Siz ne düşünürdünüz bu konuda ?

Şimdi hoşlandığım bir erkek var Şu an çok yakınız hergün konuşuyoruz çok sık olmasada buluşuyoruz falan ama onun unutamadığı bir sevgilisi var ama banada beni kıskandığını söylüyor benden başka kimse olmasn hayatnda diyor ama o kızı unutmak için beni kullandığını düşünmüyorum çünkü etrafnda birsürü kız var beni o şekilde görmiceginden eminim siz ne düşünürdünüz bu konuda ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayalkırıklığına uğrayabilirsin diye düşünüyorum, gönlü başkasında olan birine gönlünü vermemeni tavsiye ediyorum.

Sevdiğinin özlemini çeken biri bulunduğu boşlukta başkasını kullanmaya müsaittir ve seni seviyor gibide olsa karşı taraftan aldığı bir ışık ile anında yüzüstü kalabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• olabilir sana değer vermiştir fazlasıyla .. ve seni paylaşmak istemez hatta kimseyle konuşturmaz bile olur böyle şey kullanmak diye birşey yok takma kafana

0|0
    0|0
  • Doğru düşünüyorsun.. İşin Rengi bu.

0|0
    0|0
  • sorun sende değil bende

0|0
    0|0
  • Ölme eşeğim ölme.

0|0
    0|0
  • Birleşik Arap Emirliklerine yol görüyorum 3 vakte ka.

0|0
    0|0
  • Sen dangalakmısın yoksa dangalakmısın ? olm belli işte sende görüyon. seni kullanıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende de vardı o durum çocukla konuşuyoduk sonra twitter da eski sevgilisi için paylaşılmış bir kaç sözüne denk geldim :( bence kendini fazla kaptırmadan biraz daha devam et

0|0
    0|0
Yükleniyor...