mesaj çeksemmi çekmesemmi yoksa ondanmı bekliyeyim yardım ltfen?

merhaba arkadaşlar şimdi ben bir kzdan çok haşlanıyordum 2 sendir boyunca işte seviyorum kızı ama hep utandım gidip konusayım açılayım hislerimi söylüyeyim neyse en sonunda baktım olacak gibi değil gttim kıza herseyi söyledim ona karsı hissettigim tüm duyglarımı söyledim içten samimiyetimle ve cğümlelerimin sonuda dedim eger hayatında biri varsa bu konusmanın hiç olmadıgını varsay oda dedim k.b bu konusmanın hiç olmadıgını farz sayıyorum neyse aradan 2-3gün geçti bu benim tele mesaj çekmişti k.b gbisinden falan v.s sonra benim yakın bir arkadasla mesajlaşmışlardı telden işte demişti şafak daha erken açılsaydı kabul ederdim çok tatlı efendi bir çocuk v.s ama sevgilisiylede arası iyi değil yani çocuktan ayrılmak için çocugun bir hatasını arıyor bulsa ayrılacak şimdi demek istedigim ben bu kıza telefondan mesaj çekeyimmi yoksa onun atacagı günü bekliyeyim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bence sen mesaj at aranız daha samimi olur kızlar ilgi ister ve sen mesaj atarsan onunla ilgilendiğini sanar yani o yüzden mesaj at :D

0|1
    0|0
    • ya ama sevgilisi var ama sevgilisiyle arasıda kötü ayrılmak için bahane atıyor bilmiyorum ya sevgilisi olan bir kıza mesaj çeksem ayıp olmazmı ?

Kızlar Ne Diyor 1

• mesaj at

.

0|0
    0|0
    • ya ama sevgilisi var ama sevgilisiyle arasıda kötü ayrılmak için bahane atıyor bilmiyorum ya sevgilisi olan bir kıza mesaj çeksem ayıp olmazmı ?

• o zaman ondan bekle

Erkekler Ne Diyor 2

• sabreden derviş misali takılmaya bak ama baktın olmuyo sevgilisinden ayrılmış sen mesaj at yoksa kaçarırsın gene

0|0
    0|0
  • Daha sevgilisi var diyorsun, e ayrılacağı da kesin değil. Boşver o sana mesaj atsın, atarsa tabii.

0|0
    0|0
    • atmasa ben atarım :D

• Kendin bilirsin de sonradan erkek arkadaşı senin mesajı görüp peşine düşmesin dikkat et :D.

Yükleniyor...