Hayatınız Boyunca Yaptığınız En Utanılacak Şey ?

hayatınızda en çok utandığınız anınızı paylaşırmısınız ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• misafirlikteydik dalmışım uyumuşum. aniden bir osuruk çıktı varya yerin dibine girdim git lan ne rezillikti oo :D:D:DDD

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Düşünmeden konuşmak oldu..

Hem utanç verici, hem ağır pişmanlık duygusu tattırıyor..

0|0
    0|0
  • söyleyemem

0|0
    0|0
  • sevgilimin aldığı tek taşı babam çantamda bulmuştu en utandugum an..

0|0
    0|0
  • keşke paylaşabilsem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet bundan seneler önce orta okulda iken ozamanlar ilk öğretim yoktu tabi başıma hayatımda ilk ve tek bişe gelmişti benim bir huyum var okul olsun farklı bir yer olsun evden başka yere tuvaletimi yapamiyordum büyük tuvalet tabiki neyse okuldayım saat 1 gibi derse girdik benim bagırsaklar calısmaya basladı çok rahatsız etmiyodu ama arada vuruyordu zart zurt die :D:D dedim oglum kesin sıraya edicen yürügit okul wc sine hocadan izin aldım gittim yok psikolojik yapamiyom pantolu çekdim dogru evin yolunu tuttum yolda bastırınca ****** tutuyodum sonra geçiyodu yola devam apartmanda oturyoduk ozaman evi gördum hadi az kaldi dedim öyle bir bastırdıkı kapı girişinde cok fenadi ama tuttum 1ci kat cikdim 2ci kat cıkdım tam 3 kata cıkarken saldım donlara kapıyı çaldım annem açdı oglum ne oldu sana dedi anne altıma yaptım dedim son katta dayanamadım evdede misafir varmış hemen ara holden kaçı verdim banyoya çıktıgımda misafir kalmamısdı ortalıkda acayip koku allahımmm ya hala inanamiyorum

0|1
    0|0
  • kafam iyiydi, sandalye kirildi yere düstüm herkes bana güldü, gün boyu pesinden kostugum kiz yazik ya dokunmayin , gülmeyin dedi :(

0|0
    0|0
  • Utanırım paylaşamam

0|0
    0|0
  • Annemin günü vardı bütün apartmanı toplamıştı benim oda kuytu bir yerde nasıl olsa kimse gelmez diye kapıyı kitleyip başladım asılmaya bizim yan komşunun kızı da gelmiş benden 1 yaş küçük işte derslerin nasıl diye sormuşlar buna ingilizcesi zayıfmış annem benim ingilizcem iyi diye bana gönderdi kızı kapı tam kilitlenmemiş kilit yarıda kalmış ittirsen açılacak ve ben bunu ne yazık ki kızın odama dalmasıyla farkettim sonrası malum kız kaçtı ve benle bida konuşmadı beni gördüğü yerde kaçıyo o günden beri hep kapının kilidini kontrol ederim tam kitlenmiş mi diye...

0|0
    0|1
Yükleniyor...