Hoşlandığınız kızın profiline sürekli bakar mısınız?

erkekler! hoşlandığınız kızın profiline sürekli bakar mısınız? hoşlandığınızda ne yaparsınız? takar mısınız kafaya o kadar?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette bakarım .

0|0
    0|0
    • sürekli mi ama her gün mü? ben kızım her gün bakarım sürekli az önce baktım daha. o kadar var mı yoksa kızlar mı çok ayrıntılıdır daha çok mu kafaya takar erkeklere göre

• peki esprilerini görünce güler misin ne kadar mal da olsa hani kızlar erkeklerin gülebilir de erkekler kızların?

• Bilmem o duruma göre değişir :)

Erkekler Ne Diyor 14

• kafaya takmazsan elde edemezsin kedinin ciğere baktığı gibi bön bön bakarsın başkasıda gider gözünün içine baka baka uğraşır çabalar alır götürür

0|0
    0|0
    • peki esprilerini görünce güler misin ne kadar mal da olsa hani kızlar erkeklerin gülebilir de erkekler kızların?

• ohooo erkek sevsin yeterki kapısına köle bile olur sen iğrenç görürsün ona mükemmel gelir

• sürekli bakarız hiç gözümüzü ayırmadan saatlerce resmiyle konuşur gibi :P

Mesela ben aşık değilim şuan hoşlanıyorum o yuzden 15 dakikada bir bakıyorum :)

0|0
    0|0

• espri konusunda bilgim yok ama ortam neşeliyse güleriz

• valla ben bakarım kafayıda takarım elde etmek içinde herşeyi yaparım sonuna kadar ama kşiden kişiye değişir tabi ;)

0|0
    0|0

• hayır öyle gevşek kızlardan hiç haz etmem bayan dediğin otoriter olmalı tabi ki espiride yapacak ama yerli yerinde

• SEN NE DİYORSUN VARYA 1 DAKİKA DÜŞÜNMEDEN EDEMEYİZ.. KENDİ ADIMA KONŞIYIM EDEMEM RESMİNE BAKIP BAKIP ONU DÜŞÜNÜRÜM GECE YILDIZLARA BAKAR ONU ANARIM ...

İŞTE O GERÇEK SEVGİLİDİR :) AŞKKK

0|0
    0|0
    • çıkmıyosunuz sadece hoşlanıyosunuz o zaman diyorum o zaman da mı öyleydin ve burcun ne

• evet çıkmadan öncede öyle burcum balık :)

• evet bakarım ona ulaşmanın yollarını arar tanışmanın arkadaş olmanın bunun yollarını bulmak arkadaş olmak için kafama takardım sen ne yapardın

0|0
    0|0
    • profilinden çıkmıyorum desem yeridir

• komikse hoşsa güzelse gülerim

• takarız öldürürüz yinede başkasına yar etmeyiz :D korkma şaka :) ya takarız tabi ki kafaya ama bizi istemeyen bir zaman sonra bizede hayal gelir

0|0
    0|0

• gülerim tabi nolcak ya bu dünya fani birini mutlu etmek benim için çok iyi birşey

• çok taktım saçlarım döküldü :(((

0|0
    0|0
  • Ben hoşlanmışsam, o benimdir zaten.

0|0
    0|0
  • masaüstü arka planı bile yaptm ne diosuuun

0|0
    0|0

• komik olan şeylere ani refleksler gösterebilirim evt.. cinsiyetn önemi yok

• yani bakarımm bakmasınada ama gidip direk söylerim ben ya cekinmem öyle

0|0
    0|0
    • oh ne güzel

• yani komikse gülerim ama sırf şirinlik olsun diyede gülünmezki söylerim onuda olmadı yerini bulmadı bu espiri diye :D sen beni yağcı sandın herhlade :D

• sürekli bakmam da gördükçe ana sayfamda

0|0
    0|0

• ne bileyim acaba hoşlanmıyo mu dicem de twit atmamasıyla alakası yoktur

• yani ne twttırda ne facede aşk sözü hüç paylaşmadım ben :)) oda öledir

• kimseden hoşlanamıyorum ki

0|0
    0|0
  • Kişiye göre ayırmaya gerek yok. insan hoşlandığı kişiyi merak eder. ve bakar

0|0
    0|0
    • sürekli mi ama her gün mü? ben kızım her gün bakarım sürekli az önce baktım daha. o kadar var mı yoksa kızlar mı çok ayrıntılıdır daha çok mu kafaya takar erkeklere göre

• Yok. gülen biri değilim. iyi günler

• hiç işim olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...