Rus sevgilim transparan giysi ve süper mini etekle annem ve babamın elini öptü ben napıcam?

akşam annem ve babamı rus sevgilimle tanıştırmak için lüks bir lokantada rezervasyon yaptırdım 4 kişilik bir masa'da yer ayırttım neyse akşam oldu annem ben ve babam müstakbel gelin adayını lokantada beklemeye başladık kalbim heyecandan durcak gibi oldu baktım rus sevgilim lokantanın kapısında içeri doğru giriş yaptı ana gözlerimn fal taşı gibi açıldı üstünde transparan giysi ve süper mini etekle geldi masaya yaklaştı annem ve babamın elini öptü babam rus sevgilimin o halini görünce tokatı yüzüme patlattı olduğum yere yığıldım kaldım rus sevgilim hayretler içinde kaldı eşşek sıpası diye çıkıştı ben seni bir dansözle evlen diyemi okuttum diye bağırıp çağırdı annemi alıp oradan uzaklaştı rus sevlimin neden tokat attığını sordu ben babamın çok aşiret ağası olduğunu söyledim yani bu elbiselerle nasıl bir aşirete gelin olabileceğini söyledim daha önce neden söylemediğimi söyledi gülsem mi ağlasam mı ben napıcaaaammmm?

0|0
14|25

En İyi Kız Görüşü

• Senin acilen piskoloğa görünmen şart

8|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• evlen kurtul

1|1
    1|0
  • Bitmedi rus sevgilinin rezilligi bir git yaaa

4|2
    1|0
  • napıcaz senin bu yalanlarını be bro

3|2
    1|0
  • ooo hoşgeldin dünyalı..

2|0
    1|0
  • süper senarist olur senden:)

2|1
    1|0
  • ruslarla ne sorunun var senin ttlım

2|1
    1|0
  • Yalanlara bak yalanlara

2|1
    1|0
  • jartiye takılı kalan düşler:(

1|1
    0|0
  • Armiğ sana dedim şeytana uyma Türk'lerle takıl ama dinleyen kim:/ssfgkdj.

1|1
    0|0
  • Hayal gücüne sağlık.

1|0
    0|0
  • haklı adam dağılın .

ya hata yapmmışsın kbakmada bu kız ailene layık olmalı o ne ya :(

1|0
    1|0
  • bu tiple rus sevgilin varsa bunuda atlatırsın sen :D

1|2
    2|0
  • OHA YANİ SENİN SEVGİİLİNE NASIL OLACAGINA SÖYLEMEN GEREKİRDİ SONUCTA SEVGİLİN YANİ BUNU SOYLEMEN GEREKTİ AMA KIZINDA OYLE GELMESİ SAÇMA EN AZINDAN AİLENLE TANIŞIYODU AMA SOYLESEYMISSIN ONCEDEN IYI OLURDU SAĞLIK OLSUN KIZIN YANINDA TOKAT YEMEN KOTU OLMUŞ ...

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Kardeşim rus sevgilin yüzünden başına gelmeyen kalmadı artık bırakmalısın onu ve ingiliz sevgiline dönmelisin.. O daha iyi gibiydi ne dersin?

2|1
    0|0
  • Yalancı böyle olsun mu?

link

3|0
    0|1
  • Contalar Yanmış :/

2|1
    0|0
  • adam hep uluslararası calısıyor.

4|0
    0|0
  • Yani hep senden başka sorular beklıyorum ama sende bir trollük var.

3|1
    0|0
  • Hemen bilgisayarın fişinini prizden çıkar ve parmağını prizden içeriye sok.

cut.

2|2
    0|0
  • akşam annem ve babamı rus sevgilimle tanıştırmak için lüks bir lokantada rezervasyon yaptırdım 4 kişilik bir masa'da yer ayırttım neyse akşam oldu annem ben ve babam müstakbel gelin adayını lokantada beklemeye başladık kalbim heyecandan durcak gibi oldu baktım rus sevgilim lokantanın kapısında içeri doğru giriş yaptı ana gözlerimn fal taşı gibi açıldı üstünde transparan giysi ve süper mini etekle geldi masaya yaklaştı annem ve babamın elini öptü babam rus sevgilimin o halini görünce tokatı yüzüme patlattı olduğum yere yığıldım kaldım rus sevgilim hayretler içinde kaldı eşşek sıpası diye çıkıştı ben seni bir dansözle evlen diyemi okuttum diye bağırıp çağırdı annemi alıp oradan uzaklaştı rus sevlimin neden tokat attığını sordu ben babamın çok aşiret ağası olduğunu söyledim yani bu elbiselerle nasıl bir aşirete gelin olabileceğini söyledim daha önce neden söylemediğimi söyledi gülsem mi ağlasam mı ben napıcaaaammmm?

0|0
    0|0
  • nedir sendeki bu rus takıntısı arkadaş nezaman bu siteye üye olsam senin yazılarında rus kızları hadi yiyisin

not :cok atıldıgım için 10 kez üye olmuşumdur:):):

1|1
    1|0
  • hahahah!..iyiydi...akşam akşam güldürdün.

1|0
    0|0
  • caps isterük

0|0
    0|0

• Rus sevgilim transparan giysi ve süper mini etekle annem ve babamın elini öptü

0|0
    0|0
  • armageddon reiz volume 32152

0|0
    1|0
  • akşam annem ve babamı rus sevgilimle

0|0
    0|0
  • Hayal dunyana bayılıyorum

1|0
    0|1
  • iyi keklemiş seni geçmiş olsun adam olcan napcan?

0|0
    1|0
  • akşam annem ve babamı rus sevgilimle

0|0
    0|0
  • akşam annem ve babamı rus sevgilimle tanıştırmak

0|0
    0|0
  • akşam annem ve babamı rus sevgilimle tanıştırmak için

0|0
    0|0
  • kşam annem ve babamı rus sevgilimle tanıştırmak için lüks

0|0
    0|0
  • ruslarıda senide :D

0|0
    0|0

• yeter lan

0|0
    0|0
  • Rus sevgilim transparan giysi ve süper mini etekle annem ve babamın elini öptü ben napıcam?

0|0
    0|0
  • Napcan kese kağıdı geçir bidakine kızın kafasına

0|0
    0|0
  • ramazanda yalan atmayın bari :)

0|0
    0|0
  • Bu da troll oldu ya şu fotoyla

0|2
    0|0
Yükleniyor...