Sen kimsin, ne´lerden nefret edersin?

Ben roscoe, kimyasallardan nefffret ediyorum. (farkında -f çiftleşmesi)

Büyük bir patlamanın ardından yanına alacağın tek şey, ancak derin bir nefes olabilir. Kulaklığının R yazan tarafı çalışmayacak. Ve artık bir duş başlığın yok, sen musluktan su gelecek sanırken, bir kova suyun tependen aşağı boşalacağı. Ve hala bir annen olacak, bir baban, ve biraz ablan -kardeşin-, ama bir ailen olmayacak. Sen de onlar için sadece birer bahane olacaksın, yatırım değil. Sadece seninle gurur duyacak, ülkenin en iyi üniversitelerinden birinde okuduğun için onlara gelen övgü ve alakasız insanların senin üzerinden duydukları gururu onlar ancak başkasından duyunca anımsayacak. Daha fazla veli toplantısı yok göğüslerini silikon takmış gibi şişirmek için. Daha fazla buzdolabı ve halı yok gözlerini dikip dakikalarca bakabileceğin. Sadece doğum gününü sevmediğin gerçeği ama bunu önemseyen arkadaşların ve o gün yanında olamayacağı için tırnaklarını yiyen, ağlayan ve gözyaşı bezleri sarı mutfak bezine dönene kadar ağlayan bir sevgilin var.

Seviliyorsun ve kalbinde sana daha fazla yer açmak için kalabalığı yararak sıranın en başına ilerliyor.¨hope I’m ready, able to make my own, good home.¨

Henüz kendi anahtarın ve adresin yok. Sdına kayıtlı bir ikametgah. Bu şimdilik sorunlarının en battal boy olanı. Bir evin yok, hastanelere yakın, metroya yakın, bankalara ve okula yakın ve bisikletini içeri kilitleyebileceğin. Bir çekmecen bile yok. Doğal beslenemiyorsun ve sigara karın doyurmuyor. Ve kendi yoğurdumu mayalayıp her gece yatmadan önce yemek için nelerimi vermezdim. Şimdilik sizler ve hepiniz ve herkes yemediği hamburgerleri bir saksıda bekletip, akvaryumdaki balıklara kızarmış patates atıyorsunuz. Şimdilik kola içen ağızlarınız, başta dudaklarınız olmak üzere biraz erise asitten. -keşke.- Saçlarınızdan akan yapay boya keşke kan olsa. -evet.- Bütün lavabolara hayatlarında bir kez kan akmıştır ve giderler saçla tıkanmıştır. Benim istediğim bu, bir damar tıkanıklığı değil. Benim istediğim daha fazla toprak, çimento gözümü bozuyor.

Şarkıların ana rahminden daha fazla şey taşıdığını da biliyoruz üstelik. Her gün bir kadeh kırmızı güzel şarkı damarları açıyor. Işte bu yüzden büyük bir patlamadan sonra yanına alacağın 7 şey, ancak notalar olabilir.

(ve 7 tohum ve sadece 7 harf ve 7 konuşmanı sağlayacak diş. bundan başka her şey fazladır.)

Ufaklı çaplı not: üstelik şu gözlüğünün kenarındaki şeysi her neyse, onun renkleri değişiyor, dolabının içi poster dolu, gözler lens değil, boy 1.90, sinemadan çok haberdarız, parmaklarımız gitara yakışıyor ve ben enstrüman olmak istiyorum günün bu saatinde.

Büyük çaplı not: bu kadar uzun not olmaz diyecekler, detaydan şikayet etmek yerine alta geç.

Sen de neler var? Kim yok?

Nasılsa uyuyacağım, gizli olsa n'olur, olmasa n'olur?

Nerden geldiyse aklıma; link al gece, sana gelsin. Koynunda saklarsın.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Yatağımı özledim. Yattığımda, yarattığım insanları . Küflenmiş gözlerim, gözlerim var.

Ekşimeye yüz tutan suratım.

Sakalımda nikotin kokusu .

Ve dilim, yaz aylarının asfalt sıcağı.

Parmak aralarımda tarumar saçlar.

Pudra şekeri dökün üstüme, çilek olasım var bu gece.

Çekinme !

Sende çekeceksin çilesini ELBETTE.

