemede "her keze" yazdığını görünce gerisini okumadım

1|0
    0|0
  • Ana cevapları görünce kafam dank etti sevdiğim kızın yanında kendi kendimi zorlatıp ağlarım yanıma gelincede işi bağlarım evet çok güzel :D

0|0
    0|0
  • kadın ota boka ağlar ama erkek öyle değil.

noolursun geri dön tülaaaaaaeeeeeeeeyyyyyyyy

0|1
    0|0
  • yanıldıklarını düşünürler

erkekliği konusunda :d

0|0
    0|0
  • peki kumarda kaybettiği paralar için ağlarsa..

0|0
    0|0
  • Vallaha bende ağlamıştım kız arkadaşın yanında çekip gitmişti

0|0
    0|0
  • Bir kadının gözyaşı sahte olabilir ama bir erkeğin gözyaşları asla sahte olamaz...

0|0
    0|0
  • biri benı teselli edebılrmı ağlaycamda :P sırf teselli olmak için yani :))

0|0
    0|0
  • Olsa da ağlasak diyen yok mu?

0|0
    0|0
  • abi erkekler robot mu niye ağlamasın ya

0|0
    0|0
  • "ne tatlı çocuk"

0|0
    0|1
  • abi ben kız olsam hiç düşünmem kafasına sıkarım erkek adam ağlamaz diye

0|0
    0|2
  • Arkadaşım kızların cevabının hepsi uydurmaca. Eğer bir erkek yanlarında ağlarsa zayıflık olarak görüyorlar. Bunu kaç kızdan duydum. Erkek ağlamaz ağlarsa beni kaybeder diyor.

0|0
    0|0
  • yorumlara bakınca bazı kızların empati yapamadıklarını görüyorum. babalarının ağladığını düşünerek yanıt verebilirler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...