Sürekli tehditler ediyor ne yapmam lazım?

Takıldığım bir çocuk vardı onunla birlikte olmuştum birkaç kere neyse sonuc olarak pişmanım ve bu çocuk sülük gibi yakama yapıştı süreki arayıp kapının önüne gelicem diye tehditler ediyor savcılığa gideceğim diyorum benimle içki karşılığında yattın sen suclu çıkarsın diyor ben onunla içki karşlılığında yatmadım ondan baileys istedim oda aldı zaten o almadan öncede birlikte olmuştum benimle görüsmek zorundasın görüşmezsen seni sürekli ararım diyor küfürler ediyor içki paranı ödeyeyim diyorum hayır diyor kabul etmiyor benimle görüşmek zorundasın diye ısrar ediyor ben şimdi savcılığa gitsem o içki konusunda haklımı çıkar ben içki karşılığında yatmadım paranı vereyim diyorum ısrarla küfürler edip aynı şeyleri söylüyor savcılığa gitsem oda kendini bu şekilde savunacak ne yapmam lazım? savcılık beni haksızmı bulur?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• gözünü korkutmaya çalışıyor. içki ülkede suç sayılacak bişeymi sanki. git savcılığa yap suç duyuırunu o sana atarlanan eleman savcının karşısında süt dökmüş gibi nasıl kalıyor gör. bu yüzden kadına şiddet artıyor kadınlar katlediliyor. sessiz kalma hayatın mahfolmasın.

0|0
    0|0
    • hyr içki karşılığında benimle birlikte oldun fuhuş yaptın diyecek savcıya savunma olarak

• desin kızım yaşın kaç ya biraz araştır hukuk kurallarını. ispat edebilcek delili var mı birlikte olduğuna dair birlikte olduysanız kime ne zaten. savcı ona bakmaz elemanın dosyada varsa bir iki hafif aldığı suç ceza falan. o okka altına gider sen mağdur olansın.

Erkekler Ne Diyor 22

• hangi içkiye gittin pahalı içki içseydin bari

0|0
    1|1
  • simdi kardesim. bu cok buyuk bir suc. senin iliskiye girmen. onun bu sekilde davranmasini gerektirmez. ne olursa olsun. hic kinse sana yapmasaydin diyemez. senin yqsin 18 alti ise bu hepten vahim. senin rizan dahi olda yillar yili hapis yatar. sen mesajlarini saka. senin numaranda zaten cikiyo. git pasa pasa sikayetini yap.

0|1
    0|0
  • Ben hukukçuyum sen haklı çıkarsın. Kanıt götür yanında taciz ettiğine dair. Mesaj atıyorsa küfürleri falan hep sakla cinsel taciz varsa onları da sakla. Kanıtsız iş yapma. Kapının önüne gelirse hemen polisi ara gelmezse savcılığa git cinsel taciz ve hakaretten şikayetçi ol cinsel tacizi kesinlikle ekle ;) kanıtlarını sakla ayrıca mahkemeden delil tesbiti talep et. En önemlisi de kadın bir avukat bul yardım iste büyük ihtimal yardım eder.

0|1
    0|0
    • Avukata verecek param yok.

• barodan devlet avukat vermiyo mu. bildiğim kadarıyla. yanlışsa düzeltin.

• Evet barodan avukat veriliyor. Demek istediğim hukuki olarak danışması için. Fikir alması için. Dava ve şikayet aşamasına geçmeden biraz fikir almak yardımcı olacaktır. Ama sorun yok yine de rahatça mahkemeye gidebilir.

• ya sizi anlamıyorum asıl yata bilyorsunuz herkesle

1|0
    1|1
    • sanane yavrum? senle yatmıyoruz ya sen ona bak :D

• zaten yatmazsın merak etme ben eşimi bekliyorum canım ister aptal de ister salak ama herkese vermem

• savcılık neden seni haksız bulsunki. sevgiliydik falan dersin birkaç kere birlikte olduk sonra da pişman oldum. şimdi de peşimi bırakmıyo dersin. bir ara içki istemiştim içki için benimle birlikte oldun gibi söylemlerde bulunuyo falan dersin. savcılık neden seni haksız bulsunki sonuçta onunla yattın diye seni haksız bulacak değiller. rahatsız edilip tehdit edilen sensin

0|1
    0|0
  • Şimdi tecavüzden yargılamaz ama tehdit etmek kişinin hürriyetini kısıtlamaya çalışmaktan yargılayabilir.

0|0
    0|0
  • yaw ne alaka allah aşkına bikere içki aldıgını almadıgını savcıya söylemene bile gerek yok bu adam beni rahatsız ediyo beni tehtid ediyo der bitirirsin içki olayından bahsedersede yalanlarsın. ki yalanmışta

0|0
    0|0
    • içki aldığı doğru ama benim içki karşılığında onunla yattığım yalan yani fuhuş yaptın demek istiyor resmen

• ya bunu ispatlayamaz bir kere üstelik öyle bişeyde yokmş diyosun yalan bişeyi nasıl ispatlayabilrki. bu arada fuhuşun geneli para en sonunda komidininin üstüne bırakılır. önceden fiyatta anlaşılmıştır çünkü.

• İçkinin Zararlarından bir tanesi daha.Ve bu senin çıktıgın kişide tam serserinin tekiymişti.Afferin böyle tiplerle çıkmayı hep tercih edin ve böyle başınıza bela almaya devam edin.

0|0
    0|0
  • bence baskılara boyun eğme...

burada sorun yatıp kalkma değil, onun yakanı bırakmaması..

gerekirse de c. savcılığına şikayet dilekçesi ver..

korkma, korkarsan yakanı kurtaramazsın...

