Kickboks mu daha iyi, yoksa boks mu?

Baslikta belirtigim gibi hangisi daha iyi ben hizimi,cevikligimi ve gucumu artirmak istiyorum hangisi daha iyi sizce

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• tekme olayına hiç girme.çünkü tekmeler kendi içlerinde ap ayrı bir dünya.bunu 11 yıl taekwondo ile uğraşmış biirsi olarak söylüyorum.kendini tamamen spora vermediğin sürece tekmelerin bir işe yaramaz emin ol.hem boksta tekmelerine ayıracağın vakti de yumruklarına ayıracağından çok sağlam yumruklara sahip oalcaksındır.çeviklik dayanıklılık vs. bakımından da.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kickboks

0|0
    0|0
  • Boks . Kickbox eki gibi onun . Boks'a başla .

0|0
    0|0
  • Kickboks..

0|0
    0|0
  • Aradaki farkı bilmesem de kickboks bence..

0|0
    0|0
  • en iyisi kick boks ilerlersen çok güzel işler başarırsın

0|0
    0|0
  • Kickboks dedim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kickbox

0|0
    0|0
  • Kickbox yaparak başlayan kişilerin çoğu tekrardan boks öğreniyor çünkü boks temeldir herkez kickbox diyor tekme olduğu için ama ben bokstan yanayım aslında bu senin vereceğin karar mesela sadece yumruklarınla kavga edenlerdensen benim gibi boksa yazıl veya tekmelerimi kullanırım diyorsan kickboxu tercih et

0|0
    0|0
  • Amacın sokakta kendini korumakla boks. Kendim boksörüm. 2 ay boks yapan arkadaşım3 kişiyi dövdü. Zamanında bir büyüğümüzün 11 kişiye dalıp çıktığını görmüştüm lisedeyken. Kickboks gereksiz. İlla tekme atıcam diyorsan muay thai yap.

0|0
    0|0
  • kickboks tabikide

0|0
    0|0
  • boks ve güreş benim favorim

0|0
    0|0
  • kickbox daha iyidir

0|0
    0|0

• her ikisini de yapmış birisi olarak kickboks la başla. 3/4 yıl sonra boks a dön

0|0
    0|0
  • kickboks bokstan daha iyidir ama benim favorim wing chun ya da capoeira

0|0
    0|0
  • kickbox bence

0|0
    0|0
  • muay thai tabiki

0|0
    0|0
  • kickbox bence

0|0
    0|0
  • boks yap

0|0
    0|0
  • İki sporda çeviklikte kazandırır güçte, özgüvende.

Ama tırs.. :) Sokakta işine yaramaz onlar herif tutup yığdımı seni yere yerle bir olursun öyle kural mural dinlemezler.

Sokakda etkili olayım manasından bakıyorsan spora.

MMA öneririm.

0|0
    0|0
    • Peki arkadaşım ben Sivas ta yasıyorum acaba var mıdır MMA Bulabilirsem ona giderim ama bulamasam kick box

• bilirim beni. :)

• mma karma dövüş sanatıdır yani Muay Thai boks güreş bjj .

Yükleniyor...