Bilgisayarınıza kaç ayda bir format atarsınız ? ve en son ne zaman attınız ?

bana sorucak olursanız ben hiç atmadım atmamamın sebebi bilgisayarın heryerinden anlıyorum kurcalıya kurcalıya atmamamın asıl sebebi tonla program var rami boşaltıyorum programla yavaslamıyor yoksa yavaslar 3 yıllık 3 senedir atmadım pc aldıgımdan beri masaüstü win7 laptop win 8 kurmuşum en son laptopa atmıştım win 8 yapmıştım laptopu alalı 2 sene masaüstünü alalı 3 sene oldu hiç atmadım ya siz ne zaman attınız ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• 3 senedir atmadım win 7 ye cesaret edemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• atmıyorm format ..win7 ye format gerekmiyokii recovery solution diye bisi var pc'nin kendisinde kayıtlı olan o bilgisayarı sıfırlıyo ...

0|0
    0|0
    • googlede öyle bişi çıkmadı baktım valla win 8 de dosyaları kaybetmeden sıfırlama var win 7de öyle özellik yok her 2 sinidende iyi anlarım 2 pcmin biri win7 win 8 win 7 nerde o özellik googlede çıkmadı .s

• benimde casper masaüstünün laptopun sunny tercihim masaüstü müzik güzel oluyor gece için laptop ya pc markası değişikse nasıl oluyo o programla .d

• valla artık onu google'a sor.. illaki vardir bir olayda sende.

• ah bide ne dediğini anlasam.

gerekirse attırıyorum.

0|1
    0|0
    • format ne olduğunu bilmiyorsan yaşama .d

• cümle kurmakla alakası yok cümle kurmak istesem emiin ol senden iyi konuşurum alışkanlık diyelim arkadaşım sen önce yazmayı öğren( ah bide ne dediğini anlasam.

gerekirse attırıyorum.) önce anlamayı öğren

• belediye çöplüğü gibi oyun bile açmıyor artık

0|0
    0|0
    • advanced system care kur rami boşalt yani kullandıgın kadar format ladıgın zamanınkine kadar pc kuş gibi uçar :D

• Yarın attıracağım.Kendim beceremiyorum.Çok yavaşladı.Şu cevabı yazmakta dahi zorlanıyorum:(

0|0
    0|0
  • bende 2 senede falan atıyorum, bir arkdaşım vardı kız canı sıkıldıkça bilgisayara format atardı haftada bir falan :)

0|0
    0|0
    • bende bilgisayarı öğrenmek amaçlı 2 .3 kere attım herşeyini öğrendim atmadım çünkü müzik arşivi var dinliyorum 100 gb oyun filan var programlar var tekrar kurmak aylar alır programları o yüzden .d

• bende çok program kurulu olduğu için sık sık atmıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 3

• wala bn bu 2 ay içerisinde 50 kere toplmda bilgisayar hayatım boyunca binin üzerinde format attım.bilgisayardan sıkıldım bir ara bilgisayarıma macintosh kurayım dedim onun için 30 kere format attım.herşey başarılı fakat en son ethernet kartı kurulmadgı için nalet olası win 7 ye döndüm gene+

0|0
    0|0
    • orjinal cd si var ethernet kartının olmadı driver genius dicem driver bulma onun içinde internet gerekiyor .d

• bende hiç mac kurmadım bugüne kadar kurduklarım xp denedim bir ara masaüstünde youtube video acınca tam ekran olmuyor ekran kartı kaldırdım sorun çözüldü ama driver dogru xp deki şaçmalık ilk aldıgımdaydı windows 7 kurdum 3 yıldır kullanıyorum diğeride windows 8 windows 8 tercihim daha güzel geldi nedense bana 2 sindende cok iyi anlarım .d mac kurmadım hiç

• işte mac kurması çok zor 1 ay uğraştım bir ethernet karıtını yapamadm

• Üçüncü senenin içindeyim. Windows 7 sağolsun.

0|0
    0|0
    • bendede win 7 win 8 var masaüstünde win 7 çünkü rami 1 gb kasıyor ram ekran kartı yükseltcem ama aynı işletim olunca sıkar biraz laptop 2 gb ram hiç kasmıyor terhicim win 8 win 7-win 8 benden sorulur ayarlarının hepsi :) boza boz öğrendim hep google nasıl yapılır yazarak öğrendim bende .d zaten win 7 bilen win 8 aynı az bişe değişik :)

• Win7 ve Win8 orijinal mi?

• bilmiyorumda bende programların setupları format atsam kurarım diye dvd de kayıtlı 3.5 dvd çok yani daha fazlaydı galiba onun içinde win 7 den 2 tane orjinal yapma programı var win 8 dende 2 tane nolur nolmaz hani 2.3 ayda bir çalıştırıyon orjinal gösteriyor bilgisayarı netten bulabilirsin sahte çabuk çöker zaten kullanmayı bili c de sadece windows programlar var dosyaların hepsi d de kolay format için ama hiç atmadım

• 3 sene atmamıştım yeniden pc toplayınca attım gitti

0|0
    0|0
    • valla bende 10 tane sorun olmadan asla atmam çünkü bilglisayarda tonla program var d bölümü 250 gb windows c de ama virüs d ye girmişte olabilir hiç atmadm 10 sorun dedim kendi kendine tesadüfen sorunlarım çözüldü :)

• via ne oluyoki :D

• realtekin rakibi heralde

Yükleniyor...