Kapat

Yeni okula başlarken anılarınız nelerdi?

Yeni okula başlarken anılarınız nelerdi? Kimseyi tanımıyorsunuz,eğlenceli olmanız ortaya çıkmaz vs. Hemen gidip konuşanlardanmısınız yoksa oturduğu yerden kalkmayan mı? anlatırmısınız ilk günlerinizi :D

Ben hemen gidip konuşanlardanım

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• okulun ilk günüydü.2. sınıfa geçmiştim.tertemiz önlüğüm,yeni boyanmış yepyeni ayakkabılarım. bir anda herkes okulun içine hücum etti.çocukluk ya işte bende araya karıştım. o an ayakkabılarımdan biri ayağımdan çıktı.kalabalık geçti, yerde ezik büzük ayakkabıma bakarken iki damla yaş döktüm. " ne dikiliyon orada" diye bağıran hizmetliye hayatımın ilk ciddi küfürünü ettim. "Piçh"

3|0
    0|0
    • :D:D Sonra naptın? alıp sınıfamı

• :D:D:DD:

• hahaha o günlere geri döndüm resmen :) özledim çocukluğumu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Üniversiteye basladıgımda hoca basladi nerdenız geldınız hangı okuldan mezunsunuz diye. Kırıkkale de tayfun osman piyade diye bir anadolu lısesı varmıs herkes ordan gelmıs bastan sormaya basladi nerden kızım toptan kırıkkale oburune gecıyor toptan kırıkale neyse 7 kısı boyle devam etti etti hoca bana geldi oglum sen nerden hocam bende perakende olarak ankaradan geldım demistim :D

Bi dersımın vizesi 60 di bizde 60 barajı var fınalın ve ortalaman 60 olması gerekıyor. İşte hoca notları okurken bazı sıkıntılıları sona bıraktı son olarak bana geldı eyup vizen 60 mıs bu kagıdın da 55 lık sana 50 verıp kaldırıyım mı 60 verıp gecırıyım mı dedi bende 55 ver sürttür hocam demistim.

bi de hatırladıgım hoca kendı cevap kagıdınna 60 vermisti.

1|0
    0|0
  • Okulun ilk günü bir kıza aşık olmuştum ve orta okulun sonuna kadar o kızı sevdim.

2|0
    0|0
    • O kız sizi sevdimi peki?

• Çıkar karşına iyisi :)

• Bekle ve gör taktiğini uyguluyorum

• giderim bir iki elemanlar tanışırım onlarla takılırım zamanla diğer gruprlarla da arkadaş olurum

1|0
    0|0
  • çiğdem diye bir kız vardı ilkokul 3 e falan gidiyoduk onla hem kızlar hem erkekler tuvaletinde öpüşmüştüm.

0|0
    0|0
  • ilk önce insanları güzel bir incelerim sonra seçerim hangileri arkadaş olacağımı sonrası

kopduk çoşduk eğlendik ve liseyi bitirdik

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• 1.Sinifta cok utangac ve cekingen oldugum icin annem beni okula getirip birakinca yere yatip agliyordum sende benle gel diye herkes bana bakardi hep, annemide derslerime sokardim:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...