Önerebileceğiniz egzersizler var mı?Açıklayıcı bir şekilde yazar mısınız?

Arkadaşlar boyum 1.50 ama zayıfım. Kalça sıkılaştırmak,çok çok az göbek var onu da tam eritmek ve bacakların üst kısımlarını biraz eritmek selülitleri yok etmek istiyorum.Evde yapılan egzersizlerin de yeterli olacağını öğrendim.Yaşım daha küçük.18 yaşından itibaren her gün yaparsam işe yarayacağını tahmin ediyorum.Yeni başladım.Önerebileceğiniz egzersiz yöntemleri var mı?Link atar mısınız veya kendiniz anlatır mısınız açıklayıcı bir şekilde?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Selamlar. İstediğiniz sonuca en çok koşmak hitab ediyor. Ağırlık çalışmaktan uzak durun. Koşmak en iyisi. Her gün 30 dakika yüksek hızlarda koşmak işinizi görür. Bisiklet de koşmak kadar olmasa da işinizi görür ama 30 dakika koşmakla 2 saat bisiklet sürmek arasında seçim yapın. Maddi durumunuz iyiyse kürek makinası alabilirsiniz evde 30 dakikalık çalışmalarla iyi bir vücuda sahip olursunuz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Merdiven çık. Bu egzersizin nesini açıklayayım bilmiyorum. Günde 100 basamak falan çık işte.

1|0
    0|0
  • kalça sıkılaştırmak istiyosan kardiyo yapıcaksın başka oluru yok.evde yaptığın egzersizde sana sıkılaşmayı sağlar ama bulunduğun yağla birlikte.he dersen ki diyetide yapıcam ben yanında ozaman biraz daha eritir öyle sıkılaştırırsın.ama sana önerim bisiklet sürmen.çoğu insan yapamaz ama yapabilirsen koş.bu ikisini yaparak istediğin her seviyeye ulaşabilirsin

0|0
    0|0
  • haftada 3 gün 30+ dk kardiyo yap

0|0
    0|0
  • pilates yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...