Ankarasporun tekrar lige alınması hakkında düşünceleriniz neler?

Gökçek aliesinin hortumladığı takım Şu an yeni yönetimiyle ptt 1. ligde mücadele edecek.Sizce bu takımın hakkı mı yenildi,yoksa aldığı cezalar doğru muydu?

Not:Ptt 1. ligde bu sezon 19 takım mücadele edecek

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bır ankaralı olarak konuya alakanı takdır ettim. Sağır sultan duydu bu konudakı ıfadenı ama bızım burda hala seçımlerde banko oy alıyor bu adam. Konudan haberım yok, birinci ligden tekrar küme düşmüştü nasıl oluyorda küme düşen takımı tekrar çıkarıyorlar ? seçim dönemi geldiya hükümetin bir mudahalesı. Birde diyorlarkı futbolda hukumetın parmağı yok. Dğer takımların gunahı ne onlarıda çıkarsınlar bir üst kümeye, bir ankaralı olarak bu adaletsizliğe karşıyım. Her takım hakettiğini yaşasın. Siyasiler futboldan elini çeksin.

4|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

• ankarasporu napayım taraftarıda yok:( ankaragucunun ıcını boşaltan melihin tek maksatıydı ankarasporu ankaragucunden ustte gormek,mutlu olsun kına yaksın,bu adamı basımıza senelerdır musallat eden angaralı hemserılerım sızıde allaha havale edıyorum

0|1
    0|0
  • alınmasaydı keşke

0|1
    0|0
  • saçmalık tan başka birşey değil

0|1
    0|0
  • :D ne diyeyim burası Türkiye :D

0|1
    0|0
  • gökçekler ankaranın başının belası :)

0|1
    0|0
  • alınsın alınsın sanki ligedekiler ak kaşık ağnadinmi gece onu düşünüyordum sormuşssun iyi oldu

0|1
    0|0
  • Futbolun içine ettiler.

0|1
    0|0
  • çok saçma karar

0|1
    0|0
  • her hafta 1 bay takım olması kötü

0|1
    0|0
Yükleniyor...