Siz olsanız neyapardınız ?

diyelimki evlisiniz ama aranızdaki aşk sevgi değer bu kavramların hiç biri kalmamış ve boşanmaya karar vermisiniz karsınızdaki kişininde bir itirazı olmamaş herşey böle gelişirken bir anda hamile olduğunuzu öğreniyorsunuz sırf hamileyim diye benimle olmasını kabulenip ona söyleyip evliliğinizi devamı etirirsiniz yoksa bidaha cocuğunuz olmucanı bilsen,z bile gidip onu aldırırmısınız ya da ben çoçuğumu babasızda büyütürümü diosunuz ?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik sonzuza denk beraberliktir. ne demek sevgi bitti ne demek saygı bitti? anlamsız bunlar...evlenriken ne diyerek evlendiniz... evt günümüzde daha evlenmeden önce şartlanıyor insanlar ilerde anlaşamazsam boşanırız... yok yaa ne güzel böyle düşünen varsa hiç evlenmeye kalkışmasın.. önemli olan yürütebilmek aşk değil anlaşabilmek sevgi ve saygıyı yeniden elde edebilmek...çocuk berekettir inşallah sevgi ve saygı berketi getirir Rabbim evinize

0|1
    0|0
    • ama vuramaya kalki zor tutuo kendini görüorum yani en son bitane etı tokat dio hakim olamiorum sinirlerime sinrlendirme :( ailedede oluo yani tartışmalar napcam blmiom hep pof pofmu yapcam ona

• hı bak şiddet varsa ona birşey demiyeceğim ord aiş değişir kardeşim o konuda ayrdım al

Erkekler Ne Diyor 10

• Arada aşk sevgi kalmamışsa çocuk olmasa bile hemen boşanmak mı lazım ?

Eğer daha önce bu iki kişi birbirini sevmeyi başarmışsa bence kendilerini gözden geçirip çocuk olmasa dahi yeniden bu kavramları yaşatmaya çalışmaları lazım boşanmak son çare olmalı

0|0
    0|0
  • sevmiyo olabilirsin ayrılmakta istiyo olabilirsin ama bir cana son vermek bir anneye yakışmaz. unutma o seninde çocuğun sadece onun değil bunu ikiniz oturup karar vermelisiniz o ne düşünüyor sen ne istiyorsun.

1|0
    0|0
  • valal evliligini hiç bozma derim. ama seni farklı bir yolada yönlendirmek istemem . şöyledeo lablr o çocuk 2-3 yaşına kadar baba kavramını bilmez zaten ozmna kadr evlenebilrsin

0|0
    0|0
  • Bebeği aldırmak mı .s O minik ellerin minik kalbin aklından çıkacağını mı düşünüyorsun ? Zor evet ama babasız büyütmek daha mantıklı..Zor ama gurur kokan..

0|0
    0|0
  • çocuğu niye aldırıyosun yazık günah olur . . . bence çocuk doğduktan sonra karar verilmeli belki aile bağları güçlenir farklı bir elektrik gelebilir eve . . .

0|0
    0|0
  • Valla zor durum ama cocuk anasiz babasiz buyumesin ben oyle buyudum sineyw vekcen napcan bekle dogumu ayrilma

0|0
    0|0
  • bebek gelmiş hayırla gelmiş 2.şans devreye girer .

0|0
    0|0
  • ooooffff çok karışık...

0|0
    0|0
  • belki o çocuk o kaybolan sevgiyi geri getirecek daha mutlu olacaksınız

0|0
    0|0
    • ama işin içinde birazcıcıkta şidet var yani öyle tekme tokat dalmadı öyle küçük bir tokatı ama benim kırgınlımı anlatamam

• keşke öyle olsa

• denemen gerek canım ayrılmak istemiyorsan bir şans daha geldi olursa olur olmazsa ayrılırsın o zaman

• git söyle belki bu bir hediyedir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• doğururdum o yanımda olsun ya da olmasın.

0|0
    0|0
  • Kararın her ne olursa olsun o bebeğe dokunma...Bebek eşleri birbirine bağlar diyorlar bilemem bağlarmı bağlamazmı ama eğer bir değişiklik olacaksa zaten bunu hamilelik sürecinde anlarsın ve alıp karşına konuşursun eğer akıllı bir adamsa o bebek için gereken her fedakarlığı yapar huzura kavuşursunuz yok değilse bebek baba kavramını öğrenmeden bitirirsiniz ve o bebek seni bir ömür hayata bağlar.

0|0
    0|0
  • Babasız çocuk büyütmek zor olur :\

0|0
    0|0
  • Babasız da büyütürüm diyorum..Çokta lazım değiller hanii. Ama annesizlik zor olur işte o yüzden ben olmazsam olmaz flkjhfkhlj Ayrıca dizilerde bile uyuz olduğum bir durumdur çocuk olacak diye beraber olan çiftler. Çok saçma. Kavgalı tartışmalı sevgisiz mutsuz bir ortamda büyüyeceğine babasız büyüsün daha iyi hem belki cici baba buluruzu dflkjgdfg Son cümlem tamamıyla şakaydı :))))))))

0|0
    0|0
  • o bebeğin ne günahı var aldırmak çok günah ayrıca bebek katilimisin sen.hem kocan var öylede olsa böylede olsa bu evliliği düzeltmen lazım derim.insan bazen kendisi için yaşamamalı bu haytta daima

0|1
    0|0
  • eger bu durum senın başına geldıyse bu konuyu yakın cevrendekı arkadaslarına aç

0|0
    0|0
  • babasız çocuk büyütmek bence çok zor üstelik artık sevmediğin bir adamın çocuğunu taşıyor olacaksın ve dünyay getirdiğin çocukta sevmediğin bir adamdan olacak.

0|0
    0|0
  • boşanmam tabi ki. çocukla herşey yoluna girer. çocuk sevgisi eşleri birbirine yakınlaştırır sevgisini artırır.

0|0
    0|0
  • çocuğu aldırmak olmaz

0|0
    0|0
  • belki herşey eskisi gibi olur bu haberle bilemezsin git söyle.ama sırf hamilesin diye seninle olmaması gerektiğini de söyle her anne güçlüdür bence kendi çocuğuna kendin bakabilirsin:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...