Babamın meşhur sözü geliyor aklıma.

Seni, ekeni doğuranı syim diye.

Birileri ağzını açıyor arkamdan ve ben cereyanda kalıyorum.

Bu gecede üşüttük.

Demli bir çay + sigara bayım ?

Tahtıma getiriverin.

Örümcek ağlarının hemen altı .

1|0
    0|0
  • hayran kaldım bunlar size özgü mü

1|0
    1|1
  • Rasim Ozan Kütahyalı gibi bilse de bilmese de her konuda konuşan insanlardan nefret ederim, 1 ay önce bana çarpıp kaçan hem bacağımı hem gururumu kıran şoförden de nefret ediyorum

1|1
    0|0
  • Çok uzun ve çok felsefi olsa gerek bir asil agzından çıkıyorsa.. Başlıktan cevap vermeyi seçiyorum bu uzun medrajlarda yazarlıgı olmuyor insanların hayatımdan zamanlar çalıyor birde kötü kurgular köreltiyor hayal yetenegimi kirletiyorlar diyelim hakaret etmek degil tabikide niyetim ön yargılı degilim size.. Ben burdan geçen bir ölümlüyüm ve zamanın benim için geçmesinden nefret ederim..

0|0
    0|0
  • çok uzun:O birazdan uyumasaydım iyiydi.

0|0
    0|0
  • Bu yazıya olmamış o link, bunu kullan: link

0|0
    0|0
  • manyaksın adamım özet geç güncellemede okumadım çok uzun :D

0|0
    0|0
  • Buz dağının görünmeyen kısmını görünce ben kaçar

0|0
    0|0
  • beni herkes biliyor zaten :/

1|1
    2|1
  • Melissa P gibi kitaplar okumaktan oluyo hep işte bunlar..içerik namına hiçbişi yok ama anlatım biçim güzeldi :D

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Okumak zor gelmedi de zihnimi cevaba kusmak zor geliyor işte.

Nefret ettiğim şeylere eklensin bu da.

Pek parlak değilim aslında karanlığın cazibesine kapılıyorum,siyah ve beyazın seviştiği dünya da sıradan bir griyim.Sevmeseydim gölge olmayı çoktan terk ederdim.Ben mut-noj-met yaratıldım,öldüm,dirildim.Sonsuz kez dillerde dolanıp çiğnenmeden yutulan et parçası gibiyim.Rahatsızım var olmaktan özellikle de burada olmaktan-bahsi geçen yer dünya- lakin dönüş biletimi kaybettim kendimi kaybetmiş de olabilir.

2|0
    0|0
  • Halı desenlerini iyi bilirim, duvarların köşelerini, pürüzsüz beyaz tavandaki hafif çizgileri görmeyi..

Toparlayamamayı cümleleri severim, dağınıklığın içinde de düzen olması fikrini.

Kareler var, yakın zamana ait uzak kareler; kareler var uzak zamanlara ait yakın kareler... Bir de son zamanlarda gece gündüzlerim olan kareler...

Birden fazla hayatım, benliğim var peki nedir bendeki bu hepsini bir yerde toplama isteği.

Süslü cümleler kurmak gelmiyor bugün içimden, yalınlığın arkasına sığınmakta bugün ortadayım yine arafta. İçimi dökemiyorum, içimdeki güzellikleri paylaşamıyorum bu duygu keşmekeşinden geriye denizin tuzu kalıyor, saçlarımda... Nemli bir hava, kavurucu bir sıcak, damla damla akan gözyaşlarıma karışmış ter ve camdan-buzdan kalbim... O koku rüzgarla vuruyor yüzüme, gözlerimi her kapadığımda beni götürüyor o ana şimdi bambaşka bir yerdeyim hiç bilmediğim mekanizmanın parçası olan. Daha fazla dayanamıyorum birbirini kovalayan düşüncelerine aklımın, gölgelerine zihnimin...

1|0
    1|1
  • durumumuz iyi değildi okuyamadım

2|2
    0|0
  • kendimden nefret edebilitem çok yüksek

nefret, zehri kendin içip başkasının ölmesini beklemektir derler. ben kendimden nefret ediyorsam zehri kim içiyor? bilmiyorum :/

0|0
    0|0
  • uzun uzun sorular bayıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...