Kurtulamadığınız oldu mu

kısa dönem bir ilşki olur ne bileyim nette biriyle tanışırsınız..ama peşinizi bırakmaz.bu tür insanlarla kaşılaştınız mı hiç ve nasıl baş ettiniz?

salakça bir şey yaptım ve bir kaç gün önce biriyle tanıştım.bunca kişiyle konuşan ben bazen aklımı yitirebiliyorum demek ki:( sohbet ettğimiz yerde ilişkimi kestim ama mail adresimi vermiştim.hatta fotoğrafımı da gördü:(( içten içe tırsıyorum.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• benle bir keresinde bir kız tam 1 hafta çıkmak için uğraştı. sonunda dayanamadım çıktım gecesinde ilişkiye girdik ayrıldım. sonra bana bela oldu. herkese olayı anlattı okulda. kızların bakış açısı değişti. bende günah benden gitti dedim. bunla aramı düzelttim içirdim içirdim fotoğraflar videolar ne dersen var. sonra okulu bıraktı. kız en son arabamı çizdi lastiklerini patlattı. bende bütün her şeyi youtube yükleyip arkadaşlarına gönderdim. çekti gitti yurt dışına bir daha da görmedim. her an her şey olabilir. çok korkuyorum. sonra uyandım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• rahatsız ediyorsa duyarsız kal bir müddet sonra unutacaktır yok eğer resmini gördü oradan bişey yaprmı diye düşünüyorsan öyle bişeyde olmaz hiç canını sıkma boşuna

0|0
    0|0
  • Yaş 12 dimi ?

0|0
    0|0
  • :) tırs tabi bura sanal nasıl güvendin tam tanımadan inanmadan böyle bir şeye ya aklı başında birine benziyorsun aşk demek neler yaptırır soruna gelince olmadı hiç böyle durumla karşılaşmadım

0|0
    0|0
    • bazen isimsiz boşlukların olur içinde bir gaflet anına düşersin.sanal nasıl olsa bişiy yok diyorsun.reelde asla yapacağım bir şey değil zaten.

• seni çok iyi anlıyorum canım ama inşallah bir şey çıkmaz tırsma olur :)

• teşekkür ederim:(

• savcılığa koruma talebinde bulun

0|0
    0|0
  • Yakındada evin orda görürsün:D

0|0
    0|0
  • Birini silersem silerim direk hiç olmadı ondan..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç bişi yapamaz. mail adresinle face hesabı açtıysan en fazla onu bulur. fotoğrafla kim kimi bulabilmiş. o fotoyu her hangi bir yere yüklediysen sil. bazı programlarla fotoğrafı nette aratabilyorsun. hiç bişey yapamaz merak etme :))

0|0
    0|0
    • allahım sağol ya:( en azından anladı ve yargılamadın.yok bir yere bağlı değildi.yüklü de değil.sağol tekrar.

• Bi insan neden kendi mesaj kutusunu acmadan defalarca mesaj gonderir ki?

• önemli değil. kimseyi yargılamak bana düşmez. bu arada fxintürevi acemiliğime ver :))

• tırsmanda gerek zaten evet biriyle tanışabilirsin ama tam olarak güvenmeden böyle bir hataya nasıl düştün anlamıyorum

0|0
    0|0
    • hata bize mahsus.yapabiliyorsun işte.

• Hiç başıma gelmedi.

Sert bir tavır takınırsan yüzlüzlük yapmaz diye düşünüyorum ama bilemiyorum..

0|0
    0|1
  • Kurtulmak istesem kurtulamayacağım kimse yok :D

Tırsma bişi yapmaz şimdi başkalarını ağına düşürüyordur :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...