Elde edemediginiz kizi bir yerde görseniz ne düsünürsünüz?

evet beyler cevap bekliyorum. yolda, cafede, avmde bir zamanlar pesinden kosup fakat reddedildiginiz kizi görünce ne düsnürsünüz? hemen agro konusmayalim lütfen. bircok kisiyi reddetmistim ve karsilastigim zaman ne düsünüyolar cok merak ediyorum. :)

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• masallah nazar degmesin allah sahibine bagislasin derim ne dicem baska

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bır zamanlar cok ugrasmıstım ama elde edememıstım dıyıp kucuk bır tebessum ederek kısa bır sure ızledıkten sonra yoluma devam ederım

1|0
    0|0
  • utanırım yüzüne bakamam oldu bir kere yüzüne bakamadım geçtim yanından öylece:(

2|0
    0|0
  • Kişiye ve sana bakış açısına göre değişir. Kimi aşıktır ve canı yanar, kimisi sevmiyordur atamadık yatağa bu hatunu der.

1|0
    0|0
  • eğer tenha bir yerde görürsem kendisine tekrar teklif ederim uygun bir şekilde bana bir fırsat vermsini isterim

Ama daha sonra görsem ki oldu hiç birşey aklıma gelmedi öyle kötü hatta tebessüm bile etmiştik birbimize

1|0
    0|0
  • artık hislerim değiştiği için bişey düşünmem .aa ben bunun peşinden koşmuştum neyse la oda sonra bana gelmişti ben onu redetmiştim nasıl sevdiysem ben bunu derim. inanki bende senin gibi baya bir kızı redettim. ama hiç merak etmiyorum düşüncelerini. çünkü içimde onlara karşı bir his yoktu,oluşmamıştı.

0|0
    0|0
  • İkinci bir kez daha denerim.

cut.

1|0
    0|0
  • Bende herşey tek seferliktir. Birinci denememde başarısız olursam ikinciyi denemem bile. Kimsenin peşinde dolanacak değilim.

0|1
    0|0
  • Hiç bisey düsünmem ne düsüncem kafamı cevirir mümkün oldugunca hatta mümkünse hic bir daha karsılasmak istemem ne işim olur

0|0
    0|0
  • iplemem:D kimbilir teklif ettiğim kaçıncı kızsın aklımda mı tutacam hepinizi:Pp

0|0
    0|0
  • reddedildiğim hiç olmadı bence seni önemseyip birşey düşüneceğini sanmıyorum arkadaşım

0|0
    0|0
  • Elde etmek ne igrenç.. Hiç sadece şanslı oldugunu ya da başka biri tarafından kirletildigini nasıl gördügümde önemli..

0|0
    0|0
  • ilkokuldaki platonik aşıkmı bir eleman üsküdar otobüsünde yiyordu :( çok kötü oldum o an indim ilk durakta paramda yoktu eve kadar 2 saat yol yürüdüm :(

0|0
    0|0
  • Hahah ezik. Haline bak. Ne bulmuşum la ben bunda... derim

0|0
    0|0
  • benim için bir yabanı hatta çokta tınnnn

0|0
    0|0
  • takmam onu elimi kolumu sallayarak giderim sonrada çaktırmadan arkama bakarım

0|0
    0|0
  • vayy yollu vayy derim vay kaşaretti vayy

0|0
    0|0
  • ah çekiolar içten ben hiç reddedilmedim hep ben reddeddim nasıl bir duygu arkadaşlardan duydum

0|0
    0|0
  • hiç reddedildiğimi hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • elde edemediğimi...

0|0
    0|0
  • insan gibi reddediyse selam veririm ama aramızda sert bir tartışma geçtiyse görmezden gelirim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...