0|0
    0|0
  • suç duyurusunda bulun. elinde içkiye karşılık birlikte olduğuna dair bir kanıtı yok. seni tehdit edip, hakaret ediyor. suçlu olan o. böyle tipleri komple tıkıcan içeri. korkma sakın. mesajları falan hep sakla silme. elinde bolca delil bulunsun.

0|0
    0|0
  • İşin zor gibi görünüyor tabi savcılığa git bakalım ne diyecek ama ıspatlaman lazım telefonun konuşmaları kayıt ediyorsa konuşmlaarı katır et kanıtın olsun elinde

0|0
    0|0
  • bir dilekçe yaz savcılığa git, öyle insanlar ancak bundan anlar

0|0
    0|0
  • Senaryo yönetimini bu kıza verin m k

0|0
    0|0
  • Bi*gitlan de lavuk istedigini almak için aklınca konuşuyor bilmiyor o sözlerin hesabını kanun nasıl sorucanı , konuşmalarını kaydet ve onu konuşurken tahrik et " öfkelensin anlamında" kapış

0|0
    0|1
  • bu işleri yapmadan önce düşünecektin

0|0
    0|0
  • hiç birsey olmaz sen yaz tel buraya ben bir ayar cekeyım ona gor bak havlayan kopek ısırmaz

0|0
    0|0
  • oo zor durum isteyince verecen fena kaptırmışsın nereden bulursunuz böylelerini

0|0
    0|0
    • seni yollasakta sen versen doyursan onu vermeye bu kadar meraklı birine benziyosun sonucta

• :) baksana sana takmış ailene söyler rahtsız eder savcılığa git ama seni bırakmaz bu

• Hattını değiştir oturduğun evi değiştirme imkanın varsa onu değiştir böyle kurtulmaya çalış

0|0
    0|0
    • Onun için hayatımdan mı ödün vereyim? savcılığa gideceğim zaten

• ailemin herşeyimden haberi var. ayrıca beni tehdit ediyor nasıl haklı çıkabilir ne diyecek savcı sen onla yatmışsın haklı seni tehdit etmekte mi diyecek? cahilmisin sen?

• tamam ya sustum mal mal şey yapıyon ondan sonra da konusuyon yardımcı olanda suç

• şaka gibisiniz ya :)

0|0
    0|0
  • savcılığa git..suçlu durumuna o düşücek.

0|0
    0|0
  • savcılığa şikayet et,bir daha da bu kadar ucuza gitme

0|0
    0|1
  • Ne derler bilirmisin Kaşınan g*te, ... Yemenden gelir.

Savcılığa git.

cut.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

• bu haltı yemişsin sonyuçlrıyla uğraşucaksın bir zahmet

ilk başta hattnı değiştir

yinemi devam ediyo o zamn savcılığa suç duruyusunda bulunursun

sen korkuyorsun içki karşılı diyecek diye

kanıtmı var bi,risimi gördü

o onu savunurs sende kendi doğrunu savunacaksın

böyle susup sessiz olursan onun karşınsında korkak olursun

herşeyi geç sende bu korkaklık varken o kişi sana daha neler yapar

elini hızlı tut

0|0
    0|0
  • Suç sende yaw al işte eline düşmüşsün :\

0|0
    0|0
  • En iyisi polise git ve savcılığa ver

0|0
    0|0
  • Öyle pis insanlar varki , anlamıyosunuz. Şu an 24 yaşındayım 15-16 yaşında nasıl düzgün düşünebilirimki , benimde karşıma çıktı. Sevgi zannettim ergenliğime denk geldi.Ama beraberliğim olmadı. Ailem her zaman baskıcıydı. Bana benimle olmassan, ailene sevgili oldugumuzu söylücem dedi. Benim sıgınıcak kmsemde yoktu. dediğim gibi ailem baskıcıydı. Sonunda kuzenımle paylastım, ondan korkmucağımı her ne olursa olsun benim suçlu olmadığımı söyledi. Korkma her ne olursa olsun korkma suçlu olsan bile. Korktuğunu belli edersen yanarsın.

0|0
    0|0
  • öncelikle senin gibi hem cinslerimden iğreniyorum. akıl vermek gerekirse savcılığa git kendi isteğimle beraber oldum bir şey karşılığında değil ayrıldık ama tehdit ediyor diyerek dilekçe ver. bir şey karşılığında birlikte olduğunu ispatlayamaz. delili yok. savcılığa kesin git

1|0
    0|1
  • salak salak iş yapıyorsunuz sonra gotunuz tutuşuyor.. savcılıga gıdıp git bari bide boyle anlat bı bok olmasın... gidiceksin polise şikayetci olacaksın tehtıd edıyor dıye mesajlarını gostereceksin hakkında işlem başlatılacak.. zaten alıcaklar ıcerı ıfadesını alacaklar.. uzlaşma ıstıyor musun dıyecekler sana ıstemeyeceksın cocuk savcılıga cıkarılcak.. ardından mahkemenız olacak elınde thtıd mesajları oldugu ıcın cocuk ne kdr savunursa savunsun haklı olan sen olacaksın.. eger sızın mahkemenız duserse bide kamu hukuku olarak dava acılacak ona tehtıdden..

0|0
    0|0
    • o içki karşılığında benimle birlikte oldu diyecek ama

• desin.. çocugun elınde mesaj var mı bana ıckı alırsan senınle olucam dıye? yok.. o halde sorunda yok ;)

Yükleniyor...