Aramayan erkeğe ne yapmak lazım ?

erkek arkadasım ben aramazsam ne arıyo ne soruyor. ben arayınca falan hıc bır sıkıntı yok gayet guzel konusuyo özlemiş anlıyorum da. ama bn 2 gun aramadım oda aramadı ne yapmak lazım ?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• hiç aramaman lazım ve bu konuda net oldugunu göstermen lazım . senin koştugunu görüyo o ne diye koşsun ki sen arıyosun zaten her seferinde ne diye o arasın :D ben hiç arama derim hemde hiç o arayana kadar bırak noluyosa olsun böyle devam ederse pis alışıcaktır .d belki kontörü yoktur :D ama oda saçmalık ben kontörüm olamdgnda sevgilime ödemeli atarım .

0|0
    0|0
    • hattı faturalı :) mesaj hakkı var :)

• kesınlıkle haklısın katı kararım bu aramıyorum

Erkekler Ne Diyor 13

• asalım :) nasıl olur :)

0|0
    0|0
  • bende oyle yapıyorum ararsan suçlusun kızları, artık erkeklerın coğu böyle, teklif etmiyoruz, aramıyoruz, yakınlık kurmuyoruz. Kendi gelsin gelmesse çok lazım değil diyoruz.

0|0
    0|0
    • ya tamam da bole de sey mı olur

• bu benı sevmedıgı anlamına gelmez yanı dımı

• o daha ılerıkı aşama olmuyormu bu şartlarda yenı

• ritüelleriniz farklı sizin

0|0
    0|0
  • Direk sorucaksın neden aramıyorsun neden ben ilk arıyorum diye.. daha sonra sen ara sıra arayacaksı ilk olarak.. yoksa o senin olmaz hiç.. turkcem bozuk sorry

0|0
    0|0
    • ben sureklı telefonumu falan bı yerlerde unutuyorum bırı gorur annm falan yanımdadır dıye dıyo

• Sen onu akıştırdın bu duruma. Bırak şimdi şaşırsın noldu diye ve seni kayb etmekten korksun eger gercekten seninle olmayi istiyorsa.. sen de anlarsın işte. Başarılar

• çok tesekkurler :)

• kendini kandırma daha fazla :)

0|0
    0|0
  • aramadan konusmadan olur mu hiç. 2 gün içinde bir sorunu problemi olmadıysa hoşlanmıyo demekki

0|0
    0|0
  • kapının önüne doğru götür onu "bişey söylicem" de. kapının önüne geldiğiniz zaman vur poposuna tekmeyi gitsin :)

0|0
    0|0
  • Sende aramican. bunuda benmi söylicem

1|0
    0|0
    • iyi de arayınca güzel konuşuyor diyor derdi ne biz kızlar ne yapalım ya adamlar neden bunu yapıyor

• sende arama

0|0
    0|0
  • öyle erkekmi olur at onu gitsin yenisini al kızz

0|0
    0|0
  • başka işlerle meşgul heralde

0|0
    0|0
  • Cevabı verilmiş zaten ama ben de söyleyeyim "ARAMA" .Kestik.

0|0
    0|0
    • nereye kadar :)

• operatörünüz duruma el koyana kadar. nereye kadar ne bileyim . İlle de aramak istiyorsan ara ama kapatırken arama sırası artık sende de kendinden çıkar . O zaman da aramazsa ve sen hala ararsan kendini kusura bakma ama yollu gibi göstermiş olursun ki belki de sadece aşıksındır.

• cevapsız çağrılarla zaman kaybetmeyeceksin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Seni aramayan bir adamı bence sende aramamalısın.Fakat şöyle bir soru hiç fena olmazdı? Bir sorunumuz var veya bitirdikte ben mi bilmiyorum.? Yani böyle konuşmadan bir cevap alınmadan bu işler böyle olmaz.Konuşmak olayı anlamak gerek.

1|0
    0|0
    • aynn o arayınca aynen bole solıcem

• aynısı bana oldu 2 gün aramadı bir sorunumz mu var dedim.. geçen akşam bna çok soğuk cevaplar verdin kendi halne bıraktım dedi...3-4 gün normale döndük sonra yine kesildi bu sefer hiç bişey bnde sormadım o da demedi 1 buçuk aydır da hiç bişey yazmadı derdi neydi acbaa ?Allah bilir

• Bana kalırsa onun derdi bitirmek.Ne yazık ki, o cesareti taşımadığı için size gçrünmek istemiyor.Bence siz dimdik durun ondan önce hareket edin.Mutlaka bir soru ile karşınıza gelecektir. O zamanda öyle olmaz erkeklik ama kadınlık böyle olur,dersiniz ve onun suratındaki ifade görmeye değerdir:)

• Sen aramazsan seni hatirlamiyorsa vardir ilgisini ceken biri.

0|1
    0|0
  • Asmak lazım ajdjslkdnsKzbxkNzbx Aramayan erkek çok bişe hissetmiyor demektir dicem ama bazı erkekler telden çok konuşmayı sevmez saçma gelir onlara bilemedim şimdi.

0|0
    0|0
  • Sanırım erkek arkadasınız kova burcu

0|0
    0|1
    • aynen :) nerden bıldın :)

• İnanın ben bu tarz şeylerden bıktım ilişkı vs... herşeyden saygı varsa aşkda vardır sevgide

• hahahha bukadar olur yani tam da bu durumdaym kendimi gordüm bu soruda nezaman paylasilmis bilmiyorum ve ben yay burcuyum oda kova adam ayni boyle yazdigin gibi ilgidiz bende aramiyorum bir haftadir

• yol ver gitsin . o ne öyle ya öyle sevgili mi olur

0|0
    0|0
  • ben gelemem öyle erkege ya sen iyi tahammül ediyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...