Nedir bu saygıdeğer hocaların amacı ya?

Arkadaşlar ben son sınıf öğrencisiyim. bir yandan okul dersleri bir yandan ygs lysye hazırlık derken vaktimiz kalmıyor. Okuldaki hocalarımız da bu zor durumumuzu bildiklerinden not konusunda yardımcı olmaya çalışıyorlar. sonuçta son sene oturup yazılıya çalışmaya vaktimiz kalmıyor. onlarda sözlülerle bize destek oluyorlar. birçoğumuz da ilk 2 sınava girdikten sonra rapor aldık okulda. bugün rapor almamış olan bir arkadaşımdan duydum ki biyolojici tehdit etmiş rapor alanların notlarını çok düşüreceğim onlar kim falan diye. rapor almayan 5 kişi var. içten pazarlıklı ,her dediğini laf sanan, hep bizlere düşük vererek, sınavlarda kendi yapamayacağı soruları bulup sorarak ego tatmini yapan biri zaten. o kadar kızdım ki. okul derslerimi düşünecek vaktim yok benim zaten hiç de umrumda değil istediği kadar düşürsün bu benim 4 yıllık diploma puanımda minicik bi etki bile yapmayacak. nedir bu öğrencilere 'zor' hoca gözükme havaları?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini bir b*k sanıyor panpa boşver.

Sınıfta kendisine bir çember çizip oynasın.

Sen derslere devam

0|0
    0|0
    • ah ah aynen:) butun notlarım 90'ın ustünde onun dersini takamıycam :)

Erkekler Ne Diyor 2

• boşver hocaları sen kalbinin sesini dinle sıkma canını dersler gelip geçici şeyler

0|0
    0|0
  • Onlarda üzerine düşeni yapıyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...