Galatasaray'ın Beşiktaş'ı 6-0 yendiğini bilen varmı?

Ben daha yeni öğrendim Fenerbahçeliler Galatasaray'ı 6-0 yenmekte bukadar övünürken Galatasaraylılar neden hiç bunu dile getirmiyor?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük takımlar kupalarla küçük takımlar büyük takımlara karşı aldıkları galibiyetlerle övünürler

Galatasaray ile Fenerbahçenin vizyonu bir değil Şampiyon olamadıktan sonra Feneri ya da Beşiktaşı 6-0 ya da 10-0 yensem ne yazar?Biz bu galibiyetleri Şampiyon olmak için almıyormuyuz?

Türkiye liginde en çok Şampiyon olan takım Galatasaray

Türkiye Kupasını en çok kazanan takım Galatasaray

Türkiyeye avrupada ilk ve tek kupa getiren Türk takımıda Galatasaray ayrıca Milenyum ve Uefa Süper kupasını alanda Galatasaray

Böyle bir takım bu galibiyetle övünürmü?

4|2
    3|3

Erkekler Ne Diyor 12

• ona bakarsan rizelilerde galatasaraya 5 attığını hiç söylemez link

4|2
    1|2
    • Büyük takımlar arasında oynanan maçlar farkl?dır

• Real madrid 4.lig takımına 4-0 yenilirkenmi daha çok üzülmüştür yoksa barçaya 6-2 yenilirkenmi

• 4. lig takımından kendi sahasında 4 fark yerse madridte koltuk sallanır

sen rize maçından sona ne hissettin mesela

• Bir beşiktaşlı olarak Türkiyenin malupsuz tek şampiyonu beşiktaşa dil uzatanlara rize havası almalarını tavsiye ediyorum. link

2|0
    1|1
  • ula aferun size göreymisun olari ne oldi fazladan puan mi verdiler veya kupa mi aldunuz 6 tane attunuz diye.

2|1
    0|0
  • 7 kişi kalmıştı Galatasaray o maçta.

0|0
    0|1
  • daha yeni öğrendiğine göre fazla övünmüyorlar demektir. yani dediğin kadar övünmüş olsalardı çoktaan haberdar olman gerekmez miydi?

0|1
    0|0
  • TSYD Kupası maçıydı evet, ergenken izlemiştim. Daha doğrusu 3-0'da TV'yi kapatmıştım asdfgh. Şimdi olmayan bir kupa olduğu için övünmüyolardır.

Son yıllarda en çok kim 5 yemiştir bir baksak GS ve FB çıkar. Kocaeli, Rize, Manisa, Gaziantep maçlarını hatırlarım.

Biz bir Akhisar'dan 4 yedik asdfgh

0|0
    0|0
  • sonunda kupa almadıysak isterse 60-0 bitsin umurumda değil sonuçta büyük takımlar aldıkları kupalarlla küçük takımşar ise büyük takımları yendikleri zaman övünür link

0|1
    0|0
  • evet biliyorum biz fener gbi değilizki büyüz takımlar aldığı galibiyetlerle övünmez küçük ezik takımarın huyudur o

0|1
    0|0
  • öyle bir maç olmadığı için dile getirmiyor:)))

2|0
    0|2
  • galatasaray ve fenerbahçe arasındaki rekabet diğer takımlardan daha fazla olduğu için.

0|0
    0|0
  • Olabilir ne var bunda

1|0
    0|0
  • saçmalıyosun öyle birşey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çoğu gslinin de senin gibi haberi yokmuş demekki

2|0
    0|0
  • böyle skorlar konuşuldukça dandik takımların bize çaktığı golleride hatırlatıyorlar ne yazık ki..

1|1
    0|0
  • Farkımız Gizli ...

Bizim tarihimiz başarılarla dolu zaten <3

Büyük takımlar kupalarla küçük takımlar büyük takımlara karşı aldıkları galibiyetlerle övünürler..

0|0
    0|0
  • 8-0 var ya 6-0'ı konuşmaya ne gerek var :)

0|0
    2|0
  • Hadi onlara sor.

0|0
    0|0
  • annen biliyordur o tarihte biz yoktuk

5|3
    1|0
    • O zamab git süt iç daha çocuksun anlaşılan

• yaşın kaç kız

Yükleniyor...