Sorun nerede ya da kimde sizce?

herşeye çok güzel başladınız.aradaki yaş farkı çalışma ortamınız hiçbiri sorun haline gelmedi ama sonradan anladınız ki artık sorun halinde ama direniyorsunuz,mücadele ediyorsunuz aşkınız için.

o sizi çok sevdiğini düşündüğünüz adam sizden kaçıyor, soğuyor bir anda. üstüne gidiyorsunuz sorunun ne olduğunu öğrenmek için kabullenemiyorsunuz ve sizi aldattığını öğreniyorsunuz inkar ediyor ama bitsin bile diyemiyor. ne yapardınız ve sorun nerde ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk da yaş yoktur.. Mutluysanız yaşabilirsiniz... sonradan sorun çıktıysa !

Eğer karşında ki; Sorun çıkarıyorsa inkar ediyorsa... Demek ki diğer taraf daki sevgilisine mutlu edememiş son zamanlarda. Çünkü o size aşık ama Cesaret edemedi.. belkide kaldıramamıştır...

İnkar ediyorsa; Kesin karşı tarafdan hiç mutlu olamamıştır...

Sonuç : Neden bitsin diyemiyor ? SUÇ SENDE olsun diye kendini suçlamak istemiyor kendisi. Karşında ki beni bitirsin diye uğraşmaya çalışıyor.. Bence bu büyük ihtimalle çocuk oyuncağı gibime geliyor.

1|0
    0|0
    • ortada kim sevmemiş bir adam var.adam bile denilmez ama neyse.

kadın aşkı bir tek onda yaşamış ve bitirmek istemiyor herşey zoruna ağırına gidiyor taşıyamıyor fakat bitsin cümlesini duyarak kendinde hata görmemek istiyor.Adam dediği bunu söylemekten aciz ise seven kadın ne yapsın...

• Teşekkür ederim sağolun. Doğru diyorsunuz gördüklerimden tecrübeliyim çünkü herkes bana anlata anlata anlatır. daha çok sır paylaşırlar :))

• bilen biliyor işte:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne yardan ne serden misali.. Muhattap olma seni sevmeyeni sende sevme zaten önemseme boşver yoluna devam etmeye bak..

0|0
    0|0
  • Sorun karşınızdaki kişide , ne istediğini bilememiş , sizi isterken başkasını da istemiş .

İkiniz arasında gidip gelmiş , hala da o durumu aşmış değil , biriniz giderse diye ne sizden ne ondan vazgeçemiyor .

0|0
    0|0
  • sorun aşk için karşılıklı mücadeleyi vermeyende kaldı ki tek taraflı mücade hiçtir, önemli olan karşı tarafında buna istekli olması

0|0
    0|0
    • mücadele vermiyor evet ama sen ondan vazgeçemiyorsun çünkü aşkı ilk kez onda tatmış ilk kez onda yaşamışsın?.

• ee işte istediğin cevabı alıp kendinimi tatmin edeceksin, mutlu olacaksın , destek mi bekliyorsun

• Burda olma nedenimiz cevap vermek ,soru sormak başka bir amacı olan var mı bilemiyorum ama benim ki bundan ibaret.tatmin etmek ile alakalı bir durum göremedim.destek beklediğim hiçbir konu yok.sadece soru sordum başlığında yaşanmış bir hayat hikayesidir destek bekliyorum diye yazmıyor farkındaysanız.

• yav aladıtıldıgını ögrendiysen neden ayrılmıyorsun tek diyecegim şey aldatıldıgına eminsen kesin biliyorsan ve o ilişkiye halen devam ediyorsan aklından şüpe duyarım nben

0|0
    0|0
  • sorun sende değil bende..

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok en güzeli ayrılık ve gerekirse iş değiştirmede olabilir.

0|0
    0|0
    • Bunlar işe yarar mı ?yoksa sadece bir avunmaca yolu mu ?

• o diyemiyorsa sen bitsin diyeceksin madem seni aldattıysa bu yeterli bir sebep

0|0
    0|0
    • aldatılmayı ve senden bu kadar kaçmış olmasını gururuna yediremiyorsun fakar ondan da vazgeçemiyorsun çünkü AŞIKSIN?

Kızlar Ne Diyor 1

• aşkı zayıflığına bahane etme. aldatılmayı kabul eden insan beni bi daha aldatabilirsin demiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...