Bu arkadaşa ne söylemek istersiniz?:)

link

Ben tek kelimeyle helal olsun diyorum..:))

0|0
8|32

En İyi Erkek Görüşü

• helal olsun ona :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• bu geldi aklıma link

2|1
    0|1
  • Sporun barış,sevgi ,dostluk ve kardeşlik temalarını içerdiğine kanıt biri tam bence.

1|0
    0|0
  • işte bunlar hep bastırılmış duyguların eseri. belki çocuk özünde fenerbahçelidir. öyle dış görünüşe aldanmayın.

1|1
    0|0
  • Bende Beşiktaş tşörtüyle girdim yegenime doğum gününde Fenerbahçe forması almak için tip tip bakıyor fenerliler hiç bir şey olmuyor fener taraftarını bu konuda tebrik ederim ayrıca kadıköydeki son deplasman maçına gittiğimde stadın etrafında Beşiktaş formasıyla rahatlıkla dolaşılabilyordu hatta bir ara köftecide boş yer olmadığı için fenerliler ve biz aynı masada maç hakkında sohbet ettik aşmışlar bu konuda sanki biraz.

1|0
    0|0
  • ben üzerimde metin oktay formasıyla fenerium'a gittim 5 sene önceki şampiyon oluşumuzdan sonra. kadın 2 çalışan yiyecek gibi bakıyordu, erkek olan geldi ilgilendi. laf falan da sokmadı ama ben çıkarken kadınlardan birine "kupa maketleriniz var mı?" diye sordum, "ne kupası?" dedi; ben de "türkiye kupası" dedim çıktım, burunlarından soluyorlardı :D

elemanı sevdim.

1|0
    0|0
  • Ee bunda ne var Gs storeye üstümde fenerbahçe formasıyla girmişdim bir kişi de yan gözle baklmadı çalışanlar ne diyebilcek ki ? .D fotograf çekmek salaklık orası ayrı tabi :D

1|1
    0|0
  • sabrinin yiğeni sanırım galatasaray forması almak için gelmiş =(

1|0
    0|0
  • Adamın dibi dibi<3

1|0
    0|0
  • güzel bir görüntü...Galatasaray ezeli rakibimiz EBEDİ dostumuzdur... her ne kadar araya nifak tohumları ekmeye çalışanlar olsa da bu böyledir böyle de kalacaktır...

1|0
    0|0
  • fanatik gslıyım. ama bunda hiçbir şey yok. üstümde gs forması varken bende girdim feneriuma. arkadaşım fenerliydi forma alacaktı. ki oradakiler çalışanlar. bana bir şey yapamazlar zaten. yani arkadaş hakkında ezik olduğunu düşünüyorum. böyle bir yerde fotoğraf çekip kendiyle övündüğünü sandığı için.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Büyüksün ya adamım :)

1|0
    0|0
  • bence o arkadaşa değil içerde ona saygı gösteren insanlara helal olsun demen lazım

1|0
    0|0
  • Arkadaşa ulaşan var mı? Hayatta mı acaba? :))

1|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ama açıkçası sevmiyorum böyle şeyleri ele bir şey geçtiği yok.ama arkadaşta iyi mide varmışki girebilmiş oraya

1|0
    0|1
  • Bu adam fenerliymiş. oraya da "beni seve seve cimbomlu yaptılar!" demeye gitmiş

1|0
    0|0
  • doğru yolu bulmak için ilk adımı atmış bende helal olsun diyorum

1|0
    0|0
  • Kayda değer bir fotoğraf değil.

1|0
    0|0
  • çarşaf takımı güzelmiş

1|0
    0|0
  • Bence fenerli arkadaslara helal demeniz gerek. Tabulari yikilmis , put yerine konulmus fanatizm yapmadiklari icin

0|0
    1|0
  • en büyük fb dercesine çekilmiş sanki reklamını yapıyor formaların =)

1|0
    0|0
  • ortada kimse yok ama :D :D :D

1|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun

1|0
    0|0
  • Müşteri haklıdır :)

1|0
    0|0
  • nedir bunu olayı.. ? camiden cıkıp kilisede ibadet etmeye benzio :D

1|0
    0|0
  • haberim yokmuş gibi çek panpa

1|0
    0|0
  • Olmamış ben feneriuma elimde atkıyla boz vermiştim adam habersiz gibi yapmış.

1|0
    0|0
  • düşman siperlerine sızmış. :) ben olsam girmem oraya ama. midem kaldırmaz.

1|0
    0|0
  • helalmiş daya yiyecek haberi yok bebenin :D

1|0
    0|1
  • inanmayabilirsin ama saygı duymak zorundasın diye kapatırlar onu.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...