Aynı anda 3 kızı idare eden erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Özellikle kızlara inat olsun diye soruyorum. Kızlara doymayan bir erkek hayal edin kızlar (ben böyle biri değilim). Bu kişi aynı anda 3 kızı idare ediyor dördüncü de yolda. Ne düşünürsünüz?

0|0
16|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Bir gün aşık olup çok çekecek adamdır.

0|1
    0|0
  • Benim bu adama diyeceğim

Gün gelir devran döner, bir gün elbet buda birinin eline düşer.

Kul hakkı diye birşey var arkadaşım. Acaba onun bacısına böyle bir erkek düşse ne yapacak? Terbiyesiz ve ahlaksızlığın geldiği son noktadır.Birde erkek geçiniyor adam gibi adam bu kaypaklığı yapmaz.

0|0
    0|0
  • orucum düşündüklerimi yazamıyorum!

0|1
    0|0
  • yatacak yeri yok puding beyinli namıssızın

0|1
    0|0
  • vallahi bravo derim

0|1
    0|0
  • Kulun hakkı üçmüş diyip tebrik ederdim :)))

0|1
    0|0
  • Karaktersiz insan dışı varlık

0|0
    0|0
  • Allah gözünü doyursun etme bulma dünyası bir gün onunda duygularıyla oynarlarsa görür gününü adamlık olmadıktan sonra 30 tane kız peşinde gezse ne yazar

0|0
    0|0
  • Anca erkektir yani ADAM olması zor olan kişidir.

1|0
    0|0
  • Terbiyesizzzzzzz

0|0
    0|0
  • Düşünmeyiz, şerefsiz olduğunu biliriz

0|0
    0|0
  • ben aynı anda 8 kızı idare edeni gördüm, her gün biriyle buluşuyorum 1 tanesine zaman yetmiyodu diyor

0|0
    0|0
  • yazık, kimbilir ne sorunu var da 4 sevgiliyle kendini uyutmaya çalışıyor diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Bende 4 erkeği aynı anda idare ederim yani ilginç bir şey değil .

0|0
    1|4
  • vay yavşak herif vay.

0|0
    0|0
  • 4 ne ki.. tanıdık var bir tane, 10unu birden idare ediyor.

Bu durumda erkeğe bir şey diyemezsin ki; zaten uçmuş adam. Ama o kız bu meseleleri bilip (illa ki duymuştur bir yerlerden) hala o erkeğin onu sevdiğine inanıyorsa gerçekten biz kızların ne kadar aptal olduğunu bir kez daha kanıtlamış olur.

Bkz: geçen sene o 10unu idare ediyor dediğim kişiden hoşlanıyordum abim mani olmasa çıkma teklifini kabul edecektim. (Çok tatlıydı ama be. Valla. Öyle böyle değil yani.)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• karaktersiz. daha ne deyimki dersem siteden atılırım

1|0
    0|0
  • Irıspıdır

0|0
    0|0
  • Ama o erkek vazgeçilmez erkek kategorisine girer kardeşim... İnsanoğlu öyle bir varlık ki nerede canını acıtanlar var nerde yalnış var onu tercih ediyor...

0|0
    0|0
  • çok başarılı olduğunu düşünürüm.hayalimi gerçekleştirdiği için kutlarım onu + boy pos karizma herşey mevcut olduğu halde cepte kruş olmadığı için ben yapamıyorum gidip intihar etmeyi(şaka tabi burası) düşünürüm :DD

0|0
    0|0
  • Hatun da ayni kafadaysa gayet olagan bir durum.

0|0
    0|0
  • Dördüncüye mesajım: Üçünden biri olma!

0|0
    0|0
  • nolmus hayatta deneme yanilma olur, sansini deniyor cocuk:)

0|0
    0|0
  • Hep yorumlarımda gavat kelimesini kullanıyorum. ilk kez bukadar oturcak. GAVAT

0|0
    0|0
Yükleniyor...