Evlilik istemek, evlilere imrenmek, evlilik hayal etmek... Bende bir anormallik yok değil mi?

kızlar bazen evli çiftleri görünce çok imreniyorum, ben de istiyorum, böyle kol kola girmişler, çarşıda pazarda markette görüyorum, imreniyorum, ben de bir anormallik yok değil mi?

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç te anormal değilsin.Onları mutlu olarak görmen bile senin içindeki güzelliği ortaya koyuyor işte.Evlerinde nasıllardır Allah bilir birbirini yiyorlardır belki de ancak sen onları en güzel haliyle görüyorsun boşuna demiyorlar değil mi laf arasında "O senin gönlünün veya gözlerinin güzelliği diye :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hayır.

bende çok imreniyorum.

mutlu bir çift gördüğüm zaman gözlerim bile doluyor.

ben kendimin anormal olduğunu düşünmüyorum :D

0|0
    0|0
  • Çok güzel valla bende imreniyorum

1|0
    0|0
  • Normal bence inşallah seninde güzel bir evliliğin olur.

1|0
    0|0
  • evde kalma korkusu başlamış sanırım biraz

0|0
    0|0
  • Ben de evli güzel bir çift görünce imrenirim, gayet normal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• tabiikide yok. her kzıın hayalidir gelinlik giymek.. sevdiğin adamın helali, ömrü olmak..

artık sonsuza kdar onun olmak.. Ahh Ahh :/

0|0
    0|0
  • Niye özellikle evli çiftlere özeniyorsun anlamadım?

0|0
    0|0
    • sen de niye gayrı meşru hayatı özendiriyorsun anlamadım

• peki bir kimse evli çiftlere neden özeniyorsun diye sorunca, bunun altında birazda evli olmadan çift olmuş, her haltı yemiş, her işi karıştırmış olanlardan başka hangi çiftlermiş ki bunlar

• Bence fazla sivri ve dar bakıyorsun hayata üzgünüm

• geçen gün arkadaşımı gördüm yanında nişanlısın vardı konuşurken nasıl öyle güzel baktı nişanlısı arkadaşıma o anda imrendim.acaba bana öyle bakacak biri karşıma çıkacak mı diye hayıflandım:))

0|0
    0|0
    • dur ya hayıflanma, inşallah çıkacak, platonik olarak ben de sen de birine o bakıştan göndermişizdir, belki birileride bize..

• Belli bir yaştan önce normal bu tür özenme.Sonra hevesin kaçar kaçırttırırlar.Hevesini tut sakın bırakma.

0|0
    0|0
    • hevesim şimdilik var, inşallah kaçmaz

• Her evli çifte imrenmiyorum, bir tane var arkadaşımın abisi. Onlara imreniyorum. Çok yakışıyorlar birbirlerine ve çok seviyorlar.

0|0
    0|0
  • normal normal

0|0
    0|0
  • evlilerde bekar gezenlere imreniyor...herkes elinde olmayanı ister.

0|0
    0|0
  • Klasik tipsin normal.

0|0
    0|1
  • ben nişanlıyım bence hiç imren me bizde kol kola gezioruz ama berbet bit nişanlılık geciriorum offff

0|0
    0|0
  • biyolojik saatin gelmiş senin. normal.

0|0
    0|0
  • Çok normal bende senin hissettiklerini çok sık yaşıyorum ::))) Belirli bir yaştan sonra herkes hayal eder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...