Kapat

İlk aşkınızla nasıl tanıştınız :)

Merhaba arkadaşlar ilk aşkınızla nasıl tanıştınız kimler vesile oldu ve neden ayrıldınız hadi bakalım neler çıkacak ortaya. Ben onsekiz yaşında tanıştım onunla çok güzeldi çok sevdim ama ailesi mezhep farkliligimizdan dolayı istemedi beni. Canı sağolsun ya sizler ?

Güncellemeler:
Başka yok mu :D
Genelde düğünlerde karşılaşıyorsunuz sanrım :D

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Kafama attığı basketbol topu yüzünden tanıştık..

Lise 2 ye gidiyordum o sıralar.Okulun büyük bir bahçesi ve basket potaları vardı arkadaşlarımla potanın yanından geçerken top gelip benim başıma çarptı o an dünyam karardı neredeyse bayılacaktım.

0|1
    0|0
  • Okulun maçında.

0|1
    0|0
  • 15 yaşında ortak arkadaşlar vesilesiyle tanıştık . Kendi kendine triplere girip ayrıl barış ayrıl barış mahfetti ilişkiyi rahat battı adama. 4 yıl sonunda kökten bitti.

0|1
    0|0
  • Arkadasim tanistirmisti bizi.

0|1
    0|0
  • üniversitenin 3.günü artık eve dönecektik durakta geldi yanıma sınıf arkadaşımdı =)

0|1
    0|0
  • tebeşir tozuyla o üfledi ben aşık oldum .s <<3

0|1
    0|0
  • bi düğünde karşılaşmıştık. çok güzel bişeydi hiç tanımadığım biri gelip beni boynumdaki fularımı almıştı geride vermedi ondan sonra telefon numaramı aldı. ondan sonra gözlerimizi kapadık sabah bir açtık ki sevgili olmuşuz. :D

0|0
    0|0
  • 1 senedir beraberim ilk aşkımla o bizim okulşda lise 4 gidiyodu ben lise 2 ye o hep beni gözetliyomuş haberim yok facede beni ekledi bende kabul ettim 3 ay boyunca teklif etti en sonunda kabul ettim o şuan üniverste 2 sınıfa geçti ve halen beraberiz ama iyiki onunla beraberim

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• link

Aslında çarpışmalıydık..

0|1
    0|1
  • ilk aşkım :D 1.sınftaydı arkadaşımla beraber gezerdik oda arkadaşıyla gezerdi ben birini o diğerini seviyodu ama 3 ay önce felan o arkadşımın sevdiği kıza yazıldım çıkmadı ama tatlım canım hayatım diyodu ne olduğu belli oldu gibi bişey bu arada arkadaşım dediğim en son 4.sınftaydı kızla 3.sınftan beri görüşmüyoduk :D

0|1
    0|0
  • Allahım Ya Rabbim. Mezhep farklılığıymış. Ben hiç aşık olmadım

0|1
    0|0
  • orta okul 1. sınıf, illa tost ısmarlıyacam dedi e hadi gidelim dedim sonrası allah kerim.

cut.

0|1
    1|0
Yükleniyor...