Kızların kafası mı güzel?

işyerindeki bayan kadın kız her nediyorsanız artık arkadaşlarla çoğu zaman kesişiyoruz. benim bir amacım yok gidiyimde şuna yazılayım aman asılayım gibi bir derdim yok öylesine boş boş bakıyorum çoğu zaman. lakin şimdi bu arkadaşlar gelip benle sohbet etmeye çalıştığında abi diye hitap ediyorlar ben onlara kardeşim dediğim zamanda suratları beş karış oluyor ,yanıma gülerek gelen kardeşim lafından hemen sonra suratı düşüyor. e arkadaş madem suratın düşecek ne diye abi diyon bana . yahu bu kadın milletinin kafası mı güzel doğarken süt yerine başka birşey mi içiyorsunuz siz?

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• Bekledikleri cümleleri söylemiyorsun demek.

_abi öyle mi hımm peki deyip sen suratını indir bakalım şöyle manidar manidar bak o zaman ne yapıyorlar. :)

Söylediğin durumu bende yaşadım zaman zaman bu sebeble iyi anlıyorum seni.

Çalışma hayatımda benden çok genç arkadaşlar doğal olarak bana hanım ya da abla diye hitap ettiklerinde ben de onlara hadi abicim ablacım çocuğum deyince bozulup kısa süre sonra hatta hemen bir güzel asıldıklarına iltifatlar dizdiklerine çok şahit olmuşumdur:)

Kişilerin sözleriyle yaklaşımları birbirini tutmuyor maalesef..

Bu dengesizlik bir tek bizim kanalda olmuyor anlayacağın:)

0|1
    0|0
    • var var bizde de vardır mutlaka da işte ben o kısmı pek bilemediğim için karşı cinsten yaklaşayım dedim olaya :9

• insan ; temel odaklı bakışta kadın erkek gerçekten aynı halt :) iyi yakalayış ;)

• evet bunu böyle bir kabullenebilsek ve her şeye bu açıyla baksak, aramızda ki çatışmaların çoğu ortadan kalkacak zaten..ama ne yaparsın o da bu işlerin, yaşamın gailesi cilvesi arkadaşım..

hem hayatın tadı belki de bu boğazlaşmalar da di mi))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok o kafasının güzel olması ile alakalı bir olay değil.Hani bu aralar herkes birbirine abicim (kız veya erkek farketmez) diyor ya. O yüzden.Bu kelimeyi,mesela benim bir kız arkadaşım bana bile abicim, olur mu, falan gibi şeyler söyler.Yani bu 'abi' ağız alışkanlığından gelen bir 'abi' onların sana söylediği biçimde veya senin anladığın biçimde değil:)

Sende isimleri ile hitap et ne kardeşim, diyeceksin ki? Bir kan bağın olmadığı kimseye kardeş veya abi gibi kelimeleri sarfetmez gereksiz ve saçmadır.Bana göre yani

0|1
    0|0
    • bu açıdan bakınca ufkumda yeni kapılar açıldı aferin güzel düşünmüşsün :)

• artı köpeğin olsun verdim ;)

• Estağfirullah, şaka yapmıştım ama yine de teşekkür ederim :)

• İşyeri ciddi bir ortam olduğu için olabilir mi ?

0|0
    0|0
  • Abi ayağına yatmak.

0|0
    0|0
    • abimsin ayağına yatmak desek biz ona .

• Aynı şey erkek için de geçerli iş arkadaşımdan çok hoşlanıyorum bana kardeşim deyip duruyordu.daha bu hafta bana selam bacım dediğinde selam abicim diye karşılık verdim.çok bozuldu ve o günden sonra kardeşim bacım demeyi bıraktı. erkekteki amaç ne olabilir kardeşlikse al sana kardeşlik dedim oysa ki :)

0|1
    0|0
    • işte bende bundan bahsediyorum. eğer bir his varsa içinde gel açıkca söyle dimi ne dolandırıyosun lafı ya da taktiklerle ağız aramaya çalışıyorsun ? gel ismimi söyle belli et illa abi deme yani birşey varsa içinde. ha yoksa de zaten .

• bu tepki olayı öldürüyor beni. ben anlıyorum bu şekilde davrandıkları için zaten ne yapmaya çalıştıklarına dair. bunu bir kızdan duymak ta fikrimi güçlendirdi. teşekkür ederim :)

• rica ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...