Mini giymeyen kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fiziği düzgün,güzel kız. Şık giyiniyor ama mini etek kısa şort falan giymiyo.ailesi istemediği için değil,kendi istemediği için giyinmiyor.

Ne düşünürsünüz böyle kızlar hakkında? Gerikafalı mı dersiniz?

0|0
14|36

En İyi Erkek Görüşü

• tanıdığım en ileri kafalı kız arkadaşım ve 150 kişilik sınıfımızın da en güzel yüzlü ve fizikli kızı olmasına rağmen etek dahi giymez. plaja gitmediği sürece açık hiçbir şey giyinmez ve hiç şikayet eden de görmedim. aksine hep takdir almıştır o fiziğine rağmen açıp sergilemiyor diye. çünkü ihtiyacı yok başka yerleriyle insanları etkilemeye :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Helal Olsun.

1|0
    0|0
  • Hayır Ailesi İçin değil kendin için giyinme bence diğer dünyada var sonuçta

1|0
    1|0
  • eskı sevgılımle mını etek gıydığı için ayrılmıştık. Senın gıbı bı kız olsaydı sanırım efsane bir aşk olacaktı bizimkisi. Demek boyle kızlarda var ben gerı kafalı deyilim demekkı mını etek gıymedende yaşanabılıyormuş kocaman bir 5 yıldız verıyorum sana

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir soru? Afrikanin yerli kabile kadinlarinin gogusleri aciktir sort giyen kizlar su soruyu sorarsa, sen de bu soruyu sorabilirsin yadirganmadan.Soru su,baskidan falan degil, istemedigim icin goguslerim kapali giyiniyorum, benim hakkimda ne dusunuyorsunuz? Geri kafali der misiniz bana?..Stiline, inancina guvenin olsun.Ozguvensizlik barindiran sorular sorma, kendin icin!

0|0
    0|0
  • ohooo fizik güzelse kabak çiçeği gibi açılmalı bunu size daha kaç defa sölücez

1|0
    1|1
  • bir şey düşünmem.

0|0
    0|0
  • reklamı sevmeyen bir kız diye düşünürüm..

ve tam kafamdaki bayan profilidir..

2|1
    0|0
  • afferin derim alnından öperim tercih meselesi benim tercihimde 1.sıradadır hep

3|0
    0|0
  • Kendi nasıl yakıştırıyorsa giyer ya da gitmez. Bunu yargılamak bana düşmez.

1|0
    0|0
  • Var mı öyle bir kız varsa gözü kapalı gider isterim :)

1|0
    0|0
  • şort ve mini etek giymemek geri kafalılıksa senin dünyada ne işin var.sen çok ilerlemişsin uzaya git. ne kadar malımsı bir düşünce.kadın dedğin hatlarını gizler.gizemli olur.

sana sadece gülüyorum

1|0
    0|1
  • Mini giyen kızlar için ne düşünüyorsam aynısını düşünüyorum.Normal insanlar,kendi tercihleri beni ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • Agdali degil ya da ozguven 0 derim. Iki turlude sevmedigim kiz profilidir

2|0
    1|2
    • namusunu koruyan insanları sevmiyosun demekki annen mini etek giyiyordu

• Mini etek giymeyi namus ile ayni dusunen bir bayan .. utanc verici doğrusu :) annemin basi kapalidir hanfendi. Ben sizin gibi namusla kiyafeti bir tutmuyorum. Buyudugum mahallede ne basi kapali kizlari sahillerde kucakta oturup yiyisirken gordum :) gerci sizin gibi ortamin seviyesini dusuren bir saygisiza neyi anlatiyorsam artik :)

• aferin o kıza derim :)

0|0
    0|0
  • Fiziği iyiyse ve bacakları açık değilse, kesin ağdasız dolaşıyor derim o_O

1|2
    2|0
  • Neden istemediğne göre düşüncem değişebilir ama edepli giyimine dikkat eden biri diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • En azında şort giyinmiyormuş derim.

0|0
    0|0
  • Kendi karari ise cok karekterli bir kiz derim giysin ya da giymesin cevre baskisiyla hareket etmeyen iki ayakli melekcik

0|0
    0|0
  • eğer bu kişi sen isen etrafındakiler bakıyosa içten içten yavrum falan dıyorlarsa kalkıpta aptal salak demıyceksın :) gerçi ne farkı varki hepsi aynıı değilmii et parçası bizaman sonra sarkıyo bidee : )

0|0
    0|0
  • Dur bir düşünelim

0|0
    0|0
  • yok öyle bir şey düşünmeyiz

0|0
    0|0
  • Gerikafalılıkla bir alakası yoktur. Nasıl rahat ediyorsa öyle giyinir, buna da kimse karışamaz.

0|0
    0|0
  • düşünce özgürlüğü sadece

1|0
    0|0
  • Maksimim olumlu bakıyorum, hem de en maxsimumundan

0|1
    0|0
  • Prpblem yok isterse giyer isterse giymez..

1|0
    0|0
  • İstemiyosa problem yok.Fakat bence bacakları güzelse giymeli

1|0
    0|0
  • kendini mi anlattın :D

0|1
    0|0
  • onlar benim bebeklerim

0|0
    0|0
  • Çok olumlu düşünürüm...Keşke öyle insan hayatımda olsa

0|0
    0|0
  • tanımak isterim şahsen o kzı

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 14

• geri kafalılık falan başka şey, nasıl düşünüyorsa, hissediyorsa öyle giyinir. giymiyor diye geri kafalı demem ama genelde bacaklarını almamış olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • eee ne alaka şimdi? giyim tercihini karakterine mi yansıtalım? o zaman hakkıyla kapananlar ahlak abidesi.

0|1
    1|0
  • Kendi düşüncesi derim geçerim banane canım

0|0
    0|0
  • tercıhtır gayet doğal.

0|1
    0|0
  • Olması gereken diye düşünürüm

1|0
    0|1
  • tercih meselesi .. biz karısamayız

0|0
    0|0
  • ben giymem giyen giysin :D

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmem.

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi saygı duyarım:)

0|0
    0|0
  • İster götünü açsın gezsin ister çarşafla gezsin. Sen boşversene hep böyle başkasının ağzına bakarak mı haraket ediyorsun sen İSTEYEN İSTEDİĞİNİ YAPAR.

0|0
    0|0
    • Kimsenin ağzına baktığım yok

• sen = ben canım. ben insanların acayip birşeymiş gibi bakmasından rahatsız oluyorum o yüzden giymiyorum. normalde de fazla açık giyinmem zaten

0|1
    0|0
  • insan saçma saçma insanlar bakınca miğdesi bulanıyo yaa

1|0
    0|1
  • aynı ben insanlar mal gibi bakıyor hele fiziği güzel ve açık giyinirse sokakta 50 yaşındaki adamlar laf atıyo ve kendimi kötü hissediyorum

0|0
    0|0
  • Neden istemiyosun ağda yapmak mı zor geliiyo :)

0|1
    0|0
    • Yoo ne alaka

• anladığım kadarıyla götün başın açık geziyorsun

• ne zekisin sen öyle :D 1 cümleden nasıl anladın bakiyim onu :D

Yükleniyor...