Bilek güreşinde sıralamaya girmek için, nasıl çalışmam lazım?

Ben 18 yaşına yeni girmiş 55 kiloda bir erkeğim.Hiçbir sporla uğraşmadım.16 yaşında şınav çekmeye başladım.Geçen sene kendi çabalarımla kol kaslarımı kuvvetlendirmeye çalıştım.Sınıftan bırak okuldan en az 75 kiloda yenen yok beni.Evet,evet bilek güreşinden bahsediyorum.Geçen sene bilek güreşi seçmelerine katıldım.Kendi yaş grubumdan ve kendi kilomdan Türkiye 18.si oldum.Sizce sınırları zorlamalımıyım.Ben inanıyorum bu işe 5 yıl didinsem napar eder Avrupada ülkemizi temsil ederim diye düşünüyorum.Sol kolum sağ kolum kadar iyi değil.Her 2 kolumlada ilk 3 e girmem lazım.1 sene içinde bu mümkün mü? bilen mesaj atsın acil.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bir kere katıldım bulunduğum ilçede 1. oldum ama sonra devam etmedim. Aslında güzel başarılar yakalanabilir ama peşinden gitmek lazım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 senede nasıl antrenmanlar yapıyorsunuz bilmem ama gününün full antrenmanla geçmesini sağlarsan olur bence..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bilek güreşinde iyi olmak istiyorsan sırtında agırlıkla sınav cek 8x3 birde dumbell ile bilek hareketleri yap ıkı tane var zaten haftada 3 gün tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • bilek biceps

0|0
    0|0
  • bilek kasları için çalışmalar var ayrıca biceps ve triceps çalışman gerek

0|0
    0|0
  • dumbell çalış

0|0
    0|0
  • ''Sol kolum sağ kolum kadar iyi değil'' anlıyorum

0|1
    0|0
  • Kolların kaç cm ? Ölçülerini yazsana bi

0|0
    0|0
    • hayatımda hiç ölçmedim nasıl ölçülüyor ?

• Mezureyi al kol kasını sık ve çapını al.

Yükleniyor...