Facede arkadaş kalmanın önemi nedir ki?

Konuşmadığınız artık görüşmediğiniz(sevdiğiniz insanla)facede arkadaşlığınızı devam ettirir miydiniz?artık konuşmuyorsak orda kalmasının bir anlamı yok deyip siler miydiniz farketmez diye düşünüp umursamaz mıydınız?Silmeyen neden silmez amacı nedir ki?

Güncellemeler:
Faceden sürekli imalı göndermeler yapıyor silsem önemsiyormuşum gibi olur diye silemiyorum da.Kalbi kırılan benim suçlu olan da ben oldum şaka gibi ya gel yüzüme söyle faceden laf atacak olsaydım ben de bilirdim yazmasını.!

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir önemi yok. tabelada kalır sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• konuşmuyorsan senide takip edemesin sil tabiki

çünki konuşmuyorsan o sürekli sende hata aramaya başlar

0|0
    0|0
  • Bi amacı faydası yok duruyor işte . . . Ne fayda bekleyebilirim ki?

0|0
    0|0
  • Zaten face'ten kimseyle konuşmam istisna dışında. Var olanların durması da sorun teşkil etmez benim için.

0|0
    0|0
  • bir yerin kangren olmuşsa ve onu kökünden çözmeyip yüzelsel şekilde sonuç almaya çalışırsan hep kaybedeceksin...donkişot yel değirmenlerine saldırdı peki ya sonra noldu ?

0|0
    0|0
  • Bana batan bisey olmaz dursun iste zarari neki ?

0|0
    0|0
  • hiç sanmıyorum... çünki:her baktıgında o nu gormek acı versede başka sorunlara da davetiye çıkarır.. bitmişse bitir gitsin. tamamen.

0|0
    0|0
  • Arşiv yapıyorum mk. silmiyorum tüm eski sevgililerim facede hiçbrininde haberi olmuyor eskinin ekli olmasından. yani altında birşey arama

0|0
    0|0
  • face tehlikeli bir mecra..

:)

0|0
    0|0
  • ettirmem hayatına devam etmek istiyosan birilerini silebilmelisin .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...