Arkadaslar bir bakarmısnız.Lütfen (Sivilce sorunu)

Arkadaşlar tam 4yıldır sivilcelerim var.Hersene belli bir müddetle azalsada.Yaglı yiyiecekler yemeyi bıraktım.Hergün sabun krem sürdüm.Elma sirkesi sürdüm.Fakat hergün sivilcelerin 1i geciyosa illa hergün yeni sivilce cıkıyor hemde hergün napıcammm ?engelleyemiyorum cıkmasını tam 4yıldır

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Zamana ihtiyacın var.

Muhtemelen ergenli yaşlardasın. Bu belli bir süreç devam eder. Sen ne kadar dikkat edersen et, o süreci tamamlaması gerek.

Aldığın önlemler bu yüzden tam olarak işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • ben hergün yatmadan önce yüzümü dove ile yıkayıp imex(sivilce kremi) sürdüm. yüzümün her tarafı isilik gibiydi ve 1 ay kullandım inanırmısın şimdi yüzüm bebek gibi.. yüzüne hep farklı farklı şeyler sürdüğün içinde çıkıyor. (yalnız ben doğum kontrol hapıda kullandım o haplar önlüyor ya :D ) tabi o şansın yok ama dediğimi yap imex gerçekten çok iyi ayrıca yumuşacıkta yapıyorr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benimde öyleydi 1-2 sene sonra geçer şuan bende ayda bir tane falan çıkıyo

0|0
    0|0
    • gecerde hergünde yeni bir sivilcenin cıkmasımı gerekiyor.Okadar temizlige dikkat etsemde

• evet çıkar öyle çok zordur benim her gün çenemde çıkıyodu ve herkeste olan bir sorun kimse garip karşılamaz sivilceme laf söyleyen çıkmadı şimdiye kadar fazla takma kafana

Yükleniyor...