Kızların fransızcaya olan ilgisi alakası nedir?

Özel bir havayolu şirketine host olarak seçildim ve şu anda eğitime gidiyorum.. Eğitim esnasında bize bugün iyi bir anonsun nasıl olacağını felan gösteriyorlardı.. Herkes ingilizce ve türkçe anons yaptı.. Ama sınıfta tek fransızca konuşabilen erkek ben olduğum için sıra bana geldiğinde ısrar üzerine bende fransızca yaptım... Sınıftaki tüm kızlar adeta bayıldılar... Bana espri yapmalar felan.. bitane kız eğer gerçekten fransızca öğretse öğrenmek isterim dedi.. bayan öğretmende dil dile değmeden dil öğrenilmez dedi :)) yerin dibine girdim.. :)) sonra sırasıyla diğer kızlar beni paylaşamio felan.. bitanesi dio benim sevgilim diğeri dio merak etme ikimizede yeter.. :) sonra bitanesi ona ayakkabıların çok güzel dememi istedi.. söylediğimde senin ağzını öperim dedi :)) nedir abi bu kızların fransızcaya olan ilgisi alakası? ve sizce yarın sınıfa gittiğimde ne gibi bir tavır koymalıyım? bu hareketlerin açıklamalarını kızlardan bekliorum :) pls

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ses tonun erimiş çikolata gibiyse bir de fransızca konuşarak krema eklemişsin üzerine..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sanırım anlayabiliyorum. Eğer ben de Japonca bilen birini bulsaydım ona ilgi duyardım ama o kızlar abartmış yani ağzını öperim falan :D

Bence onlar yanındayken biraz Fransızca konuş çok daha etkili olur :)

0|0
    0|0
  • İlginç hiç rastlamadım bu alakaya

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşlarımdan biri Fransada oturuyor bizzat, hala sap ama.Ses tonun iyidir belki?

0|0
    0|0
    • butun sinif.. hoca dahil.. fonetigin mukemmel ddiler..

• Daha doğru düzgün türkçe yazamıyorsun bu neyin havası ?

0|0
    0|0
    • konuyu silmeye calisiorum.. klavyem ingilizce ondan i harfinin noktasizi yok :)

• Nndan bahsetmiyorum zaten. ''diyo, felan'' gibi. Amaan banane yaa :D

• fransız erkeklerine, onların kibarlıklarına duyulan hayranlığın dillerine yansıması. ama o dediğiniz kızların hareketlerini normal olarak açıklamak mümkün değil. kibar dildir bir de ondan.

0|0
    0|1
    • bilmiorum valla.. kizlar hepsi model gibiler.. belki yetistirilme tarzlari olarak rahat yetistirilmislerdir.. bilemem valla cozemedim..

• ben uzak durun derim o kızlardan.

• bakalim... egitim bitene kadar arkadasca takilsam yeter zaten bana.. sonrasinda birlikte ucma gibi bir sansimiz bile olmaz.. buyuk bir sirket cunku..

• şakasına yapmışlar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sen bide amerikalı zencilerin arasında büyüdüm kökenim onlara dayanır de ooo ilginin kralını görürsün :) dil ile alakası var mı yok mu bilmem de ya sen sempatik bir tipsin senle dalga geçiyorlar ya da bir takım hormonları aktif etmeye çalışan tiplerle aynı mekanda çalışıyorsun :)

0|0
    0|0
    • birinci dedigine yakinim diyebilirim dostum.. sempatik olan.. ancak tabiki bu arada hormon muhabbetinede birsey diyemeyecegim.. :)

• 0|1
    0|1
    • gercek oldugundan emin olabilirsin dostum.. isim veremememin nedenleri var..

• #dil olaylarını bırakın

#pilotları aşağıda yağlayın ki, yukarıda gıcırdamasınlar

#KSye hashtag gelsin

0|0
    0|0
  • Comment vous appelez vous?

0|0
    0|0
    • Je viens d’Allemagne.

• danke... ich kann deutsch sprachen aber nicht sehr gut.. meine freund :)

• meine zweite Muttersprache , spreche ich perfekt, nicht so wie Französisch :)

• hadi ya Fransizcam iyidir, Saint Benoit mezunuyum ayiptir söylemesi, bir ifadeni alalim ;)

0|0
    0|0
    • sinif uzerime cullandi valla :))

• onu burda soyleyemem dostum.. sirket kurallarin aykiri..

• ok, je comprends.

Yükleniyor...