Hayalinizdeki Kişi Yaşıyor Mu?

İsteklerimin bir listesini yapıyorum. bir adamda ne arıyorum ben? Evlilikten beklentim ne? bir ilişkide olmazsa olmaz ne?

Yazıyorum yazıyorum.

Bilmem ki öyle bir insan bulunur mu? Dua ediyorum, kısmetim hayalimdeki gibi olsun. Daha fazlası gelmiyor elimden.

Hayalinizdeki kişi yaşıyor mu? Mükemmeli mi arıyorsunuz?

Güncellemeler:
1.85+, yakışıklı, işi gücü düzgün, çalışkan, terbiyeli, dindar, sadık, annesine yapışık olmayan, güçlü, sinirini bastıran, alttan alan, dürüst, pes etmeyen, bakir, hatta mümkünse hiç sevgilisi olmamış, benim istediğim hiçbir şeye hayır demeyecek, dırdıra dayanabilen, kadına iş bırakmayan, ev işlerinden anlayan, iyi bir baba, iyi bir eş, iyi bir tamirci olabilen...

Var mı böyle biri?

Varsa bulsun beni.

0|0
1018

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey tamam da boydan kaybediyorum yaa :(

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• O kadar mükkemmeli aramıyorum.Rus olsn benim olsn yeter.<3 :D

Şaka tabiki ama bir tane rus var onunla hiç 1 saniye düşünmeden başarım nikahı.

0|0
    1|0
  • güncellemeyi okudum. maşallah, ben erkek halimle böyle birini bulsam ellerinden öperim.

karşılığında ne vadediyorsun peki?

0|0
    0|0
  • ben buldum o kızı tekken 6 diye bir oyun var ps3 te hayalimdeki 3 kız tipide oyunda var :) hiçmi kusur olmaz bir kızda ya

0|0
    0|0
  • benim hayalimde birisi yok. çocukluğumda da yoktu, ergenliğimde de olmadı. gelip de bende en güzel yeri edinecek kadın olacak sanırım olmayan hayallerimin kadını.

anormal miyim ben?

0|0
    0|0
  • bunları isteme hakkın olması için sen de en az bir elsa hosk kadar güzel; kültürlü, yüksek eğitimli, ev işlerinde becerikli,kocasına tapan bir tip olman lazım ki dindar falan eş beklediğine göre hiç öyle değilsin o yüzden geçmiş olsun. azıcık realist olun türkiyede yaşıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Filmlerde bile böyle bir karakter yok kaldıki gerçekte bulabilesin. :)

0|0
    0|0
  • rüyalarımda yaşıyor =)

0|0
    0|0
  • Hayaldeki kişi ancak hayalde yaşar...

0|0
    0|0
  • evet yaşıyor ama benden 700 km uzakta :((

0|0
    0|0
  • mükemmeli sadece karşımdakini olduğu gibi kabul etmekte görüyorum

hayallerimi büyük tutmuyorum kırıklarım keskinleşmesin diye

0|0
    0|0
  • ''benim istediğim hiçbir şeye hayır demeyecek'' ben bunu yapamam :)

0|0
    0|0
  • Bir yerlerde bekliyordur ama nerde?

0|0
    0|0
  • Yaşıyordur elbet ama nerede bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • dırdıra dayanabilen erkek daha varolamadı

0|0
    0|0
  • Hayal falan kalmadı artık gerçekler konuşuyor

0|0
    0|0

• daha doğmadı

0|0
    0|0
  • Yaşadığını sanmıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Daha önce öyle oturup uzun uzadıya kimseyi hayal etmemistim. Ama su an en yakın arkadaslarımdan biri haline gelmis biri var ve oturup birini hayal etseydim bile ondan daha iyisini hayal edemezdim. Tüm ruhumla, yüregimin en derinliklerinden gelen saf bir sevgiyle seviyorum onu. Ama üzülerek söylüyorum ki onun icin sadece bir arkadas,bir dost, bir sırdasım ve asla beni benim onu sevdigim anlamda sevmeyecek. Ama bunada sükür. Gecen yıl sadece uzaktan izliyordum onu. Cesaretimi toplayıp konusamıyordum bile. Simdiyse iki dost olduk ve onunla vakit geciriyorum onunla istedigim kadar konusabiliyorum. Onun yanındayım. Şükürler olsun. Bugun bir kızla bulusacaktı randevusu vardı ve benim icim kan aglıyordu ama sanırım dualarım kabul oldu ve bulusamadılar. Cok mutluyum su an :D

0|0
    0|0
  • Mükemmeli aramıyorum aslında sadece sadakatli olsun çoluk çocuğuna eşine bağlı olsun her sabah işe giderken onu yolcu edeyim işten gelmesini dört gözle bekleyeyim işten gelince hoş geldin hayatım deyip boynuna atlayayım birlikte film izleyelim beni bazen süpriz yaparak şaşırtsın çok sevsin sadık olsun dizine yatıp uyayabileyim iyi günde kötü günde omuz omuza verelim hiç birşey bizi yıkamazsın ve inanıyorum böyle biri beni bulacak zamanla imkansız bir şey yoktur biz kafamızda defleştiririz herşeyi

0|0
    0|0
  • hayalimdeki kişi yaşıyor ama birlikte olamiyoruz:) malum türk aile yapısı düşman aileler filan. o beni seviyor ben onu ama aaa işe bak ki aileler birbirlerineden nefret ediyor.. sende dört defa görebiliyorum onu ve özlemekten çıldıracağımmmm... ama birlikte olamayız asla ..acı olan da bu galiba.uzaktn uzaktan bakmak..

0|0
    0|0
  • Hayalimin erkeği bir yerlerde yaşıyor buna gönülden inanıyorum. Bazı zamanlar hayatımıza giren insanlar için yakınırız. Aslında hiç gerek görülmeyen bir davranış.. Zaten her şeyin bir zamanı olduğuna inanan biriyim. Eminim ki o kişide de dikiş tutturamadıysam vardır bir sebebi illaki.. Hakikatli bir insan çıkacaktır karşıma bekliyorum..Allah herkesin gönlüne göre versin..

0|0
    0|0
  • Evet yaşıyor :)

0|0
    0|0
  • ben çok yakışıklı biini arıyorum ama onun da bulunduğum ilde zor bulunacağı kesin.öyle çok parası pulu olmasa da olur.iy biri olsun.Allah a hep dua ediyorum.

0|0
    0|1
  • Hayalimdeki gibi birisinin olmadığına adım gibi eminim o yüzden boşa kasmıyorum hayal kurarak :)) Misafir umduğunu değil bulduğunu misali dlfkjgdf

0|1
    0|0
  • Hayalimde yaşıyor sadece:)

0|0
    0|0
  • Yaşıyodur heralde ya:)

0|0
    0|0
  • sanırım boy hariç benim sevglimden bahsediyorsun:)boyu 1.70 ama sanırım diğer özellikler tutuyor:) Allah ayırman bizi:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...