Sewdiğiniz kişi size gelip şöyle dese

aşkım ben şehir dışına gidiyorum iş için. gitse ve orda karşı cinsle gününü gün etse.ve senin haberin olmasa. 10 15 gün sonra hiç bir şey olmamış gibi senin yanına gelse ve sen bunu 3-4 sene sonra ögrensen ne yaparsın?

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• 3-4 sene sonra mı :/ Şu an bişi yiyo olsam kesin boğazımda kalırdı.

Ayrılırım diye düşünüyorum sonuçta aldatma olayı zamanaşımına uğramaz kljhjkdfg

1|1
    0|0
  • Azını burnunu kırarım :S

0|0
    0|0
  • 3-4 SENE ONCE OLMUS BI OLAY ALTTAN ALAIRIM AMA BURNUNDAN FİTİL FİTİL GETİRİRİM :)

0|1
    0|0
  • Yol vermek düşer bana

0|0
    0|0
  • Ayrilirdim. Yine gitse yine yapar sonucta.

0|0
    0|0
  • hmmmmmmmmmmmmm :) tekemyi basarım konuşmam bile!

0|1
    0|0
  • Olmuşla ölmüşe çare bulunmazmış canım fazlasıyla yanar ama kimse vaz geçilmez değilidr o onun karaktersiliği ben elimden geleni yapıp sadakatimi sonuna kadar devam ettirdiğim için kendimle gurur duyuyorum

0|0
    0|0
  • Mavi boya alip o kafasini kutunun icine sokup cikartirim, o boyayi ona icirtirim.

0|0
    0|0
  • sen yokken de ben karşı cinsle olmuştum, sorun yok der suratına bakarım.bana verdiği tepkiye göre ona 10 katını yaparım. belki bişey yapmaz yazık :(ve sonra naş :/

0|0
    0|0
  • Vay be ne keklenmişim derim

0|0
    0|0
  • hala aynı mısın bu kadar karaktersizmisin derim kızarım 3 4 gün konuşmam.

0|0
    0|0
  • İyi buyursun gitsin .

0|0
    0|0
  • şeyini keser alnına takarım

0|1
    0|0
  • olan olmuş artık öğrensen ne fayda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 3-4 sene sonra günü gün etme şekline bağlı cinsel bir olay gerçekleşmişse bunun öğrenmişsem söyle derim daha kaç kişinin altına meze oldun ?

0|0
    0|0
  • Önce hiçbirşey olmamış gibi onunla yatağa girerim ve işim bittikten sonra para masanın üstünde gidebilirsin der s.. çekerim ;)

0|0
    0|0
  • 3-4 sene içinde evlenmemişsem ayrılırım. Evlenmişsem de harp çıkar !

0|0
    0|0
  • akacak olan kanla kime bağış yapabilirim dye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Def ederim.

0|0
    0|0
  • Eve kapatır günlerce döverim aklını yitirene kadar :D sonra iyileşmesini beklerim. Salarım sokağa :)))))

0|0
    0|0
  • hiç birşey soylemeden terk ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...