Bu sorunun cevabını bilen var mıdır acaba?

Genellikle herkes içinden bu sefer yeniden başlayacağım veya pazartesiden itibaren zayıflayacağım, sigarayı bırakacağım, erken uyuyacağım vs kişiden kişiye değişiklik gösterebilir ama hepimizin içinde bir istek vardır size sorum bu isteği başarabileniniz var mı yoksa herkes ben gibi her defasında başarısız mı oluyor başarabilenler nasıl başardı acaba

Güncellemeler:
cevap veren yokmu

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• biseyi ciddi ciddi istersen, yani söyle söyliyeyim eger biseyi yapman baska biseyi etkileyecek olursa onu radikal bir sekilde yaparsin.

ama degisik karsiliksiz kalirsa biraz umursamasiz olabiliyor insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bugun varim ama yarin pilanladigim gibi gitmeyebilir yarin olurda ben olmam.dusuncesini hep icinde aklinda tasirsan basaramayacagin hic birsey kalmaz.Allah kimseyi tasiyamayacagi yukle yuklememistir.cok sukur ben irademi elimde tutabildigimcin basariyorum.Rabbim yardimciniz olsun

0|0
    0|0
  • Benim bitek çok uyuma sorunum var bunu henüz başaramadım. Zorunlu olarak kalkmam gerekmiyorsa kalkamam olmuyor yani :)

0|0
    0|0
  • Sigarayı bırakcam dedim 2 haftada bıraktıımm. 61 kilodan bianda 70e çıktımm çabaladım ve şuanda 57 kiloyum :) mutluyum hehehehe

0|0
    0|0
    • Nasıl başardın ama ben onu sordum

• Hangi gün karar verdiysem o gün başlarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...