Sizin başınıza gelse ne yapardınız?

arkadaşlar sevgilim başka bir çocukla konuşmuş bunu geçen ogrendım hesap sordum cok sevdıgımden ayrılamıyorum sizce nasıl davranmalıyım bundan sonra kendısı bu yaptgından pişman ondan sıkntı yok ama işte ben askım ıcın gururmu cıgnedım ıcımde bir sinir öfke nefret var ne yapıyım basınıza gelse sız ne yapardınız

Güncellemeler:
hani başka bir erkegın ılgısı hosuma gıttı dedı ayrıca ben cok ılgılı bırıyım oyle odun fılan degılım kesınlıkle hanı bunu bana yapması kanıma cok dokundu bunu ben yapsam ayrılırdı benden gozunu kırpmadan ama ben yapamadım

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ayrılırdım gelemem sıkıntıya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aşkta gurur olmaz bu gerçek fakat kızın yaptığıda az değill

0|1
    0|0
  • benim sevglmde sözde bna ilgi gösteriyor . bizde onunla bu knuşmaları yapıorz hep kvga

0|0
    0|0
  • Konuyu biraz daha açarmısın? Arkadaş olarak mı konuşmuşlar yoksa başka türlü mü?

0|0
    0|0
    • ya arkadaş olarak ama cocugun ılgısı hosuna gıtmıs bunun konsmaya devam etmıs sonra pısman olmus cocuga yazma daha fılan demıs ama ne degısır bunu yapması benı yok sayması demek degıllmı

• herkes 2. kez bır sansı hak eder bnu ona verıcem benım bı ayıbım soz konusu degıl benım alnım ak sonucda bundan sonra hayatnın bır cok noktasına karısıcam kesınlıkle

• Tabi ki karar senin

Ama bence hemen affettiğini belli etme ki hatasını anlasın.

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi başka bir erkeğin ilgisi hoşuna gitmesi kızların bütün doğasında var ama böyle bir savunma yapması saçma olmuş. Yol yakınken ayrılmalısın kardeş demedi deme.. Yarın birgün gene birinin iligisini isteyecek isteyecek bu allahın emri onun için ya sen vazgeçilmezi olacaksın ya da vazgeçeceksin ;)

0|1
    0|0
  • başka erkeğe ilgisi hoşuna gidiyorsa sakın affetmee çünkü iyi bişey değil arkadaşım seni gerçekten cok seven senden başkası gözü görmez demekki sevmiyor sen üzme canını arkdaşım değemez de helalleş ayrıl en iyisi bu...

0|0
    0|0
  • siktir ederdim giderdi birde soruyomusun amk noluo bu ınsanlara ya!

0|1
    0|0
Yükleniyor...