Bekar bir çift olarak ev tutsak, rahatsız olanlar çıkar mı?

ben izmir'de yaşıyorum.iş arıyodum. kuzenim buldu.haftaya iş görüşmesine gidiyorum.bursa'daymış.eğer işe başlarsam orda kalmam gerek.ama burda da sevgilim var ve işi ona da anlattım.eğer gidersem onu unutacağımı ve benim ne yaptığımı merak etmekten yorulacağını söyledi.her fırsatta gitme burda iş bul diyo.bursa'da tam aradığım iş var.hazır şartları sevmişken bir görüşmeye gitmemek olmaz.

şimdi asıl soruma geliyorum.ben sevgilimin benimle gelmesini isteyecem.bu sayede ayrı kalmamış olacaz.fakat benim korktuğum şey bir apartmana yerleşirsek bizden şikayetçi olma ihtimalleri var mı?yani evli olmadan aynı evde kalırsak.

Güncellemeler:
Kısacası: Sevgilimle bir apartmanda aynı evde yaşasak komşuların bizi şikayet etme ihtimali var mı?Evli olmadığımız için.
Arkadaşlar kusura bakmayın ama konu sanırım baya dağıldı.Yani ben kararlıyım sevgilimi ve ailesini ikna edip sevgilimi götürücem.Benim tek merak ettiğim evli olmadan aynı evde yaşarsak bunun herhangi bir suçu var mıdır?
Arkadaşlar kusura bakmayın güncelleme yapmak zorundaydım :// Herşeyi hallettim.Sevgilimle konuşmaya gittim.Bana aynı evde yaşayacak kadar güvenmediğini söyledi.Ben de eğer beni istemiyosan ayrıla da biliriz dedim.Bursa'ya gidiyosun ya tabi terket beni başkasını bulursun dedi.Ona benimle gelmesini tekrar söyledim.Gelmezsem ayrılacaksın yani öyle mi dedi.Hayır dedim.Sinirle yanımdan ayrıldı.2 gündür ne yapacam düşünüyorum.Lütfen yardımcı olun.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• iyi de keyiften gitmiyosun ki iş önce gelir hayatında mutlaka sevgiline durumu izah et. evlenmeden beraber yaşama bari olan kıza olur o kadar dayanamıyorsanız evlenin kardeşim.

0|0
    0|0
    • Ya bişey yapacak değiliz.Şu an para nedir bilmiyorum resmen.Ailem ve yakın akrabalarımdan borç alıyorum.Ev döşemek için.Bi de evliliğe para harcamak için borç alırsam batarım.

• sanmıyorum ama bence bunu bir araştır olmazsa evliyiz dersiniz

• Ya şimdi eve onun arkadaşları gelir benim arkadaşlarım gelir.Onlara evliyiz yalanını söyleyemeyiz.Yalan sürdürmek de zor olur.Biri pot kırsa sahtekar oluruz.O yüzden hiç bu yalana girişmek istemiyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• nasıl yani gvenmiomş ? ne kdardr brliktesnzki

0|0
    0|0
    • 1.5 yıl ama ondan önce de bir o kadar arkadaştık.Yani yaklaşık 3 yıldır tanışıyoruz.Ama annesi ile felan aram iyi.Oğlum der hep.

• Ailesi bile bana güveniyo.Birlikte tatile felan da gitmişliğimiz var 2 günlüğüne.

• e ewliyiz dyin sizde. nkah czdanına bkıcak dgl ya

0|0
    0|0
    • Yine de biri şikayet eder diye korkuyorum.Ne bileyim bir de bir sabah kapıda polis ya da ahlak şubesinde bulmayalım da.

Erkekler Ne Diyor 3

• Var :) lan zaten bir ben yorum yaptım ne güncelliyosun :D

1|0
    0|0
  • çok uzun :) evet olabilir yani ateş barut yan yana duramaz

1|0
    0|0
    • Şu an benim için önemli olan tek şey evli olmadan birlikte yaşamamızın mümkün olup olmayacağı.Yani eğer şikayet etseler bile herhangi bişey olmazsa bunu sevgilime söyleyecem.Herşeyi kafamda tamamlayıp teklif edecem.

• 2 si de benim :D mümkün olmaz benden demesi :)

• Önce iş görüşmenize gitseniz kabul edilirseniz bunları düşünmeniz saha mantıklı değilmi ? He diyelim ki iş oldu birer yüzük takarsınız parmağınıza nişanlıyız filan dersiniz ilk aklıma gelen bu oldu :) ama evi bir şekilde ayarlarsınız bence

0|0
    0|0
    • Şu an hiç param yok.Herkesten borç alıyorum.Ev kiralayacam ama içindeki eşyaları dizmem zor olacak.Açıkçası borç içinde batmayı da istemiyorum.Yüzük fiyatları ne kadardır ki?Bi de nişaanlı olsak yine de bir sorun çıkar mı evlenmedik diye.Sonuçta resmi bişey olmayacak.Bi yerlere şikayet etmelerinden korkuyorum.

• Sürünmek derken yani nasıl desem bu iş pek içime sinmedi benim ,aklıma yeni bir üçkağıt geldi kardeşiz deyin :))

• Kuzenim buldu derken kuzenim o işi bulmuş.Kuzenimin işle alakası yok.Bu arada kardeşiz diye yalan söylemek bana zor gelir.Her seferinde aman kimse duymasın diye endişelenirsek daha zor geçer.

Yükleniyor...