Aziz Yıldırım mı Ünal Aysal mı ?

Aziz Yıldırım mı Ünal Aysal mı ? sizce hangisi daha iyi yönetici

0|0
11|22

En İyi Kız Görüşü

• Unal Aysal.

0|3
    0|5

Kızlar Ne Diyor 10

• Ünal Aysal

1|3
    0|5
  • Ünal Aysal tabi ki. Kıyaslamam bile.

1|2
    0|3
  • aziz yıldırım senelerdir başkanlık yapıyor,ünal aysanda aziz yıldırım kadar başkanlık yapınca kıyaslama yapmak daha doğru olur

0|0
    0|0
  • Aziz Yildirim hakkinda malesef objektif yorum yapamiyorum ondan cevap vermiyorum. Aslinda cevabimi boylecede vermis oldum :)

0|0
    0|0
  • Ünal Aysal

0|0
    0|0
  • Gizli bu soruyu trollük olsun diye değil de ciddi anlamda soruyosan git bir doktora falan görün ..

-Ünal Aysal tabi ki de ..

0|0
    0|0
  • ünal aysal'a hakaret unsurları içeren kıyaslama. ben bile utandım.

0|0
    1|0
  • Fikret Orman

0|1
    1|1
  • Ünal Amca bir tanedir <3

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• İnsaflı olan fanatik olmayan herkesin cevabı Aziz yıldırım olur

0|5
    1|2
    • harranlılar objektif değil

• link

buyur kupalar ve sportif başarı

• türkiye kupası başarımı

• Tabi ki; Aziz Yıldırım. Biraz el insaf. Adam Fenerbahçe'yi neredeyse Dünya kulübü yapıyordu 3 temmuz darbesi olmasa...

0|5
    0|2
    • Aziz Yıldırımın sistemi tamamen paradan ibaret hiçbir başkan sırf rakip takıma nispet olsun diye bir oyuncu almaz bence (alper potuk) ayrıca Ünal Aysal Galatasarayı Dünya Kulüpler sıralamasında ilk 10'a sokmak üzere bu sezonki şampiyonlar ligi başarısna bağlı

• Aziz Başkan bir efsanedir Ünal Aysal 2 tane Galatasaray şampiyonluğu gördü ama Aziz Yıldırım

tam 8 kere Galatasaray şampiyonluğu gördü ikisi kıyaslanamaz bile

1|3
    2|2
    • altına imzamı atarım :)

• Aziz Yıldırım diyen Fenerbahçeliler şu anki durumlarından çok memnunlar galiba:)

• Aysal daha 2 günlük başkan

2sinin kıyaslanması Aysala haksızlık olur

0|1
    1|1
  • tabiki ünal başgan adam beyefendi

1|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım tabiki (kaç yıldır 98 yılından beri iyi kötü Fener'in başında..)

Ünal Aysal Futboldan anlamıyor ama parayı çok iyi kullandırabileceği kurmayları var, bu yüzden böyle giderse Aziz'den daha iyi olabilir..

0|1
    0|0
    • Böyle gidersemi, 2 yılda 2 şampiyonluk, bir şampiyonlar liginde çeyrek final, basketbol erkeklerde 23 aradan sonra gelen şampiyonluk, bir sezonda toplam 19 kupa, daha neyin hesabı hoca

• Ahaha basketbol mu güldüm..

5 yıl üst üste şampiyon olduk aziz döneminde(söylemedim bile)

• Yıldırım Demirören

1|0
    0|1
  • Ünal Aysal tabiki...

0|2
    0|5
  • Ünal Aysal'dan iyisi yok Türkiye'de.

1|3
    0|6
  • Ünal Aysal

1|2
    0|5
  • ünal aysal geleli bir yıl olmadı , nasıl oluyor da aziz yıldrım'dan iyi oluyor... tamamen taraflı yorumlar var...insaf ve vicdan ...

0|3
    0|2
    • Yılla alakası yok işte şöyle düşün iki başkanda takımlarında bulunduğu çalışma süresinde hangisi daha başarılı sence kaldıki Ünal Aysal Galatasarayın en zor döneminde gelip 1 yılda Drogba Sneijder gibi dünya çapında oyuncuları getirdi

• maşallah samiyende hiç olay çıkmıyor :))

• samiyen ne alaka tt arenada birkere çıktımı ortalık karıştırmakta FB taraftarının üstüne yok FB arenaya en son geldiğinde gayet iyi ağırlandı daha sonra biz şampiyon giderken kadıköyde alkışı geçtim yaptıkları şeyler utanç verici

• Ünal Aysal.

1|1
    0|3
  • ÜNAL Başkan...

0|2
    0|5
  • azizi başkan

0|0
    0|0
  • aziz başkan

0|0
    0|0
  • İkisi de değil.

İleride Ünal Aysal da Aziz Yıldırım'ın kopyası olacak. Beyanları, hamleleri çok benziyor birbirine.

0|0
    0|0
    • Edit: Ama şu var. Aziz Yıldırım'ın türk sporuna yaptığı katkıları (Fenerbahçe demiyorum) görmezden gelmek de aptallık olur

• AZİZ YILDIRIMIN olduğu yerde ünalın adı okunmaz.

0|0
    0|0
  • aziz başkan bizim için bir efsanedir ünal başkanımızda çok iyi çok başarılı ama sadece 2 şampiyonluğu var aziz başkan 8 şampiyonlukla camiamızın en sevilen ismidir teşekkürler aziz başkan :)

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım tabiki. ünal aysal'ın daha uzun bir yolu var aziz yıldırım seviyesine çıkmak için

0|0
    0|0
  • bu soruyu sorulmamış kabul ediyorum cevap tabiki de Ünal AYSAL ...

0|0
    0|0
  • Aziz başkan :D

0|0
    0|0
  • ünal aysal sinsi yere bakan yürek yakan cinsden aziz yıldırım 10 numara adamdır bilmeyenler bir eski fenerbahceye baksınlar bide aziz yıldırım geldikten sonraki fenerbahceye aziz yıldırım fenerbahceye çok şey katmıstır .

0|0
    0|0
Yükleniyor...