Annem neden böyle davranıyor?

cok üzgünüm cok morelim bozuk hatta ölmek istiyorum.. bu söylediklerini din kitap almaz arkadaşlar benim babam vefat etti babamdan bana 30 milyar para kaldı bnakada. bir kısmını anlatıyorum sadece bende babamın parasını anneme vermek istemiyorum. bazı sebepler var. ssk maaşı vs. veriyorum yine ama. erkek arkadaşım gecenlerde dediki ortak bir hesap açalım para biriktirelim gelecek için sende koy bende koy ne güzel dedi o kadar iyi biriki 3 yıldır çıkıyoruz. o bu kadar saf temiz düşünürken annem diyoe ki neymiş de ben ona yatırım yapıyormuşum neymişde obenim paramı yiyecekmiş. bugun maaş çekmeye gitik. senin gelmene gerek yok dedim. sıcak odluğu için o maaşı çeksende bir aliyle yesen diyor neler neler halbisem cocugun ne maaş çektiğimden nede birşeyden haberi var neden böyle yapıyor :( o cocuğun nasıl günahın ıalıyor

Güncellemeler:
arkadaşlar yaşım 20 21 benim onunda 24 6 aya kadar zaten nişan yapacağız biz. bu para bana 4 ay önce kaldı. ortak hesap da herkez yanlış anlamş ben 30 m,lyarla ortak hesap acmıcam ki sıfır hesapdan aylık köşeye ne atarsak o zaten benim paramı istemez yani. 3 5 evlenene kadar ne koyarsak. ama annem ondan nefret ediyor işte ben ona yatırım yapıyormuşum. evlenince eşyaları ortak alırız feal ndedim anneme küplere bindi ya kız evi erkek evi mi var
arkadaşlar biz zaten başka bir ortak hesap acacaz neden kimse anlamıyor ki o 30 milyarı aktarmıcam ki ben ? aylık maaşımdan ne kaldı 100 tl oraya atacaz oda bende hepsi buydu birde ben dedim ilerle eşyaları onunla ortak alırız dedim anneme oda kız eşyamı alır su bu o neler neler dayanamıyorum ben

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• annen haklı , evlenme den ortak para mara biriktirilmez . saf mı :D evet saf olan sen sin kör aşık seni :D

0|0
    0|0
    • niye biriktirmeyelim ki ? zaten nişanlanıcaz o 30 milyardan hariç o bir köşede sıfır hesapta para biriktirecez bunun neresi kö tü ki

• 8 yil miiii :OOOO

• hesaplarınız birleş micekse tamam , ama birleşicekse sakın .

Erkekler Ne Diyor 18

• Büyüklerin Sözünü Dinle

0|1
    0|0
  • babanın ölmesine annen dayanamamıs birde senin evden gitmek üzere oldugunu anlayınca böyle yapıyor sanırım

0|0
    0|0
  • Annen haklı daha adamla evli bile değilsin bende annenin yerinde olsam aynısını söylerdim o miras sana kalmış olabilir fakat annenede kaldı ona saygı göstericeksin annen seni doğurmasa o para gene annene kalıyodu o yüzden annenle birlikte karar vermeniz lazım önce ortak hesap açtırmadan önce veya başka konularda gidip annenle mutlaka konuşacaksın

0|0
    0|0
  • Mevzular karışık :S eğer kafamı yemeğe devam etmesin diyorsan ya aliden ayrıldığını söyle ya da başka bir şey ama annene de sevgiline de dikkat et belki şuanlık iyiliğini düşünüyordur ama 5 dakikaya ne olacağı belli olmaz:S

0|0
    0|0
  • annen biraz haklı gibi :)) evlenmeden kimseyle ortak hesap açma bence. kendi paran kendi tasarrufunda kalsın

0|1
    0|0
    • o konuda haklı olabilir ama neden bunları diyor onunda söyleyiş amacı sıfır hesap para biriktirmek para koymak birlikte. inanın kötü niyet yoktu

• Tamam öyle yapıp eşya filan dügün masraflarını bir kısmını karşılarsanız.Sizi gerçekten tebrik etmek lazım.Çünkü bunu her kız yapacagını sanmıyorum.İnşallah ileride mutlu haberlerinizi ve sorularınızı bizlere taşıyız bol bol tartışırız.

