Rüzgarda savrulan insanlardan mısınız yoksa karşı koyanlardan mı?

Bazen hayat bizi bir yerlere sürükler olmak istediğimiz ya da olmayı hayal ettiğimiz şeyden uzaklaşırız.Bazen de tam tersi biz ne yaparsak yapalım o yöne doğru savruluruz.Rüzgarda savrulan insanlardan mısınız yoksa rüzgarın hayatın sizi nereye attığına bakmadan inatla istediğiniz şey için karşı koyanlardan mısınız?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• rüzgara kapılan bir insan modelinin atası yapraktır. yaprak dalından koptuğunda hareket etmek için bir itici güce ihtiyaç duyar. bunu tembelliğe yormak, umursamazlığa yormak kolaydır. ama rüzgara kapılan bir insanın en büyük zayıflığı kararsızlıktır ve bu kararsızlık onu da otoriter bir yapıdan yönlendirilmeye iter. zeki olan insan rüzgara kapılıp, rüzgarı yönlendirir.

ben rüzgardan ziyade üşengeçliğe kapılan bir insan olarak, bunun büyük bir hastalık olduğunu söyleyebilirim. azim şart.

1|0
    0|0
  • karşı koymam gereken zamanlarda direnirim. bazen de insan bilerek sürüklenmek ister. serüven yaşamak iyidir. o an olayı nasıl yorumladığıma bağlı...

1|0
    0|0
  • Bir karar aldım 2 şeceneğim vardı ya hayat beni yönetecekti ya da hayatı ben yönetecektim ben ise hayatı ben yönetmeyi seçtim

0|0
    0|0
  • 20 yaşıma kadar savruldum bu rüzgarda,

Şimdiyse kendim yönlendirmeye çalışıyorum

rüzgara karşı sürüklenmemek için cebime taş koymayı öğrendim

2|0
    0|1
  • direnen #direnRep

1|0
    0|0
  • Rüzgarlar dan kasırgalardan etkilenmem ama bazen küçük esintilerden bile

savrula biliyoruz

Ama ne olursa olsun karşı koymak savaşmak güzel bir şey

1|0
    0|0
  • yerine göre konuya göre değişiyor

1|0
    0|0
  • Karşı koyarım. Bana engel teşkil eden herşeye.

cut.

2|0
    0|0
  • her ruzggarla savrulmam bılırım ruzgar eser sonra bıter neden onun duracagını bıldıgım halde tutunmayayımda kendımı ruzgara bırakayımkı

0|0
    0|0
  • Rüzgar nereye attıysa ordayız direnmenin bir faydası olmuyor gidenn gelmiyor

1|0
    0|0
  • bazen savursun bırakırım kendimi =) bakalım nerelere götürecek ama genelde karşı koyarım =)

0|0
    0|0
  • Rüzgara karşı bedenimi değil aklımı koyuyorum.

0|0
    0|0
  • hala direnmekteyim

0|0
    0|0
  • Bu kader beni yenecek değil ya... Karşı koyanlardanım...

0|0
    0|0
  • inada ne gerek var hayat kısa ve güzel bırak nereye giderse götürsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayat istediğim hayatı vermiyor :\

1|0
    0|0
  • Rüzgarda savrulmak hep daha kolay geldiği için genelde savrulanlardanım fkjghdkjfh

Ama yine de hedeflerimin genelini gerçekleştirdim ona da şükür :))

2|0
    0|0
  • senin benzeten de güzel ama şöyle diyim ben de ; hep akıntıya karşı yüzdüm.yoruldum belki ama güçlüyüm.

1|0
    0|0
    • öyle de bazen insan yüzdükten sonra aslında boşuna yüzdüğünü akıntının daha iyi bir yere sürüklediğini fark ediyor.

• o an işte mantıklı yaklaşmalı.boşa bile olsa bir güç kazanıyorsun sonrakiler için.ve akıllıca kullanmak da senin elinde.

• İstedigim seyler icin sabirli bir sekilde savasirim olmuyorsa da olmuyordur ama vicdanim rahat olur

1|0
    0|0
  • savrulanlardanım

0|0
    0|0
  • Sürüklendim ben .akıntıya karşı koyacak gücüm yok.belki böylesi daha iyidir dedim hep.belki akıntı daha iyi hayat sağlar bu güçsüz kıza..belki

0|0
    0|0
  • karşı koyarım tabi ama ne yaparsan yap yaşıgın şeye engel olamıosun ...

0|0
    0|0
  • rüzgardan önce savrulanlardanım.

0|0
    0|0
  • karşı koyuyosunda bir yerden sonra taşıyo insan

0|0
    0|0
Yükleniyor...