Napıcam ben bu kızla ya

çok sevdiğim kardeşim dediğim bir kız var ama bunu işi gücü erkekler sürekli erkeklerden bahsediyor yanlış anlamayın kaşar falan diğil ama erkeklerden çok bahsediyor onun yüzünden bu yaşta karşı cinsten soğudum sizce napmalıyım bir akıl verin kafayı yicem

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• en iyisi erkeklerin üzerine sal, kahveye götür otursun akşama kadar :) bizi iyice tanıyınca soğuyacaktır :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Selamlar olsun ,

Aslında çok basit ,Kardeşim dediğin ve sevdiğin biri ise bu yazdığın soruyu ona direk kopyala gönder ,rahatsızlığını dile getir.

Eğer bunu anlamaz ya da sen bunu yapamazsan bahsettiği zamanlarda tavrını,rahatsız olduğunu hareketlerinle ortamdan uzaklaşarak ,ilgisizlikle dile getirebilirsin...

Saygılarımla ...

0|0
    0|0
  • erkeklere karşı ilgisi var ama daha önce tecrübesi olmamış hevesli biri işte :) anlayış göstermelisin bence..hevesini almadan susmaz :)

0|0
    0|0
  • arkadaşlığını bitir bu yaşta kafanızı böyle şeylerle meşgul etmeniz doğru değil belliki arkadaşın bayağı sorunlu bir tip üzüm üzüme baka baka kararır derler bence sen doğru olanı yap ve görüşme o arkadaşınla

0|0
    0|0
  • yok yok soğuma .. asıl seni soğutandan soğu.. :P

0|0
    0|0
  • İşi gücü erkek te nasıl kaşar değil ? İllaki cinsel ilişki gerekli değildir. Ruh da önemli. Her neyse kes muhabbeti gitsin. Bi cacık olmaz. Senide yanlış yola sürükler.

0|0
    0|0
  • o kend yanlış ve olumsuz bildiklerinin rerklamını yapıyorsa sen de karşı atağa geç

eğer uğraşmak istemiyorsan görüşme

0|0
    0|0
  • Oda olmasa sohbet edecek kimin kalcak ? Bırak yorsun seni zaman yıpratırken yüzünü.. Yalnızken acısını his edersiz kırışmanın..

0|0
    0|0
  • Çok basit. Ondan uzak dur.

0|0
    0|0
  • uygun birşekilde uzaklaşşş

0|0
    0|0
  • Kezban yani

0|0
    0|0
  • bu tarz konuları yanında konuşmaması gerektiğini söyle

0|0
    0|0
  • Öldür onu...

Istersen tabi ki..

0|0
    1|0
  • o kız normal değil mesafe koy hele yaşın küçükse sonra psikolojik sorunlar olur

0|0
    0|0
  • mesafe koy onun erkeklerle arasına

0|0
    0|0
  • bende adama götür varya karıya götür git bir jigolo kirala buna bişeyler yapsın aklı başına gelsin

0|0
    0|0
  • "senin yüzünden bu yaşta karşı cinsten soğudum"

dersen bir daha yapmaz sanırım

cut.

0|0
    0|0
  • fur oni pişman olmassun

0|0
    0|0
  • bahsetmesi de mi yasak oldu artık. nedir bu ya. bırakın karşı cinse ilgi duyması gayet normal...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Buraya yazmak yerine aynisini ona soyle.

0|0
    0|0
    • onu kırmaktan çekiniyorum

• Kirmak degil bu acik sozluluk sadece. Birsey yapiyorsa ve yanlissa sen arkadasisin uyarmak sana duser. Bunda kiracak bisey yok aksine iyilik edersin

• Başka şeylerden konuşalım diye uyar sürekli

0|0
    0|0
  • Aynı durum benim arkaşımdada söz konusu bende krmamak istiyordum kibarca ve çokta açık sözlü olmadan konuşmak lazım ama ben yapamıyorum o yüzden arama mesafe koydum da soğuğum

0|0
    0|0
Yükleniyor...