Herkesin Yeteneği Var mıdır? Ve siz Yeteneğinizin farkında mısınız?

yetenek doğuştan her insanın içinde varmış, diyorlar ben bazen kendi kendime düşünüyorum, acaba benim ne gibi yeteneğim var diye

ama düşünüyorum, düşünüyorum, vay arkadaş ya diyorum benim yeteneğim yok..

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• karakalem potre çizerim, kıyafet ayakkabı çanta tasarlarım. sesim de güzel derler. bence oyunculuk yeteneğim de var ama girişimde bulunmaya cesaretim yok.

0|0
    0|0
    • bütünn yetenekler seni bulmuş:)

ahh keşke biride bende olaydı:(

• bu yorum, en iyi cevapı almayı hak ediyor.

• teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 12

• Bilimsel konuları algıda yetenekliyimdir.

0|0
    0|0
  • Kucuklukten beri resimleri ciziyorum. Hep ressam olucam derdim. 18 yasima geldigimde modaci olmak icin sinava girmistim. Ama kuzenim universite siralamasini istedigim gibi yapmamisti. Simdi 19 yasindayim Baku State University. Applied Mathematics and Cybernetics fakultesinde okuyorum.

0|0
    0|0
  • mutlaka vardır mesela benım yetenegım... hafızamm çok ıyı belkı senın yetnegınde vardır..

0|0
    0|0
  • Ezberim iyidir

Sesimi farklı tonlarda kullanabilirim

Hafızam iyidir

Resim çizimim iyidir

Taklit yapabilirim

İkna kabiliyetim var bir de

..

0|0
    0|0
  • Herkesin mutlaka bir yeteneği,başarılı olabileceği bir alan vardır diye düşünüyorum.Yeteneklerimin az buçuk farkındayım.

0|0
    0|0
    • işte ben geçenlerde baya düşündüm bunu, ama bir yeteneğim olmadığının kanatine vardım :(

• Vardır bir yeteneğin.Seni keşfetmesi gerek birinin.:D

• benim yeteneğim güzel şarkı söyleme

0|0
    0|0
  • İngilizcede ve sporda yeteneğim var biliyorum:)

0|0
    0|0
  • Hafızam çok kuvvetlidir

0|0
    0|0
  • Çok güzel sesim var ve güzel şarkı söylerim.Ukala değilim,insanların fikri bu.

0|0
    0|0
  • ben çok guzel sıkılırım mesala. sıkılmadığım gun yok :((

0|0
    0|0
  • hiçbirşey yapmadan 18 saat yatabiliyorum

0|0
    0|0
  • kendime zülüm etme yeteneğim var.herkes bunu başaramaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• resim cizmek

bi kız arkadaşımla tanıştıgımda yetenegimin olduunu fark ettim. o da resim cizerdi..

devamını getirdim güzel sanatlar iç mimarlık kazandım

fakat maddi konumdan dolayı gidemmemiştiö1

0|0
    0|0
  • Bende müzik kulağı felan hiç birşey yoktu ama enstürman çalma azimi var... Önemli olan istek arzu şuan duyduğum parçayı çaldığım enstrümana aktarabiliyorum... Millet 1 saat çalışırdı ben günde 10 saatimi harcardım.

0|0
    0|0
  • Çok iyi gıcık ederim.

0|0
    0|0
  • Zekiyimdir çok çabuk kavrarım yaşım 18 C++ Vb Vb.net Programlama dillerini biliyorum isteyenlere ders verebilirim :D

0|0
    0|0
  • Öyle uçuk bir yetenek bekleme. farkındasındır ama senin yetenekten kastın 10 metre ileriye zıplamak gibi birşey. herkesin belli şeylerde yeteneği vardır.

0|0
    0|0
  • Sürekli başı dertt belada olma gibi yeteneğimvar

0|0
    0|0
Yükleniyor...