Kafanın büyüklüğü IQ’yu etkiler mi ? kısa ve öz

insanın Kafasının büyüklüğü IQ’sunuu etkiler mi ? kısa ve öz

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kafan büyüdükçe beyin küçük kaldığından sallanır ve çalışırken verim alamazsın. ıq düşer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Benim kafa kocaman. IQ 137. Kulak üstü kulaklıkları sevmiyor kafam. Büyütüyor o kadar büyük. Yani benim kafa büyük, IQ fazla, özet geçecek olursam bilmiyom

0|0
    0|0
  • kafan çok küçük olmadığı sürece etkilemez . beyindeki kıvrım sayısı = IQ

2|0
    0|0
  • mühim olan boyutu değil işlevi işlevi:)

0|0
    0|0
  • etkilemez ama çoğu insan büyük kafalı olanların kafalarının içi boştur der :)

0|0
    0|0
  • Etkilemez.

0|0
    0|0
  • hayır alakası yok

0|0
    0|0
  • bir aralar haberlerde çıktıydı kafasını büyük olanın zekası fazla falan diye bende sevinmiştim sonraki zamanlar küçük olanlar daha zeki dediler dumur oldum

0|0
    0|0
  • bedenin iriliği bedenin işlevini nasıl etkilemezse kafanın büyüklüğü IQ yu da etkilemez...

0|0
    0|0
  • etkilemez. kısa ve öz

0|0
    0|0
  • evet etkılıyor her bir cm de IQ 10 PUAN DÜŞÜYOR 60 CM kafadan sonra normalleşıyor..

0|0
    0|0
  • Etkilemez.

0|0
    0|0
  • Kafa ne kadar büyük olursa, o kadar beyin küçük olur

0|0
    0|1
  • hangi kafa...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• IQ daha çok beynin çalışan bölümün kullanılması ve ani şekilde tepkilerin verilmesi sonucu ortaya çıkan bir ölçüdür. Bu ölçü ile çalışma arasında bir bağlantı olmadığı ise bilimsel bir gerçektir. Bunun sonucunda ise büyüklük ve IQ arasında bir bağlantı olmadığını uzmanlar kanıtlamıştır.

1|0
    0|0
  • Hayir etkilemez.önemli olan zekada beyin kivrimlarinin cok olmasi ve noronlar arasindaki baglantinin cok olmasi.zekanin kafa buyuklugu ya da beyin agirligiyla alakasi yoktur zaten erkeklerdede kadinlardada bu agirlik sabittir genl olarak.

1|0
    0|0
  • etkilemez

.

0|0
    0|0
  • evet kafası büyük olan daha çalışkan oluyor ama zeki mi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Etkilemez ..

0|0
    0|0