Wesley Sneijder patlamasına hazırmısınız?

Bu sene Sneijder´in sezona damgasını vuracağını düşünüyorum hazırlık maçlarındada neler yapabileceğini gösterdi geçen sene çok kötü oynadı dendi ama ben buna katılmıyorum ligde çok kritik goller attı Arenada oynanan Real Madrid maçında Resital yaptı sizce Sneijder bu sene kaç gol kaç asistle oynar?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• 10 numarada iyi durdu aslanımda ^^

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cok guzel bir sezon olacak bu sezon - ozellikle Sneijder icin cok iyi gececek bence. Kac gol atar, kac asist bilemem. Ama bizleri galatasaraaylilar olarak memnun edecek bence.

0|1
    0|1
  • Bomba gibi geliyor evet..içimden 15 gol,7 asist diye geçti:)

0|2
    0|0
    • Daha fazlasınıda yapabilir:)

• Evet Şampiyonlar liginde sanırım 5 asist yapmıştı ama daha çok şans bulması lazım

• görücez ya bakalım..sneijderden çok drogbanın daha iyi performans sergilemesini isterim yaşına laf eden onca rakibimiz vardı ki fatih bey nasıl değerlendirecek acaba..

• bu sene bence de kendini göstermeli yoksa iyice gözden düşecek

0|1
    0|0
  • Umarım öyle olur. Gecen sezon begenmedim onu.

0|0
    0|0
  • hangi takımda oynuyor

0|2
    0|0
  • değiliz ...

1|1
    0|0
    • Başka bir takımı tutuyorsan hazır olmaman gayet normal

• Galatasaray

• valla hangi takımda olduğunu bile bilmiyorum ben patlamaya hazır değilim korkarım öff biri beni öldürsün :D

• Sneijder bence bu senenin en iyi oyuncusu olur ama sakatlanmaması lazım

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 13

• gecen seneden iyi olmazsa yıldız kategorisinden düşeceği için bu sene çabalar...maç kondisyonu arttırıyor.hem hararet yapınca ne içeceğini biliyor

0|1
    0|0
  • 15-20 arası atar sanırım.

1|0
    0|1
  • sneijder notts county ve malaga maçlarında attığı gollere devam ederse benim kalp ilacı almaya başlamam lazım :)

0|1
    0|0
  • dikkat edin de eliniz de patlamasın :)

0|2
    0|0
    • Sen bu adamı Krasiç gibi çakma yıldızmı zannettin elimizde patlasın:)

• kesin elinizde patlar demedim ya ama ne olur ne olmaz dikkat edin sonuçta daha önce elinizde patlayan oyuncularınız olmadı değil :)

• o patlar ama içinde patlar gibime geliyor

0|2
    0|1
  • hazırım. en az 10 gol 10 asist bekliyorum :)

0|1
    0|0
  • Bence bu senede iyi birşeyler yapamazsa elinizde patlar gibi geliyor ama hadi hayırlısı

0|1
    0|0
  • geçen seneden daha iyi olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bence bu sezon elinizde patlayacak amrabattan farkı yok

0|1
    0|0
    • Amrabat ile Dünya starı Sneijderi nasıl bir tutuyorsun?Sneijder dünyada mevkisinin en iyi oyuncularından biri Amrabat ise Kayseriden gelen yetenekli ama gelişmeye açık bir oyuncu

• Feneribahçe'nin Kuyt'ı, Galatasaray'ın Sneijder'i ... ^^ İkisi yarışacaktır :)

0|0
    0|0
  • beklentiyi yüksek tutmamayı bir fenerbahçeli olarak anelkada öğrendim...galatasaraylı arkadaşlara tavsiyem iki hazırlık maçıyla gaza gelmesinler

0|0
    0|0
  • Bence pek basarili olacagini sanmiyorum birkac golde kalir

0|0
    0|0
  • bence bu sene farfan ve nani patlama yapar

0|2
    0|1
Yükleniyor...