Yaş 23 yüzme bilmiyorum?

yaş 23 yüzme bilmiyorum? kursla öğrenebilir miyim? kimler bilmiyor biliyor yüzme?

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• her yaşta öğrenebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• iyi yüzerim güvenirim kendime bu konuda.yüzme kursu bu git öğren yaşla alakası yok öğrenmenin.yaşın 23 değil 43 te olabilir farketmez yani.hangi şehir?

0|0
    0|0
  • Ben 26'ya kadar doğru düzgün bilmezdim.Belediyenin havuzları var onlara gittim 6,7 ay şuan profesyonel yüzücü gibiyim.:)

0|0
    0|0
  • yaş 25 yüzme bilmiyorum =) hiçte dert etmedim denizi havuzu yüzmeyi sevmem =)

1|0
    0|0
  • Öğrenebilirsin zor değil

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten isteğin varsa kursa giderek öğrenebilirsin. Ben mesela 2 ayda öğrendim. Sen daha da azimli olursan daha kısa sürede öğrenirsin arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Bir tanıdığın ile kendin bile öğrenebilirsin ancak teknik yüzme için kurs daha iyidir tabii ki. O kadar zor değil :)

0|0
    0|0
  • yüzücüyüm :) ama yaşını dert etme hayat boyu deniz veya havuz görmemiş insanlar var kursları araştır birine git kısa sürede öğrenirsin ;)

0|0
    0|0
  • kursa bile gerek yok iyi yüzme bilen biri dahi öğretebilir ben 22 yaşında öğrendim gayette iyi yüzüyorum

0|0
    0|0
  • spor kulpleri ders veriyor vey belediyeler

0|0
    0|0
  • öğrenmenin yaşı yok

0|0
    0|0
  • 23 yaşında kursa gitmeye utanır insan :/ Çok geç kalmışsın, yüzme bilen birisi öğretsin bence boşver kursu.

0|0
    0|0
  • yüzme içgüdüsel olarak insanda var zaten.Korku ve endişeni yendinmi yüzmeye başlarsın.Kendi kendine bunları bitirmeye çalış yüzersin

0|0
    0|0
  • Öğrene bilirsin ben 21 de öğrendim çok geç değil kurs da öğrenirsin daha iyi

bana tekne kaptanı öğretti sen zaten batmazsın dedi :)

0|0
    0|0
  • öğrenebilirisinz dert etmeyin yaşadığınız ilde deniz var mı

0|0
    0|0
  • çok kolay öğrenirsin bir kaç günde öğrenirsin sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • sana seve seve öğretirdim

0|0
    0|0
  • Bisiklet Sürer gibi Yüzmeyi öğreneceksin :)

0|0
    0|0
    • hi hi :) bisiklette süremiyorum ki ben :) kaza yaptım ölümden döndüm bir daha da binmeye çalışmadım

• Kendimi bildim bileli iyi üzerim

0|0
    0|0
  • Ben çok iyi biliyorum...açıklarda yüzüyorum

0|0
    0|0
  • kursa giderek öğrenebilirsin. yakışıklı bir hoca tutabilirsin mesela.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu gayet doğal bişi sadece yüzme kursuna gıdın zatewn sızın gıbı orada cok yuzme bılmeyenler kurs ıcın gelenler var her yastan 2 gunde ogreneceksınız bende bılmıyorum

0|0
    0|0
  • Bende 20 yaşındayım yeni öğrendim yüzmeyi :) ben panik yapıyorum hemen batıyorum panik yapmasam iyide işte :)

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum fakat. bir kaç arkadaşım bilmiyordu googleden araştır yüzme kursları falan mesela Ankaradaki yüzme kursları diye araştır ara konuş kesinlikle öğrenirsin :)

0|0
    0|0
  • Kursa yazil, buraya yazicagina.

0|0
    0|0
    • ramazan bitsin yazılcam :) oruç oruç gidemem ki kursa :( bir de ilçedeyim merkeze gidip gelcem

• iyi yuzucuyumdur :D

0|0
    0|0
  • iyi yüzerim

0|0
    0|0
  • suya atla öğrenirsin

0|0
    0|0
  • İnsan istedikten sonra yapamayacağı şey yok (:

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum yapcak bişi yok :/ boğulmak üzere olursam öğrenirim o an belki

0|0
    0|0
  • sudan da ıslanmaktan da hoşlanmıyorum o yüzden ben de yüzme bilmiyorum ve 24 yaşındayım dert etme bence

0|0
    0|0
  • kursa da gidebilirsin ama bilen bir tanıdığında da öğrenebilirsin daha rahat olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...