Kas ve vücut geliştirmeden anlayan biri yardımcı olabilir mi lütfen?

arkadaşlar boyum 187 kilom ise 72 kas olanağım azla herkez fiziğin iyi diyo ama biraz daha iyi olmam lazım kas yapmam lazım ve bunu spor salonlarında değilde kendi evimde yapmak istiyorum protein tozu diyolar onlardan hiç bişi anlamadım benim günde mesela ne yemem lazım veya hızlı kas nası yaparım lütfen yardım ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaşın için kilon iyi, protein tozu vs gibi şeylere ihtiyacın yok, şınav, mekik ve dambıl seti seni forma sokar. Beslenme için netten uygun dietler bulabilirsin.

1|1
    0|0
    • evet yaşım 19 boy 187 kilo 72 zaten herkez iyisin diyo ama benim biraz daha kaslı ve yapılı olmam lazım yani bu protein falan boş ben kendi beslenmeme devammı edeyim ? bide internette kiloya boya göre diyetler yok rica etsem bana uygun bi link atarmısınız ? ama yağ olmıcak kas olcak lütfen

• ok problem değil, tabii ki ekleyebilirsin.

• çok teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Şuanki fiziğin nasıl bilmiyorum ama ilaçlarla tozlarla şişirme kendini. Çok itici

0|0
    0|0
    • çok teşekkürlr boyum 187 kilom 72

• mesaj yaz nihhahahah :p dağıtma konuyu burada bence

• tamam mesaj atıyorum :D :D :D ama gizli yazmıssın bari sen arkadaşlık gönder :D :D

Erkekler Ne Diyor 5

• protein ağırlıklı beslenmen lazım. tavuk göğsü, beyin, et, balık, yumurta, süt gibi gıdalarla beslenmen gerek. ama bak dambıl vs ile çalışma yöntemlerini bilmiyorsan kendine zarar verirsin. bence şöyle 1 veya 2 ay bir salona yazıl. orada hoca denetiminde biraz çalış sonra dambıl seti ve mekik tahtası alır evde devam edersin.

0|1
    0|0
    • gerçekden çok sagolun kilo aldırmaz dimi bu yani sadece kaslarım belirginleşsin istiyorum omuzlarım geniş biraz yapılansın istiyorum

• eğer omuz genişletme hareketleri biliyorsan bunları çalışırsın. ama isteklirine bakılırsa senin birkaç ay salona takılman lazım gibi :))

• evet biliyorum :)) ama evdede yapmayı istiyorum ben 65 kiloydum çok zayıftım kas çalışa çalışa 72 oldum şimid biraz daha ilerlemek istiyorum :) :) :)

• Soya fasülyesi ve kuşkonmaz gibi ürünlerden bitkisel proteini çok çok fazla alabilirsin. Ama tavuk göğsü felan yiyerek hayvansal proteinde almalısın. Eşik değerini geçmelisin hergün. Kilo alamasan bile hacimlenirsin.

0|1
    0|0
    • evet kilo almak istemiyorum sadece kaslarım belirginleşsin istiyorum günde kaç saat ve ne kadar arayla çalışmam lazım

• Yani abartma, kendini zorlama. Dediğim kadar yap yeter.

• çok çok çok teşekkürler :)

• uzman tv ye bak orda evde yapılası hareketler var

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim

• mekiği saçma sapan öğrenmiştik. ordan bakınca farklı olduğunu görmüştüm. ne biçim eğitim alıyoruz anasını satıym. beden eğitimi hocalarımız bişey öğretmiyor

• hiç body yaptın mı

0|0
    0|0
    • hayır yapmadım kardeşim ama evde kendim yaptım ve baya bi sonuç elde ettim bundan sonra biraz daha olsun istiyorum bilek kaslarım çok zayıf kol ve omuz iyi hepsini kısacası geiştirmek istiyorum

• evet protein ağırlıklı besleniceksin zaten parçalı bir vücut yapmak istiorsan yağı kesmen gerek

• çok sagolun keşke sizin gibi bi hocam olsada eğitse yaw

• bir sürü bodybuilding siteleri var onlara bak bulursun illa

0|0
    0|0
Yükleniyor...