Yalan söylemesinin sebebi ne olabilir?

İş arkadaşımın ciddi bir ilişkisi var.kız arkadaşını henüz bizlerle tanıştırmadı.ama sadece bahsetti.adını sanını bilmiyoruz.malum tatil sezonu ve ofiste izinlerin kesişmemesi için sırayla tatil planları yapılıyor.arkadaşım 33 yaşında ve saklayacak hiçbir şeyi olmadığını düşünüyorum.tatile de kız arkadaşı ile gittiğine hepimiz eminiz.ona kiminle gittiğini sormadığımız halde kendiliğinden ailesi ile gideceğini söyledi.bugün bir sebeple görüştük ve hala bulunduğu yer ve beraber olduğu insanlar hakkında soru sormadığımız halde yalan söylemeye devam etti.koca adam iş arkadaşlarına bu kadar basit bir konuda neden yalan söyleme ihtiyacı duyuyor olabilir?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• belki ailesi ile gitmiştir neden yalan söylemiş olsun ki

0|0
    0|0
    • ailesi yazlıklarında ve ailesine ait giderken götürcem dediği bir şeyi ofiste bıraktı.ailesinin adresini bildiğimiz için kurye ile göndermeyi teklif ettik tedirgin oldu ve gerek olmadığını söyledi.iş yerinde 9 kişiyiz ve birbirimizi çok iyi tanıyoruz.yalanlarımızı da anlıyoruz.sadece sebebini merak ettim :)

• bakalım ne kadar yetenekliyim haftaya öğreniriz ;) yorumlar için teşekkür ederim ;)

• cevabı bularsan paylaş bizde merakta bırakma

Erkekler Ne Diyor 5

• hatun potansiyelini düşürmek istemiyordur...gideceksin böylesinin kız arkadaşına anlatacaksın durumu bak neler oluyor...

0|0
    0|0
  • Gerçeği öğrenmek sizin için çok mu önemli ? Ofiste, arkadaşınızın kiminle tatile gittiğini,tatil de neler yaptığını mı konuşuyorsunuz ? Sorunun amacını anlamadi ben..

0|0
    0|0
    • arkadaşlığımız işle sınırlı değil 9 kişilik bir ofisteyiz ve samimiyiz.bu durum dostunun sana yalan söylemesi gibi bir şey.kaldı ki ona kiminlesin diye sorulmadan ailesi ile olduğu yalanına sığınıyor.

• Sorulmadan,ailem ile birlikteyim diyorsa ailesi ile birliktedir..neden durduk yere,boş yere yalan söylesin.. bence yalnış sularda yüzüyorsunuz.. bence diyorum başka da birşey demiyorum..bence..

• Özel hayat diye bişey duymadınmı adamın en özellerin nediye merak ediyon , söylemez söylemek zorunlulugumu var işte siz kadınlar bununiçin dedi kodu seversiniz hiç darılma kırılma ve alınma eksilersende sorun değil

0|0
    0|0
    • hayır eksilemeyi düşünmüyorum ama arkadaşlığımız işle sınırlı değil sana dostun durduk yere yalan söylese merak etmez misin?kaldı ki onu yalan söylemeye zorlamadım sormadım nereye gideceksin kiminle gideceksin diye.kendisi ısrarla ailemleyim dedi.

• ölüyorum kıskançlıktan :D yorumlar için sağol ;)

• Sende saol meraklı;)

• popisini tatmin ediyordur :D

0|0
    0|0
  • Söylemiş olsa da olmasa da ne farkeder ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle böyle şeylerden kime ne, ben iş arkadaşımın kiminle ne yaptığına dikkat etmem merak da etmem yoramam kendimi. Nasıl başarıyorsunuz böyle olabilmeyi. Belki kız böyle bir şeyin bilinmesini istememiştir, kız arkadaşına kötü gözle bakılabileceğini düşünmüştür vs. bunlar geliyor aklıma.

0|0
    0|0
    • arkadaşlığımız işle sınırlı değil 9 kişilik bir ofisteyiz ve samimiyiz.bu durum dostunun sana yalan söylemesi gibi bir şey.kaldı ki ona kiminlesin diye sorulmadan ailesi ile olduğu yalanına sığınıyor.geldiğinde de yalanlarını dinmeye mecbur ediyor. abimle şunu yaptım babamla bunu yaptım diye anlatıyor dinliyoruz.ayrıca bana sorduğunda dürüst oluyorum.bu da rahatsız ediyor :(

• garip bir durum demek ki o sizi samimi görmüyor o kadar. kız arkadaşının istememiş olabileceğini düşünüyorum.

kötü niyetli düşünmek gerekirse de şu var yarın bu kızdan ayrılırsam diğer kızlara yazmaya yüzüm olsun tatile gittiğim bilinmesin diye de düşünüyor olabilir :))

Yükleniyor...