0|0
    0|0
  • O oğlan iyi niyetini para için yapıyor olabilir.Annen ise bunun hakkında seni uyarmaya çalışıyor.Sen o erkek arkadaşına o kadar paran oldugunu söyledin mi peki?

0|0
    0|0
    • yok ya sormaz bile inan sormaz bile.

• Para konusunda ne çok kişi şuan içeride.Ve sen herşeyi o sevdigin erkegin olmasını ve güzel bir hayatın olmasını istiyorsun.Anneni bir gün dinle.Ve hesap filan açma.Anne bakalım seni nasıl yönlendirecek.Ya annenin kafasında başka birisi var ya da o erkek arkadaşına güvenmiyor.

• normaldir düşündüğün gbi biriyse annenin çocuğa karşı olan ön yargılarını yıkmak için birşeyler yap. biraz huyuna gitmeyi dene önce

0|0
    0|0
  • madem öyle ortak hesap açalım diyor o ne koyarsa sende onu koy fazlasını değil hem istediğinde bu değil mi annende sanırım buna birşey demez

0|0
    0|0
    • zaten öyle zaten o fazlasını koyar ama işte annem buna bile böyle yaptı

• hayır annen bu şekilde olduğunu biliyor mu ve sen gerçekten böyle mi yapacaksın? annene bunu inandırırsan karşı çıkacağıı düşünmüyorum doğrusu karşı çıkacak birşey yok çünkü bunda

• bak ismi ali diye cocuğa hak veresim geldi ama şuda var annen seni düşünüyor diyorumya hiçbir anne kızının kötü olmasını istemez

0|0
    0|0
    • öylede arkadaşım yemin ederim ne onun parada gözü var ne birşeyde o benim parama asla dokunmaz istemez düşün ya ortak hesap açalımda paramızı biriktirelim gelecek için diyor istese o 30 m,lyarı var rahatım demez mi ? maaşı almaya gelme diyorum anneme sıcak yorulmasın diye onunla cekipode bir yiyeydin diyor . bütün aileme böyle kötülemiş :(

• tamam cocuk güzel düşünmüşte bak arkadaşım benim adımda ali cocuk alevimi ? ama suda var yasın kaç onun yaşı kaç yav annenin korkusu yerli yerinde bence sende araştırmalısın cocuğu cevresini arkadaslarını

• cevap vermez olaydım yaa :D güncellemez misin :D

0|0
    0|0
  • yaş 33 muhabbete bak :S

0|1
    0|0
  • benden demesi 2 sine de dikkat et

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • biri seni büyüten anne diğeri erkek arkadasın sen anneni tutmuyorsan yazıklar olsun sana

0|0
    0|0
  • nasıl anneler var böyle ya bu eski kafalar değişmicek galiba hiç

0|0
    0|0
  • annenle anlaşman zor.

0|0
    0|0
  • Annen harbiden aç gözlüymüş ama gerçek bu. Karşıdakinin bilmesine gerek yok o parayı koruma altına almaya çalışıyor. Seni salak sanıyordur :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kuzum sen koy kenara para yatirim yapin annenide takma bence

0|0
    0|0
  • annen haklı olabilir kocan değil bişey değil ortak hesap açmak falan iyi cesaretlisin

0|0
    0|0
    • arkadsşım cesaretle alakası yok ki ben o 30 m,lyarla ortak hesao acmıcam ki aylık köşeye ne koyarsak onu atacaz biz bunun neresi cesaret istiyor ki .

• evlilik olmadan olması ters geliyor bana

• neden vermek istemiyorsun annene ?

0|0
    0|0
  • bence siz başka bir ortak hesap açın birikmiş babandan kalayı hemen oraya aktarma. başka bir ortak hesap açıp oraya kazancınızı ekleyin o para ayrı bir hesapta kalsın. annenin de gönlü olur

0|0
    0|0
    • zaten öylr yapacaz canım herkez yanlış anladı

• anneler neden böyle bilmiyorum.. benm annem de çok önyargılı dünya iyisi sevgilim var bir senedir. söyleyemiyorum verceği tepkiyi biliyorum çocuk gözünde katil, tacizci, hırsız konumuna düşecek :( kızımı rahat bıraksın kafası..

Yükleniyor...